להצעת מחיר חייגו:

להצעת מחיר חייגו:

פרגולה לחניה

צרו איתנו קשר

פרגולה לחניה במחיר משתלם ועיצובים מנצחים

מעוניינים להקים סוכך או פרגולה בחניה? קודם כל עליכם לברר מה האפשרויות השונות שלכם, מתי תוכלו ליהנות מפטור מקבלת היתר בנייה, מה התנאים שאתם כפופים אליהם בהקמת סוכך בבניין משותף וכמה בכלל עולה להקים סוכך או פרגולה לחניה. את כל זה תגלו כבר עכשיו.

כמה פעמים יצא לכם להיכנס לרכב לוהט בקיץ ולהצטער על כך שלא החניתם תחת צל? אם אתם גרים בבית פרטי, סביר להניח שלא תזכו לצל אלא אם כן תיצרו אותו בעצמכם, וזה בדיוק תפקידה של פרגולה לחניה. לא רק שהצל יאפשר לכם לשמור על הרכב צונן ונעים, אלא שהוא גם יגן עליו בטווח הארוך מפני נזקים שהשמש גורמת להם. אצלנו בחברת פרגולות ישראל תוכלו להזמין פרגולה לחנייה בשלל עיצובים – כולל פרגולות חשמליות – ונוכל לספק לכם שלל פתרונות לקירוי החניה גם בבניין משותף. רק הרימו אלינו טלפון, ספרו לנו מה הצרכים שלכם ואנחנו כבר ניתן לכם הצעת מחיר לבניית פרגולה לחניה – בלי שום התחייבות מצדכם.

בניית פרגולות לחניה במחיר הכי זול – בהתחייבות!
למה אנחנו?
√ בונים פרגולות סגורות לרכב לפי מידות
√ אפשרות לבניית פרגולות לשני רכבים
√ הקמת פרגולות מעץ או אלומיניום לחנייה פרטית במחיר מבצע
 √ קבלני פרגולות עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה

√ שירות בפריסה ארצית רחבה

לייעוץ והצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
055-9380-187

פרגולה לחנייה

כמה רכבים אפשר להכניס מתחת פרגולה לחניה

הפרגולות שלנו לא מגיעות בגודל אחיד, ולמעשה אנוחנו בונים פרגולות בעיצובים ייחודיים על פי דרישות הלקוח. אם יש לכם שני רכבים נוכל לבנות עבורכם שני פרגולות לחניה – אחת עבור כל אחד – או שמנגד נבנה לכם פרגולה אחת גדולה שתצל על שניהם. הכול תלוי בצרכים וברצונות שלכם, אך כמובן גם בתנאי השטח לעבודה. אם אינכם יודעים מה האפשרויות שלכם להקמת פרגולות לחנייה ומה הכי כדאי, נשמח לתת לכם כמה הצעות כשנגיע לראות את החניה שלכם.

 

מחפשים פתרון זול? לכו על גגון לחניה

לא כל פתרון הצללה חייב להיות יוקרתי ומרשים, ואם מה שחשוב לכם זה אך ורק פונקציונליות ואתם מעוניינים ליהנות ממחיר זול, הזמינו גגון לחניה. שלא כמו פרגולה, הגגון יהיה עשוי בעיקרו מחומרים קלים, כמו לוחות פוליקרבונט, בד אקרילי או בד פוליאסטר. שימו לב שגם גגון לחנייה, כמו פרגולה לתלייה, יכול להיות מתקפל ואף חשמלי, כך שהאפשרויות שלכם אינן מוגבלות גם במקרה שאתם מעדיפים לחסוך ולא להשתמש בעץ.

 

אז מה עדיף – קירוי קל לחניה או פרגולה מעץ?

יש מקרים שבהם נמליץ על פתרון אחד ויש מקרים שבהם נמליץ על פתרון אחר, והכל תלוי במיקום של החניה שלכם ובגודלה, וכמובן בתקציב שלכם. אם למשל מדובר בחניה גדולה שבה אמורים לחנות מספר רכבים, נמליץ על סוכך לחניה בגודל שיוכל לכסות את כולם. נמליץ גם על סככה לחניה פרטית בבניין. אם לעומת זאת מדובר בבית פרטי – פרגולה לחניה פרטית יכולה להיות תוספת נהדרת שרק תגרום לבית שלכם להיראות יפה יותר.

 

האם קירוי חניה מצריך היתר בניה?

