להצעת מחיר חייגו:

להצעת מחיר חייגו:

בניית מרפסת מעץ

צרו איתנו קשר

יש לכם מקום מיותר בבית ומרווח יחסית, ואתם מעוניינים להפוך אותו למרפסת. המרפסת תשמש בעבורכם כמקום לאירוח ובילוי בימי הקיץ החמים, ובימי החורף להגנה מפני הגשם, אך אינכם מעוניינים לשלם סכום כסף רב על בנייה מבטון. אתם מעוניינים לקבל תוצאה נפלאה שתעלה לכם הרבה פחות, ואף תוכל לשמש אתכם היטב. לחברת פרגולות ישראל ישנם עובדים המתמחים במגוון פתרונות לסגירת מרפסות ולבניית פרגולות. החברה בעלת ניסיון של 20 שנה בבניית פרגולות וסגירת מרפסת מעץ כך שאתם בידיים טובות, בנוסף לכך החברה אחראית גם לייעוץ לפני הבנייה ותוכל לייעץ לכם על הפתרון הטוב ביותר למבנה המרפסת שלכם, ובמחיר הטוב ביותר להנאתם המושלמת.

– ישנם פתרונות רבים למרפסת מעץ
אפשרות לבנות מרפסת תלויה במחיר אטרקטיבי
– אפשרות לבניית מרפסות מכל הסוגים: עץ, ברזל, אלומיניום וכו..

– מחירים הכי משתלמים בארץ – באחריות

סגרו את המרפסת הקיימת שלכם

סגירת מרפסת מעץ הינה פתרון קליל במחיר משתלם ניתן לסגור מרפסת קיימת על ידי סגירה על ידי גג וחזיתות. ניתן לסגור את המרפסת ולהשאיר אותה כמעין פרגולה, ולבחור להשאיר אותה סגורה. פתרון זה מתאים לשטח פתוח שקיים בבניין מגורים ניתן לבצע מרפסות מעץ לשאר הדיירים בבניין במידה, והם מעוניינים בכך.

מרפסת מעץ קומה שנייה

בניית מרפסת מעץ חדשה לחלוטין

כאשר אנשים מדמיינים בניית מרפסת . הם חושבים כי המרפסת תהיה תוספת מיושנת וגם מרפסת כזו שתהיה מוגבהת לגובה. או מרפסת שיכולה להיות מעין חצי חדר. אך בבתים החדשים שנבנים כיום ניתן לבנות מרפסת מעץ שיכולה להיות דקורטיבית ובעלת מראה יפה להפליא. בנוסף הוספת המרפסת מעלה את ערך הדירה בשל היופי שבה.

מרפסת מעץ לאחר סיום

בניית מרפסת תלויה מעץ

פתרון נוסף שנעשה פופולרי היום הינו הפתרון של מרפסת תלויה מעץ אם אתם גרים בבניין רב קומות, והקומה שאתם גרים בה גבוהה למדי, ואתם חושבים שלא תוכלו לבנות מרפסת בקומה כזו גבוהה. פרגולות ישראל מביאים עבורכם את הפתרון הטוב ביותר, מרפסת תלויה מעץ בעזרת ידע הנדסי מיוחד עם חומרי גלם איכותיים המיוחדים לבנייה על הגובה. צוות מומחים ישמח להגיע אל ביתכם ולהתאים עבורכם על פי הגובה ומבנה שברשותכם. מרפסת יפה ומעוצבת שתשמש לשנים רבות.

סוגי עבודות נוספים בפרגולות ישראל

גם אם ברשותכם מרפסת מעץ קיימת. ב"פרגולות ישראל" ישמחו לעצב עבורכם מוצרים מעץ המתאימים למרפסת. כמו בניית מעקה מעץ יפה, בתי עץ, בניית פרגולות ועוד.

סוגי עצים שבהם נבנות מרפסות מעץ

ניתן לבנות מרפסות מעץ במגוון סוגי העצים, שבהם בונים את פרגולות העץ. קיימים מגוון סוגי עצים ביניהם עץ אורן, עץ גושני, ועץ רב שכבתי. כל עץ תלוי בצרכים שלכם ובאופן שבו אתם רוצים לבנות את המרפסת שלכם. ניתן לומר שבדומה לפרגולות חשוב לוודא כי העץ עבר טיפול נגד חרקים דבר שימנע מכם אי נעימות בהמשך, בנוסף לכך יש לוודא כי העץ נמשח בלכה לעמידות יתרה לפני שהובא אליכם.

למה כדאי לי לבנות מרפסת מעץ?

למרפסת מעץ ישנה יתרונות רבים החל מעמידות מחום ורוחות, בנייה קלה הקמת וסגירת מרפסת מעץ יכולה להמשך מיום ועד שבוע. מגוון עצים שאתם יכולים לבחור את העצים המתאימים לכם. מחיר זול לעומת אפשרויות אחרות של סגירת מרפסות אחרות.

כמה זה עולה לנו?

מחיר מרפסת מעץ משתנה בהתאם לסוג העץ שממנו בוחרים לבנות את המרפסת בנוסף לכך. השנוי נובע מגודל המבנה שיש לסגור או לבנות ניתן לפנות אל חברה המתמחה במגוון פתרונות רבים ניסיון רב חומרים מעולים, ועמידים ומכשור איכותי במיוחד יש לשים לב שלחברה יש עובדים מקצועיים בפריסה ארצית. פרגולות ישראל החברה בשבילכם.


תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button