להצעת מחיר חייגו:

להצעת מחיר חייגו:

פרגולה עם גג נפתח

צרו איתנו קשר

פרגולה עם גג נפתח בהתאמה אישית ובמחיר נוח לכל כיס

מהי פרגולה עם גג שנפתח, באילו מקרים היא מתאימה, אילו יתרונות היא מציעה, ממה עשויה פרגולה זו ואל מי יש לפנות כשרוצים להתקין אותה? תשובות לשאלות אלו ונוספות, כאן, לפניכם.

אנחנו, הישראלים, אוהבים לבלות לא מעט מחוץ לבית, לנצל את המרפסת או את החצר שלנו ולשהות בה עם אנשים קרובים, בני משפחה או חברים. במדינה שמשית כמו שלנו, הרי שהדבר מתבקש ולאורך כל השנה אפשר למצוא ימים שמשיים ונעימים, המצדיקים שהייה בחוץ. יחד עם זאת, כאשר השמש יוקדת, הקרניים חזקות והחום עשוי להיות בלתי נסבל, נדרש פתרון הצללה מתאים, שיאפשר לנו לנצל את אותו מרחב כהלכה. הדבר נכון גם לגבי ימים גשומים או ימים עם רוח חזקה ומטרידה שיכולת להפוך את השהות בחוץ לאתגר של ממש. בדיוק בשביל זה מוצעת לנו פרגולה עם גג נפתח, שמגיעה במגוון של עיצובים וגם טכניקות של פתיחה וסגירה. אצלנו, בפרגולות ישראל, תוכלו למצוא את המענה הנכון בדיוק בשביל זה, פרגולה שמתאימה לכם, שמשלבת בין סטייל נהדר לפונקציונאליות.

 

בניית פרגולות עם גג נפתח במחיר הכי זול – בהתחייבות!
למה אנחנו?
√ בונים פרגולות לפי מידות
√ אפשרות לבניית פרגולות מכל חומר לבחירתכם
√ בניית פרגולות עם גג נפתח חשמלי
 √ קבלני פרגולות עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה

√ שירות בפריסה ארצית רחבה

לייעוץ והצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
055-9380-187

פרגולה עם גג נפתח

מאפייני הפרגולה עם גג נפתח

פרגולה עם גג מתקפל שנפתח, וכפי שניתן לנחש מעצם הגדרתה, איננה פרגולה המקובעת בכל חלקיה אל הגג שבו היא מותקנת, ולכן מאפשרת פתיחה וסגירה בהתאם לצורך. את הפרגולה ניתן להתקין בסמוך למרפסת הצמודה לדירה בבניין מגורים או בסמוך לבית פרטי וכן ליהנות ממענה נהדר לכל הצרכים. בימים שמשיים חזקים וגם בימים גשומים וקרים, מגנה הפרגולה על היושבים תחתיה ומעניקה להם פתרון הצללה (ביום שמשי) או מחסה (ביום חורפי) כדי שיוכלו ליהנות מאותו מרחב ללא כל חשש ובנוחות רבה. פרגולה זו מתבססת על עקרון פתיחה וסגירה ידני או חשמלי והיא מגיעה בשלל עיצובים. זו יכולה להיות פרגולה מעץ, מאלומיניום, פרגולה עם גג נפתח שקוף או כזו שעם גג אטום. כך או כך, האפשרויות הן רבות ומגוונות כדי לאפשר לכל אחד למצוא את המתאימה לו ביותר.

 

סוגים שונים של פרגולה עם גג שנפתח

אחד היתרונות של הפרגולות של היום הוא העובדה שהן מתאימות כמעט לכל מקום. יש, כאמור, סוגים רבים מאד של פרגולות עם גג נפתח מה שמותיר את המחפשים אותה עם בחירה לא פשוטה בשל המגוון הרב. יחד עם זאת, אם מגדירים את הצרכים מראש, את התקציב וגם מתייחסים אל הדרישות הקיימות, ניתן לאתר פרגולה מתאימה שנכונה ומדויקת לנו. ברשימת סוגי הפרגולות עם הגג הנפתח, נמצא את הבאות:

√ פרגולת אלומיניום

פרגולת עץ

√ פרגולה חשמלית

√ פרגולה ידנית

√ פרגולה נגד גשם

√ פרגולה נגד שמש

√ פרגולה עם גג נפתח מרוצף

√ פרגולה עם גג שקוף או אטום.

 

למי מתאימות פרגולות עם גג נפתח?

פרגולה מפוארת עם גג נפתח יכולה לספק מענה למגוון של צרכים ולכן נחשבת כיום לאחת הפופולאריות בתחום הפרגולות. נוכל לראות אותה במרפסות של בתים פרטיים וגם במרפסות של דירות בבניינים. היא יכולה להתאים למי שמחפש פתרון הצללה דקורטיבי מושקע וגם פתרון המגן על היושבים במרפסת בימים גשומים קרים. היא נפלאה למי שרוצה לנצל את החצר שלו, או את אותו חלק שצמוד לבית, לאורך כל השנה, לארח חברים או בני משפחה, לבלות זמן איכות עם הילדים או סתם כך לשבת בנינוחות ובשקט עם כוס קפה במרפסת ללא חשש מקרני שמש מזיקות, רוח חזקה או גשם.

 

מדוע כדאי להתקין פרגולה עם גג שנפתח?

