להצעת מחיר חייגו:

להצעת מחיר חייגו:

פרגולה פינתית

צרו איתנו קשר

פרגולה פינתית – תכנון והקמה במחיר משתלם

מה זה פרגולה פינתית, מה האפשרויות שעומדות בפניכם להקמתה, כמה עולה להקים אותה, האם אפשר לשלב בה אלמנטים חשמליים ולהפוך אותה לנפתחת והאם היא דורשת היתר בנייה? על כל השאלות האלה נענה לכם כאן.

אחת הדרכים הטובות ביותר לניצול פינות בגינה היא הקמת פרגולה פינתית, באזורים שבהם פרגולה רגילה פשוט לא תתאים. הפרגולה הפינתית מספקת מראה שמשתלב הרבה יותר טוב בפינה בעזרת צורה משולשת שבולטת בייחודה, והיא מעניקה מראה דרמטי יותר לפטיו, לגינה או למרפסת. בה בעת, היא מאפשרת לכם לנצל את אותה פינה שנותרה ריקה עד היום, כך שתוכלו להציב בה פינת ישיבה או אפילו ג'קוזי בדרך שבה כל האלמנטים ישתלבו יפה ויתמכו אחד בשני הן מבחינת מראה והן מבחינה פונקציונלית. אנחנו בחברת פרגולות ישראל נוכל לעצב, לתכנן ולהקים עבורכם פרגולות פינתיות במחיר משתלם, כשתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר כבר עכשיו בטלפון או על ידי השארת פרטיכם כאן באתר.

הזמינו פרגולה פינתית מחיר מבצע
√ בניית פרגולות מותאמות אישית לפי מידה
√ הקמת פרגולות מעוצבות ברמת גימור גבוהה
 √ התקנת פרגולות בגינה, מרפסת, פטיו ועוד 

√ שירות בפריסה ארצית רחבה

לייעוץ והצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
055-9380-187

פרגולה פינתית לגינה ולמרפסת


פרגולה פינתית גדלים והמלצות

ניתן לחלק את הפרגולות הפינתיות לשני סוגים: פרגולות לפינה פתוחה, ופרגולות לפינה סגורה. פרגולה לפינה פתוחה תהיה למעשה פרגולה שנמתחת לאורך שני קירות, כשהזווית שביניהם היא 270 מעלות. ההמלצה שלנו לפרגולה כזו היא פרגולה פינתית גדולה תלויה, שכן בכל מקרה אחר, היא תצריך הרבה עמודים, מה שייקר את העלות שלה ויפגע במראה של החצר שלכם.

לעומתה, פינה סגורה בזווית של 90 מעלות תצריך פרגולה פינתית קטנה, כשכאן אין שום בעיה להקים פרגולה מעוצבת על עמודים, שיהיו שלושה במספרם – אחת עבור הפינה ועוד 2 לקצוות שלה. פרגולה שכזו יכולה להצריך אף פחות עמודים או כלל לא, כל עוד היא תוצב לצד קיר וניתן יהיה לעגן אותה אליו היטב. ניתן כמובן גם להקים פרגולה בצורה סטנדרטית יותר ומלבנית, שבין שתי חלקיה ישנה זווית של 90 מעלות. זוהי אפשרות שמומלצת למשל לאורך פינת ישיבה לצד בריכה. פרגולה שכזו תהיה גם היא פרגולה תלויה, ללא עמודים, זאת אלא אם כן לא קיים קיר שניתן לעגן אותה אליו.

 

כמה עולה להקים פרגולה כזו?

המחיר להקמת פרגולות פינתיות אינו שונה מזה של הפרגולות הסטנדרטיות, ותוכלו להיוועץ במחירון פרגולות כדי לגלות כמה יעלה לכם הפרויקט הזה. ראוי לציין כי במידה ואתם מעוניינים להקים פרגולה פינתית זולה, הבחירה שלכם צריכה להיות בעיקר בנוגע לסוג העץ וגודל הפרגולה. ככל שתהיה קטנה יותר ועשויה מעץ זול יותר – כמו אורן למשל – כך מחירה יהיה זול יותר. בנוסף, פרגולה פינתית במבצע על עמודים תצא לכם זולה יותר מאשר פרגולה תלויה, כך שגם זה שיקול שעליכם לעשות לפני שאתם מחליטים איך תראה הפרגולה שלכם וכיצד נקים אותה.

 

כל האפשרויות פתוחות בפניכם – פרגולות פינה לבחירתכם

היום פרגולה היא הרבה יותר מאשר פינת הצללה שנעים לשבת תחתיה ביום קיץ חם, כשהיא למעשה משמשת כאלמנט עיצובי שמוסיף אופי ורובד נוסף לגינה שלכם בפרט ולבית שלכם בכלל. לכל פרגולה אפשר אף להוסיף אלמנטים של תאורה כדי להפוך אתה למוארת, וניתן גם להקים פרגולה פינתית נפתחת למקרה שבו תעדיפו לסגור אותה לעיתים ולפתוח אותה בזמנים אחרים. אנחנו יכולים ליישם כל רעיון שיש לכם בראש, ואתם רק צריכים לספר לנו מה דרוש לכם, או לחלופין לשאול אותנו מה האפשרויות שעומדות בפניכם. נשמח לעזור לכם להקים את פרגולת החלומות שלכם בדיוק כפי שאתם מעוניינים בה.

 

האם צריך לקבל היתר לפרגולה פינתית?

לפי חוק הפרגולות, ברוב המקרים אין צורך בקבלת היתר בנייה להקמת פרגולה, וזה לא משנה אם היא פינתית או רגילה. עם זאת, יתכן שתצטרכו להציג אישור יציבות ממהנדס בניין, אותו נוכל לעזור לכם לקבל. תידרשו בכל זאת לדווח על בניית פרגולה לרשות המקומית, אולם כל עוד הפרגולה שנקים לכם לא עולה על 50 מ"ר או 25% משטח הקרקע, לא תצטרכו היתר. למעשה, מכיוון שפרגולה פינתית לרוב אינה גדולה אף מגודל של 20 מ"ר, לא תצטרכו אפילו לדווח על בנייתה לרשות המקומית. אם אתם מעוניינים לברר אילו אישורים נדרשים לכם, פנו אלינו ונשמח לעזור לכם גם בנושא זה.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button