להצעת מחיר חייגו:

להצעת מחיר חייגו:

פרגולות בלוד

צרו איתנו קשר

פרגולות בלוד למרפסת, לגינה ולעסק

מי שיש לו בבית מרפסת גדולה או גינה, נתקל קרוב לוודאי בבעיה שבאקלים הישראלי החם יכולה להיות משמעותית – בעיית ההצללה של החצר, הגינה או המרפסת. חברת פרגולות ישראל מתמחה בהתאמה והתקנה של פרגולות בלוד בצורה אופטימלית לדרישות של בעלי הבית או העסק ולצרכים שלהם. אילו חומרים משמשים לבניית פרגולות? מה היתרונות של פרגולות עץ? באילו מצבים כדאי להעדיף פרגולות אלומיניום? אילו סוגי פרגולות קיימים? לפניכם כל התשובות!

בניית פרגולה בלוד החל מ-450 ש"ח למ"ר
√ התקנת פרגולה בגינה, במרפסת, בעסק ועוד
√ התאמת הפרגולה לצרכים שלכם
√ בניית פרגולות מאלומיניום, עץ, מתכת ועוד
√ ייעוץ בחינם וללא התחייבות לפונים דרך האתר

להזמנות חייגו לטלפון:
055-9380-187

פרגולות בלוד מעץ ואלומיניום


מאילו חומרים בונים פרגולות?

בדרך כלל החומרים המשמשים לבניית פרגולות צריכים לשלב כמה וכמה תכונות חשובות. בניית פרגולות בלוד יכולה להתבצע באמצעות אלומיניום – חומר שמשקלו קל מאוד, קל לעצב אותו וקל מאוד להשתמש בו. בנוסף, היתרון המשמעותי ביותר של אלומיניום הוא העמידות הגבוהה שלו בפגעי מזג האוויר והבלאי הנמוך שלו. בדרך כלל פרגולות אלומיניום מתאימות להצללה ולסגירה זמנית של שטח. חומר אחר שממנו בונים פרגולות הוא עץ, כאשר יש כמה וכמה סוגים של עץ שיכול להתאים להקמת פרגולות שלכל אחד מהם יתרונות משלו ועמידות משלו בסוגים שונים של מזג אוויר.

 

פרגולות עץ בלוד והיתרונות הגלומים בהם

ישנם הרבה סוגי עצים שניתן לבנות מהם פרגולות, וחלק מהם נתאר בהמשך. מתקין פרגולות בלוד צריך להתאים את סוג העץ לדרישות ולאפשרויות של בעלי הבית. חלק מהעצים עמידים יותר מאחרים לפגעי מזג האוויר הים תיכוני, אבל אחרים דורשים תחזוקה צמודה יותר. גם כאן, חשוב מאוד להתייעץ עם מומחים להתקנת פרגולות מצד אחד, ולחשוב איך הפרגולה משתלבת בעיצוב הכללי של החצר או הגינה ואיך היא תשמש את הדיירים ואת האורחים בבית באופן הטוב ביותר.

 

פרגולות אלומיניום בלוד – שילוב של קלות ועמידות

פרגולות אלומיניום הן עמידות וקל מאוד לעשות בהן שימוש. המשקל של האלומיניום חשוב, בעיקר במקומות שבהם יש תקנות המדגישות את הארעיות של המבנה ואת המשקל שלו. בניית פרגולה חשמלית בלוד מאלומיניום או מעץ משדרגת את האיכות ומקלה את השימוש בפרגולה.

 

סוגים שונים של פרגולות והיתרונות שלהם

שוק הפרגולות מציע מגוון רחב של פתרונות הצללה. הפתרונות הללו כוללים סוגים שונים של פרגולות, שעשויים ממגוון חומרים. לכל אחד מהחומרים יתרונות וחסרונות משלו, אבל כולם כאחד נותנים פתרונות הצללה ראויים. להלן רשימה חלקית של סוגי פרגולות:

סוג החומר יתרונות
עץ גושני חומר איכותי, גוון מיוחד, עמיד מאד לאורך זמן
עץ אורן נוח לעיבוד, עלויות נמוכות של חומר, קל מאד לעבודה
עץ אלון עמיד בפני מזיקים, עמיד מאד בפני פגעי מזג אוויר
עץ איפאה חזק מאד, עמיד בפני לחות ומליחות גבוהה
עץ טק חזק, מצריך מעט מאד תחזוקה, לא נסדק בקלות
אלומיניום המשקל של אלומיניום הוא קל, גמיש לעיצוב, עמיד מאד בפני פגעי מזג אוויר

 

איפה תושבי לוד מעדיפים להתקין פרגולות?

פרגולה היא בראש וראשונה פתרון הצללה איכותי. בעלי בתים ועסקים מעוניינים להתקין פרגולות בחזית הבית או במרפסת ואחרים מעוניינים להקים פרגולה בגינה. בעלי עסקים מתקינים פרגולות בחזית העסק, תוך שהפרגולה תוחמת אזור מסוים ומאפשרת אפילו להפעיל במקום מיזוג אוויר בימות הקיץ החמים או בימי חורף סגריריים. מדובר בפתרון איכותי שהבנייה שלו איננה מחייבת קבלת אישורים מהרשויות המקומיות, עקב ממד הזמניות של הפרגולה. מעוניינים בפרגולה? המומחים של פרגולות ישראל ייעצו לכם וילוו אתכם לאורך כל הדרך עד לסיום ההתקנה והקמת הפרגולה במרפסת, בחצר או בגינה.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button