להצעת מחיר חייגו:

להצעת מחיר חייגו:

פרגולה נפתחת

צרו איתנו קשר

פרגולה נפתחת – הפתרון המושלם לכל מזג אוויר

בעידן שבו אנחנו מבלים יותר ויותר זמן בבית, כדאי להשקיע בו ולהפוך אותו למקום מושלם מכל הבחינות, בכל נקודת זמן. בהתאם פרגולה נפתחת היא אופציה שמעוררת עניין רב. למי ששוקל להתקין את פתרון ההצללה הגמיש והוורסטילי יש בדרך כלל שאלות רבות: באילו מקרים כדאי להתקין פרגולה כזו? מה מאפיין אותה? כיצד פועל מנגנון הפתיחה? מה חשוב לבחון כדי לבחור נכון את הדגם האופטימלי? האם פרגולה עם מנגנון פתיחה וסגירה יכולה לשמש גם כסוכה? כמובן, מהו מחירה של הפרגולה הנפתחת? ועוד. תשובות לכל השאלות תוכלו למצוא כאן בעמוד.

 

√ פרגולות נפתחות ונסגרות במבצע מטורף!
√ בניית פרגולה נפתחת באופן ידני או פרגולה חשמלית
√ כל סוגי הפרגולות לגינה ולמרפסת: אלומיניום, ברזל ועוד
√ התקנת פרגולות עם מנגנון פתיחה וסגירה בפריסה ארצית

להזמנות וייעוץ בחינם חייגו לטלפון:
055-9380-187

 

פרגולה נפתחת מאלומיניום

היתרונות של הפרגולה הנפתחת

פרגולות נפתחות מתאפיינות במספר יתרונות משמעותיים. היתרון הראשון משותף לכל סוגי הפרגולות, גם אלה הקבועות וגם אלה הנפתחות – היכולת לנצל את השטח גם בימים החמים ביותר ובשעות שבהן השמש לא רק רבת עוצמה אלא גם מסוכנת מאוד (וכידוע התחזית היא שבשנים הבאות יהיו יותר ויותר ימים לוהטים בכל מקום).

היתרון השני, והוא כבר ייחודי לפרגולות בעלות מנגנון פתיחה, הוא הגמישות המרבית בשימוש – כשאתם רוצים הגנה מהשמש (או מהגשם) פותחים את הפרגולה בקלות ובמהירות, וכשאתם רוצים מקסימום אוויר, באותה קלות ומהירות הפרגולה נסגרת. כך למשל תוכלו לארח חברים טובים בשעות הצהריים גם ביולי או באוגוסט מתחת לפרגולה היפה, ובשעות הערב, אחרי שהשמש שוקעת, לשבת בחצר או במרפסת וליהנות מהשמיים הבהירים מלאי הכוכבים.

עוד אופציה היא פתיחה חלקית של החיפוי, ולמעשה יש לכם שליטה מלאה לחלוטין על אופן השימוש בפרגולה.

 

פרגולה חשמלית או ידנית – מה עדיף?

אם גם אתם רוצים פתרון הצללה שאפשר להשתמש בו רק כשבאמת יש צורך, כזה שמותאם באופן מושלם למזג האוויר בכל נקודת זמן, הבחירה הראשונה והמשמעותית ביותר היא בין פרגולה חשמלית לבין פרגולה נפתחת ידנית.

מנגנון ידני מבוסס על מעין מנואלה – ידית שיש לסובב אותה לכיוון אחד כדי לפתוח את הפרגולה וליהנות מהצל ולסובב לכיוון השני כדי לסגור את החיפוי כשאין בו צורך. חשוב לציין שלא נדרש כוח פיזי רב כדי לסובב את הידית, אבל בגיל השלישי עלול להיווצר קושי מסוים לפתוח ולסגור את הפרגולה. במקרים אלה, ועל מנת שלא יהיו שום מחסומים בפני ניצול העובדה שהפרגולה ניתנת לפתיחה ולסגירה, ההמלצה היא על מנגנון חשמלי.

גם בבתי עסק כשמדובר על פרגולה גדולה יחסית ולכן החיפוי עשוי להיות כבד, בדרך כלל נבחרת פרגולה חשמלית נפתחת – מה גם שישנו רצון לחסוך בזמן ולבצע פעולות מסוג זה בלחיצת כפתור. במקומות אחרים ניתן "להסתפק" באופציה של פרגולה ידנית, שבאופן טבעי היא זולה יותר.

 

פרגולת אלומיניום נפתחת – מקסימום תמורה להשקעה

האופציה המומלצת ביותר היא פרגולות אלומיניום נפתחות, וזאת משום שהן נהנות גם מכל התועלות של הפרגולות הנפתחות ובנוסף מכל היתרונות של האלומיניום.

