להצעת מחיר חייגו:

להצעת מחיר חייגו:

התקנת פרגולה בבית משותף

צרו איתנו קשר

התקנת פרגולה בבית משותף – ליהנות מפתרון הצללה בהתאמה מלאה

רבים מאתנו אוהבים לבלות לא מעט בחוץ, ליהנות מהחצר הצמודה אל הבית שלנו או לשבת במרפסת, במידה ומדובר בדירה בבית משותף. בדירות כאלו, עם מרפסת, פתרון הצללה הוא בגדר חובה והוא לא תמיד מגיע יחד עם הדירה. התקנת פרגולה בבית משותף היא שירות מבוקש מאד, ובייחוד במדינה חמה ושמשית כל כך כמו ישראל. התקנה שכזו היא עסק למומחים – לחברות המציעות שירותי התקנה בכל קומה, בבתים הממוקמים בבניינים משותפים.

רוצים לנצל את המרפסת שלכם כמה שיותר, בין אם בימי הקיץ החמים ובין אם בימים גשומים? פרגולות ישראל תשמח להגיע אליכם ולבנות לכם מעל המרפסת את הפרגולה המתאימה, כזו שתבטיח לכם את רמת ההצללה וההגנה שלה אתם זקוקים וגם כזו שתשתלב כהלכה בחזית הבניין.

 

פרגולות לבניין משותף במחיר שובר שוק!
ניסיון עשיר למעלה מ-20 שנים בענף
כל סוגי הפרגולות לבתים משותפים: חשמלית, תלויה, ברזל ועוד
הקמת פרגולות בעיצובים ייחודיים ומקוריים
עבודה עם אחריות

להזמנות וייעוץ בחינם חייגו לטלפון:
055-9380-187

התקנת פרגולה בבניין משותף

התקנת פרגולה בקומה גבוהה – אילו סוגי פרגולות יתאימו לכם?

אם אתם מתגוררים בקומה גבוהה בבניין, תוכלו להתקין פרגולה למרפסת שתצל עליכם בימים שמשיים וחמים וגם תציע לכם הגנה מפני הגשם. התקנה של פרגולות בקומות הגבוהות מצריכה לעיתים את הסכמת השכנים וגם אישורים והיתרים מיוחדים. ישנם סוגים שונים של פרגולות, שאותן ניתן להתקין בקומות הגבוהות. התקנת הפרגולה נעשית בהתאם לסוג שלה:

√ פרגולה תלויה – פרגולה זו היא הנפוצה מבין הסוגים, ובייחוד כשמדובר בבתים משותפים. את הפרגולה מחברים אל קירות הבניין, כאשר כובד משקלה נשען עליהן. פרגולה תלויה משלבת, ובאופן מושלם, בין אסתטיקה לבין פונקציונאליות ומעניקה למרפסת מראה קליל.

√ פרגולה חשמלית – גם את הפרגולה הזו ניתן להתקין בקומות הגבוהות של הבניין והיא, כפי שניתן לנחש משמה, ניתנת לתפעול באמצעות שלט (באופן חשמלי). היתרון שלה הוא האפשרות להתאים אותה באופן מדויק בהתאם לצרכים וגם על פי תנאי מזג האוויר. את הפרגולה מחברים לעמודי המרפסת ו/או לקירות עצמם כדי להבטיח יציבות רבה.

במסגרת ההתקנה ייבחר חומר הגלם המתאים לפרגולה, כזה שיצליח לעמוד בתנאי מזג האוויר האופייניים לאותו אזור. קומות גבוהות נוטות לסבול מרוחות חזקות מאד, ולכן חשוב לדאוג להתקין פרגולה שתתמודד בהצלחה רבה עם כל מזג אוויר קיצוני, לרבות שמש חזקה, רוחות עוצמתיות וכמובן גם גשם ואולי ברד.

 

התקנת פרגולה בפנטהאוז – מה האופציות?

למתגוררים בפנטהאוז מומלץ מאד להגדיר מראש את הצרכים, ולו כדי לקבל מה שנכון ומתאים. מרפסת הפנטהאוז היא לרוב מרפסת גדולה מאד. מכיוון שלא ניתן להתקין פרגולה על שטח עצום, או גדול יחסית, חשוב להגדיר מהו אותו השטח שבו מעוניינים להתקין אותה ולקחת בחשבון גם את תנאי וצרכי המקום. מעבר לכך, כדאי לבחון את סוגי הפרגולות וגם את חומרי הגלם שמהן הן עשויות – זו יכולה להיות פרגולה העשויה מברזל או ממתכת, המשווה למרפסת מראה חדשני ויוקרתי מאד וזו יכולה להיות פרגולה מעץ שמוסיפה מראה כפרי וטבעי מאד או פרגולה. בסופו של דבר, יש להתייחס אל הצרכים הנקודתיים, ולא רק למראה, ולוודא שהפרגולה שבוחרים חזקה ועמידה. התקנת הפרגולה תעשה תוך התייחסות לנקודות חשובות אלו והיא תתבסס על נתוני השטח כדי להבטיח בטיחות רבה, הצללה נכונה וגם מראה יפה ומושקע.

 

בניית פרגולה בבית משותף – רק עם מומחים בתחום!

אם אתם מתגוררים בבית משותף ומעוניינים בהתקנה של פרגולה, חשוב שתעזרו במומחים כדי לוודא שאתם אכן מקבלים בדיוק מה שמתאים. בנייה של פרגולה בבית משותף איננה עניין של מה בכך ורק מומחים מנוסים יידעו כיצד להתמודד עם האתגר. אנחנו, בפרגולות ישראל, מציעים לכם את המענה המתאים וגם במחיר המשתלם. תודות לניסיוננו הרב בתחום, ניסיון של למעלה מעשרים שנה, נוכל להתאים לכם את הפרגולה הנכונה, שתציע לכם צל וגם אסתטיקה רבה. אנו מציעים את שירותי בפריסה ארצית, נשמח להגיע אליכם ולבנות לכם בבית המשותף את הפרגולה, שלה אתם זקוקים.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button