אין כל צורך להמציא אישורים לצורך בניית גגון לחניה – אפילו לא משאר דיירי הבניין או ועד הבית. לפי תיקון 101 לחוק התכנון והבניה, הקמת גגון, סוכך או סוכך מתקפל (מרקיזה) אינה מצריכה אישור, כל עוד הם עונים על התנאים הבאים:

√ גגון לחניית רכב לא יבלוט יותר מ-2.0 מטר מקיר המבנה אליו הוא צמוד.

√ סוכך מתקפל במצבו המקופל, לא יבלוט מהקיר יותר מאשר 50 ס"מ.

אם שטח הגגון, הסככה או הסוכך עולה על 20 מ"ר, יש לדווח לוועדה המקומית על בנייתו, ולצרף להודעה אישור של מהנדס מבנים שמעיד כי הגגון מעוגן כראוי למבנה ואין חשש שייפול. חובה להודיע לרשויות תוך 45 יום ממועד ביצוע העבודה.

יחד עם זאת, מומלץ להתייעץ על כך עם שאר השכנים ולוודא האם יש עוד כמה מהם שמעוניינים בקירוי לרכב בחניה שלהם, מכיוון שכך במקום להזמין כמה גגונים לחניה, תוכלו להקים גגון אחד גדול ולהתחלק בהוצאות.

 

הנחיות נוספות לקבלת פטור מקבלת היתר בניה

אם אתם מעוניינים לוודא ב-100% שתוכלו לקבל פטור מהיתר, מומלץ שתשימו לב לסעיפים הבאים, שרבים מתעלמים מהם ולאחר מכן משלמים סתם על העבודה ונדרשים לפרק קירוי חניה לרכב שכבר נבנה. לצורך העניין, בהנחיות הבאות יש להתייחס לכל סוכך שאינו מתקפל כאל גגון.

1. גגון או סוכך לרכב יש לבנות אך ורק מחומרים קלים וגוון ועיצוב שתואמים לבניין הקיים או לחלקים ממנו. אם לא, יש לקבל היתר.

2. בבניין משותף, יש להקים סוככים בצורה אחידה, בהתאם לסוכך הראשון שאושר ובוצע.

3. סוכך או גגון לחניה פרטית לא יחרוג ממסגרת קווי הבניין שנקבעו בתכנית לאותו מגרש או בתקנות הבנייה במרווחים, הגגון לא יחרוג מ-3 מ' מגבול המגרש או 2 מטר מקיר המבנה, הקטן מביניהם.

4. קירוי חניה פרטית שאינה צמודה למבנה יהיה בנוי מעמודים וביניהם פרוש אריג. המרחק בין כל 2 עמודים יהיה עד 5 מטר, ומשקל אריג הקירוי לא יעלה על 3.5 ק"ג לכל מ"ר. גובה הקירוי לא יעלה על 3 מטר.

5. בניית חניה מקורה לרכב תיעשה עם אריג שיגן מפני השפעת מזג האוויר.

 

האם סגירת חניה פרטית מצריכה היתר?

כשאתם מעוניינים לסגור חניה פרטית, גם אם היא מוקפת ב-3 קירות וכעת אתם סוגרים אותה לחלוטין, אתם למעשה סוגרים חניה למחסן, ומדובר בעבודת בנייה שדורשת היתר. אם אתם מתקשים בקבלת היתר לבניית חניה סגורה לרכב, אנחנו נוכל לעזור לכם לקבל אותו. פנו אלינו עוד היום ונסייע לכם להקים את החניה שאתם מעוניינים בה בביתכם.

 

פרגולה לחניה מחירים מומלצים

כפי שכבר הבנתם, עבודות הקמת פרגולה או חנייה מקורה לרכב הן מגוונות, ויכולות להשתנות מקצה לקצה בתחום החומרים, העיצוב והפונקציונליות. השינויים האלה משפיעים כמובן גם על המחיר, לדוגמה פרגולות אלומיניום לחניה תעלה יותר מאשר פרגולת עץ, אך פחות מפרגולה חשמלית. אז כמה זה אמור לעלות? לפניכם המחירים המומלצים שלנו להקמת סוכך או פרגולה לרכב:

עבודות קירוי לחניה מחיר מומלץ
הקמת גגון לחניה מחיר מומלץ החל מ-500 ₪
פרגולה לרכב מחיר להקמת פרגולה על עמודים מעץ החל מ-600 ₪
קירוי חניה מחיר להקמת פרגולה תלויה מאלומיניום החל מ-700 ₪
חניה מקורה לרכב מחיר לסגירת חנייה החל מ-900 ₪
סוכך לחניה מחיר להקמת סוכך מתקפל החל מ-1,000 ₪

 

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button