יתרון אחד של פרגולת אלומיניום הוא שמדובר בחומר שאינו מחליד. בהתאם תוכלו למשל להתקין פרגולה נפתחת ליד בריכה בלי לחשוש שהלחות והרטיבות יגרמו לנזקים או לבלאי מואץ. כשלוקחים בחשבון את הלחות הגבוהה במישור החוף בישראל לאורך חודשים רבים, העמידות לקורוזיה היא כמובן נכס משמעותי, שבנוסף גם מאפשרת לכם ליהנות מהפרגולה בלי צורך בתחזוקה.

יתרון שני של פרגולה אלומיניום נפתחת הוא המשקל הנמוך שלה, בזכות העובדה שהאלומיניום קל משקל ויחד עם זאת חזק ויציב. היתרון הזה מאפשר להתקין את הפרגולה הנפתחת גם במרפסת שבה העומס המרבי האפשרי מוגבל מטבעו.

 

פרגולה נפתחת מחיר מומלץ

העלות של פרגולה נפתחת ונסגרת אינה גבוהה, ובמיוחד כשלוקחים בחשבון את התועלת הרבה שהיא מעניקה. כדי לתת לכם הצעת מחיר ספציפית אנחנו זקוקים כמובן למידע – מהו השטח שאותו תרצו לכסות, באיזה מנגנון פתיחה אתם מעוניינים, סוג הקירוי (סנטף, פוליגל, פלרוף, סנפל, סנגלייז ויש עוד אופציות) וכן פרטים רלוונטיים נוספים לגבי העיצוב של המצללה (זהו השם העברי של הפרגולה). לאחר שנדע מהם הצרכים הספציפיים שלכם נוכל להציע לכם פתרון מעולה בכל מסגרת תקציב נתונה. טווח המחירים הסטנדרטי הוא 1,000-1,900 ש"ח למטר רבוע.

 

דגשים חשובים להתקנת פרגולה עם מנגנון פתיחה וסגירה

לאחר בחירת הפרגולה האופטימלית מבחינתכם, השלב הבא הוא בניית פרגולה וההתקה שלה. כל התקנת פרגולה מחייבת בקיאות מקצועית, וכשיש גם מנגנון פתיחה וסגירה נדרשת מיומנות ספציפית – כך שתוכלו להשתמש במצללה בראש שקט באמת.

באופן עקרוני ישנם 2 סוגים של התקנות: פרגולות על עמודים או פרגולות תלויות שמעוגנות לאחד הקירות. כשבוחרים פרגולה נפתחת למרפסת או לגג לרוב תיבחר שיטת ההתקנה השנייה, ואילו בחצר ההתקנה היא בהתאם למיקום המדויק של הפרגולה ביחס לבית. בכל מקרה לכל אחת מהשיטות יש גם חסרונות וגם יתרונות, ואנחנו נשמח לייעץ לכם על סמך הניסיון הרב שלנו מהי הבחירה העדיפה במקרה שלכם.

עוד כדאי לדעת שבמרבית המקרים אין צורך לקבל היתר בנייה עבור פרגולה, אם כי יש לדווח לרשות המקומית על הפעולה ולצרף אישור יציבות.

 

האם הפרגולה הנפתחת יכולה לשמש כסוכה?

עבור משפחות דתיות, וגם כאלה שאולי מגדירות את עצמן אחרת אבל מעוניינות למלא את המצווה העיקרי של חג האסיף, הלא היא ישיבה בסוכה, הפרגולה הנפתחת יכולה לספק מענה גם לכך. על-מנת להפוך  פרגולה נפתחת לסוכה נדרשת הקפדה על מספר כללים:

הכלל הראשון הוא גג זמני שעשוי מחומר מן הצומח. אחד הפתרונות האפשריים הוא ניתוק הרפרפות והנחת סכך. הכלל השני הוא הימצאות 3 דפנות, לפחות, ועוד כלל חשוב הוא שניתן יהיה לראות חלק מהשמיים דרך הגג. דגש נוסף הוא חידוש מסוים בפרגולה לקראת סוכות.

 

ניסיון רחב היקף ואמינות ללא פשרות בבניית פרגולות נפתחות

פרגולות נפתחות הן פתרון מושלם גם לחצר, גם למרפסת וגם לגג, גם בדירות מגורים, גם בבתים פרטיים וגם בעסקים מסוגים שונים. על-מנת ליהנות מהיכולת להתאים את החלל למזג האוויר ולתנאי האקלים הספציפיים בכל רגע, חשוב להפקיד את מלאכת הייצור וגם את מלאכת ההתקנה של הפרגולה בידיים מקצועיות מאוד.

לפרגולות ישראל יש ניסיון עשיר בתחום, כולל בביצוע עבודות מיוחדות כמו למשל פרגולה זכוכית נפתחת ועוד. אנחנו מקפידים על אמינות ללא פשרות כדי בדרך לבחירה הנכונה ביותר עבורכם, וגם על זמינות גבוהה שבזכותה תוכלו כבר תוך זמן קצר לשבת מתחת לפרגולה מושלמת וליהנות מהחיים.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button