לא בכדי פרגולה עם גג נפתח נגד גשם נפוצה מאד בארץ, ובייחוד זו הכוללת גג שנפתח. יש לה יתרונות רבים, שבחלקם עולים על אלה, המוצעים על ידי סוגים אחרים של פרגולה, יתרונות שבהחלט מצדיקים את התקנתה וגם את המחיר. הפרגולה מלווה אותנו מזה לא מעט שנים ונחשבת לפתרון המהווה חלופה לגג קבוע. בכל שלב של הבנייה, וגם לאחר המעבר לאותו בית פרטי או דירה, ניתן להתקין את הפרגולה עם הגג הנפתח וליהנות מכל הדברים הנהדרים שהיא מציעה.

 

אילו יתרונות מציעה פרגולה עם גג שנפתח?

√ את הפרגולה אנחנו יכולים לנצל לאורך כל השנה. מכיוון שהיא מגנה על היושבים תחתה, אפשר לנצל את המרפסת בצורה מרבית ולשהות בה הן בקיץ החם והן בחורף הקר.

√ פרגולה עם גג שנפתח מתבססת על שתי אפשרויות של פתיחה וסגירה, ולכן השימוש בה פשוט מאד. אם בוחרים פרגולה עם גג נפתח חשמלי, הרי שהכל נעשה בלחיצת כפתור ואין צורך להשקיע מאמץ לשם סגירתה או פתיחתה של הפרגולה עצמה.

√ הפרגולות של היום אטומות לחלוטין למים תודות לחומרי הגלם האיכותיים, שמהן הן עשויות. ולכן, גם בימים של גשם חזק מאד, אפשר לשבת תחתה ללא כל חשש. מעבר לכך, פרגולות נגד שמש חזקה מונעות גם קרינת UV מסוכנת ולכן בימים של שמש ישירה, בשיאו של הקיץ, נוכל לשבת בחצר או במרפסת שלנו מבלי לדאוג לדבר.

√ את הפרגולות הללו ניתן לקבל בשלל של עיצובים ודוגמאות והן אסתטיות ומסוגננות הרבה יותר מאלו שהוצעו לנו בעבר. כך מתקבל פתרון הצללה יפהפה, שתורם אף הוא לנראות חלקו החיצוני של הבית.

מחירים של פרגולות נוחים ומשתלמים מאד וישנם גם מבצעים והנחות. מדובר ברכישה שמצדיקה את עצמה החל מהשימוש הראשון ופתרון איכותי למשך שנים ארוכות.

 

האם צריך היתר בנייה לפרגולה עם גג נפתח?

חוק הפרגולות, שנכנס לתוקפו בשנת 2014, מציע הקלות לכל אלה, המעוניינים בהתקנתה של פרגולה עם גג נפתח למרפסת או כל סוג אחר של פרגולה. כדי לקבל פטור מהיתר בנייה כשמעוניינים בהתקנה של פרגולה יש לעמוד בתנאים הבאים:

1. שטחו של אותו חלק מקורה, הנמצא תחת הפרגולה, לא יעלה על רבע משטח הגג או הקרקע הפנוי לבנייה או על 50 מ"ר.

2. הפרגולה המותקנת מוכרחה להיבנות בתוך אותם קווי בניין מותרים (כדי לדעת מהם, יש לפנות אל הוועדה המקומית לתכנון ובניה).

3. כדי לקבל את הפטור ולוודא שאכן עומדים בכל התקנים, יש לפנות אל מנהל התכנון עם אישורים רלוונטיים המעידים על כך וניתנים על ידי מהנדס קונסטרוקציה. את כל זאת, יש לעשות בתוך כ-45 ימים מיום ביצוע העבודה.

אם לא עומדים בתנאים אלה, לא ניתן לקבל פטור מהיתר בניה.

 

כמה עולה פרגולה שכזו?

אם אתם מתעניינים בהתקנה של פרגולה עם גג נפתח מחיר הוא אחד הפרמטרים שיש לקחת בחשבון. מכיוון שבניית פרגולה עם גג נפתח מעץ או אלומיניום נעשית בהזמנה אישית, תוך התייחסות לשטח שאותו יש לכסות, מחירה משתנה בין לקוח ולקוח. עלות פרגולה עם גג שנפתח נעה בין 1,100 ₪ ל – 1,900 ₪, כאשר המנגנון שבו משתמשים בעת בניית פרגולה משפיע גם הוא על המחיר (האם זו פרגולה המתבססת על מנגנון חשמלי או שמא פתיחתה וסגירתה נעשים באופן ידני).

 

פרגולה עם גג שנפתח – קונים ומתקינים אצל המומחים!

מעוניינים לשלב בחצר, בגינה או במרפסת הצמודה לביתכם פרגולה עם גג נפתח מאלומיניום או עץ, הידועה באיכותה הגבוהה? פרגולות ישראל היא הכתובת המתאימה. לצד ניסיון של למעלה מעשרים שנה, אנו מציעים לכם גם פתרון בהתאמה מלאה. נשמח לבנות ולהתקין עבורכם את הפרגולה הנכונה לכם, פרגולה עם גג שנפתח, עמידה וגם מסוגננת ויפה. מוזמנים ליצור עמנו קשר לפרטים נוספים וייעוץ בכל הקשור לבחירת הפרגולה וגם להתקנתה.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button