להצעת מחיר חייגו:

להצעת מחיר חייגו:

פרגולות ביהוד

צרו איתנו קשר

פרגולות ביהוד – כשיופי ואיכות משתלבים באופן מושלם

בית ביהוד עם פרגולה ובית ללא פרגולה הם שני בתים שונים לגמרי. הם יכולים להיות דומים מאוד ואפילו זהים בכל שאר המאפיינים – ועדיין, עצם קיומה של הפרגולה משנה באופן משמעותי מאוד את הבית. כשאפשר לבלות בחצר / במרפסת / על הגג גם בימים החמים ובשעות שהשמש בשיא כוחה, הבית פתאום נראה מרווח הרבה יותר. כשלוקחים בחשבון את העובדה שבישראל יש הרבה מאוד ימים חמים והרבה מאוד שעות שבהן קרינת השמש חזקה במיוחד, התקנת פרגולה ביהוד היא כמעט חובה בכל בית שיש בו מרפסת, גג או חצר.

 

בניית פרגולה ביהוד למרפסת, חניה, גינה ועוד
 החל מ-450 ש"ח למ"ר
מגוון רחב של עיצובים וחומרים (עץ, אלומיניום ועוד)
התאמת גודל הפרגולה לצרכים שלכם
בניית פרגולות תלויות ביהוד, מתקפלות, חשמליות ועוד
 ייעוץ בחינם וללא התחייבות
 למעלה מ-20 שנות ניסיון!

להזמנות ובירורים הרימו אלינו טלפון:
055-9380-187

פרגולות ביהוד מעץ ואלומיניום

הסוגים השונים של הפרגולות ביהוד

אחרי ההחלטה על הקמת פרגולה ביהוד, יש עוד כמה החלטות שחשוב לקבל – ורצוי לעשות זאת בעזרת מומחים בתחום.

הבחירה הראשונה היא בין פרגולות מעץ לפרגולות מאלומיניום (כשגם פרגולות מברזל הן אופציה). הבחירה השנייה היא בין פרגולה על עמודים לבין פרגולה תלויה, וזאת במקומות שבהם ניתן לבנות פרגולה ללא עמודים מבחינה הנדסית. ישנן כמובן גם החלטות לגבי המרכיבים השונים של הפרגולה כמו גג ובחירות אסתטיות, ועוד החלטה חשובה לפני שמזמינים מתקין פרגולות ביהוד היא לגבי האופי של התקן ההצללה – קבוע או כזה שניתן לפתיחה ולסגירה.

 

היתרונות של פרגולות אלומיניום ביהוד

פרגולות מאלומיניום הפכו לאופציה מבוקשת מאוד בעשור האחרון, אחרי שבעבר שלטה בתחום פרגולת העץ. היתרונות של פרגולות ביהוד שעשויות מהמתכת הפופולרית נובעים מהיתרונות של האלומיניום עצמו: קודם כל מדובר בחומר קל משקל ולכן גם פתרון ההצללה לא יהיה כבד יתר על המידה – ואפשר למשל להתקין אותו גם במרפסות שבהן לא ניתן להעמיס משקל רב מדי על התשתית הקיימת.

יתרון שני הוא החוסן הרב, גם כשהמשקל כאמור נמוך. בהתאם מובטחת עמידות טובה מאוד למבנה. העמידות היא גם ביחס לרטיבות, וזאת משום שאלומיניום לא מחליד. יתרון משמעותי שלישי הוא התחזוקה הקלה ולמעשה אין צורך להשקיע זמן, מאמץ וכסף כדי שהפרגולה תישמר היטב. מבחינה אסתטית תוכלו לבחור בין שלל דגמים וגם לצבוע את הפרגולה בכל גוון שתרצו.

אם בחרתם להקים פרגולה חשמלית ביהוד, אלומיניום הוא חומר הגלם הנכון משום שרק הוא ניתן לכיפוף כך שאפשר יהיה לסגור ולפתוח את הפרגולה בהתאם לצרכים המשתנים.

 

פרגולות עץ ביהוד – יופי שובה לב

לפרגולות עץ יש אמנם תחרות קשה מצד פרגולות האלומיניום, אבל כמובן שגם להן יש יתרונות כבדי משקל. היתרון הבולט ביותר לעין הוא המראה של העץ: מרשים, שורשי, מחובר לסביבה, משתלב עם הטבע, משדר חוסן וגם רכות בו-זמנית וגם הרמוניה נעימה לעין. בנוסף ניתן ליצור בעזרת העץ עיצובים שונים של פרגולות וכך להפוך את פתרון ההצללה גם לאלמנט אסתטי מרהיב עין.

 

חומרי גלם איכותיים והתקנה מדויקת ומוקפדת של פרגולות ביהוד

ההחלטה החשובה ביותר לקראת בניית פרגולות ביהוד היא בחירת החברה שממנה רוכשים את הפרגולה ושגם תתקין אותה עבורכם. כשבוחרים נכון בחברה ותיקה, מקצועית ואמינה – פרגולות ישראל – אתם זוכים קודם כל לייעוץ מקצועי מותאם ספציפית עבורכם, כך שכל הבחירות החשובות האחרות (סוג הפרגולה, קבועה / נפתחת, מראה, תוספות שונות, אופן העיגון – לקרקע או לקיר וכו') יהיו הטובות ביותר מבחינתכם.

בנוסף אתם יכולים לדעת בוודאות שהפרגולה שתיבנה למענכם מבוססת על חומרי גלם מיטביים, בין אם בחרתם להזמין פרגולת ברזל, בין אם עץ ובין אם אלומיניום. התועלת השלישית היא ההתקנה עצמה, שמתבצעת ביעילות ולכן בזריזות, אבל לא על חשבון הדיוק, כשבכל מקרה מתבצעות בדיקות קפדניות כדי לוודא שפתרון ההצללה היפה יציב לחלוטין ויספק לכם מקסימום נחת במשך שנים רבות.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button