להצעת מחיר חייגו:

להצעת מחיר חייגו:

בניית פרגולה

צרו איתנו קשר

בניית פרגולה בחצר או במרפסת – דגשים חשובים

רוצים לבנות פרגולה מעץ או מתכת בבית? קודם כל עליכם לברר האם אתם צריכים היתר בניה או לא, ואחר כך כמה תעלה לכם בניית פרגולה  – את כל המידע הזה תוכלו למצוא כאן.

סביר להניח שיש אזור במרפסת או בגינה שלכם שאתם ממש רוצים לשבת בו עם כיסאות ושולחן, אך השמש מעיקה עליכם וגורמת לכם להעדיף להישאר בתוך הבית עם המזגן. כדי שאכן תוכלו להשתמש בשטח החיצוני של הבית שלכם כמו שאתם רוצים, אתם צריכים פתרון הצללה, ופרגולה זה בדיוק מה שאתם מחפשים. בניית פרגולה בדירת גן או בבית קומות זה דבר שאפשרי היום אפילו בלי הצורך לחכות לאישור בנייה, ואנחנו בפורטל פרגולות ישראל נשמח לעשות זאת בשבילכם במחיר זול ומשתלם, ובלי להתפשר על האיכות.

בניית פרגולה מחיר החל מ-450 ש"ח למ"ר
√ עובדים בכל רחבי הארץ – מצפון ועד דרום!
√ בניית פרגולה במרפסת שמש, בדירת גן, על גגות ועוד
√ בניית פרגולות מעץ, אלומיניום וברזל כולל הכל!
להזמנות חייגו כעת: 055-9380-187

בניית פרגולה בזול

עץ או מתכת – הכירו את האפשרויות שלכם

אף על פי שישנן אינספור אפשרויות – למשל לבניית פרגולה חשמלית מיוחדת או בצורות מעוצבות, אנחנו נעשה כאן חלוקה לפי החומרים שבהם משתמשים לבניית הפרגולה – מתכת או עץ.

בניית פרגולות עץ – זוהי הבחירה הקלאסית לפרגולה, כשיש המעדיפים את העץ בשל המראה הטבעי שלו, בעוד שאחרים מעדיפים אותו בגלל אפשרויות העיצוב הרבות שהוא מספק. פרגולה מעץ מצריכה תחזוקה קבועה, וחשוב לדעת זאת לפני שמחליטים על בנייתה.

בניית פרגולות מתכת – הפרגולות האלה מספקות מראה עירוני יותר, ובניגוד לעץ שהוא חומר טבעי, הן כלל לא מצריכות תחזוקה. זאת כמובן למעט במקרה של בניית פרגולה מברזל זול, שאותו יש לצבוע עם צבע שנוגד חלודה.

אז מה כדאי לכם לבחור? תלוי באיזו פרגולה תרצו לבנות. אם אתם רוצים פרגולה בגינה על עמודים, עץ זו בחירה מצוינת שמעטים מתחרטים עליה. לעומת זאת אם בניית הפרגולה תיעשה במרפסת, העץ עלול להיות כבד מדי, ושם כדאי להעדיף מתכת.

בניית פרגולה במרפסת או בגינה ללא היתר בנייה

על פי "חוק הפרגולות" שנכנס לתוקף ב-2016, לא צריך לחכות לקבלת היתר בנייה בשביל פרגולה במרפסת. למעשה לא צריך אישור כלל, כשעל פי החוק היבש, זאת כל עוד הפרגולה לא תהווה סיכון, הפרעה או מטרד סביבתי, ואינה אמורה להשפיע על חזות הבניין או השלד שלו. כמובן שהחוק היבש הזה לא עוזר בדיוק להבין מתי ניתן לקבל פטור מהיתר, ולכן מומלץ שתעברו על רשימת המגבלות הבאה ותוודאו כי הפרגולה שתרצו להזמין עומדת בהן.

הפרגולה צריכה להיבנות על שטח קיים, ואין ביכולתה להשתלט על שטח נוסף.

הפרגולה צריכה להיות ממוקמת על גג או מרפסת, או בחצר הבית.

בניית פרגולה בגינה יכולה לכסות רק עד 1/5 משטח החצר, וגודלה יכול להתפרש רק על 50 מ"ר ולא יותר. לבניית פרגולה בגג הגבלת השטח עומדת על 1/3 משטח הגג.

אסור לבנות את הפרגולה בשיפוע.

קורות הפרגולה צריכים להוות 40% משטח ההצללה.

אי אפשר לתחום את הפרגולה עם קירות.

לפני בניית פרגולה בבניין משותף צריך לוודא שבתוכנית הבניין יש אפשרות להוספת פרגולה.

שימו לב שעל אף שאין צורך בקבלת אישור, עדיין עליכם לדווח על הבנייה לרשות המקומית שבה אתם גרים. לכל עירייה יכולות להיות מגבלות פרטניות משלה לגבי תנאי הבנייה של הפרגולה, וכדאי מאוד לברר האם ישנן מגבלות אחרות שלא צוינו כאן לפני שתתחילו בבניית הפרגולה שלכם ללא היתר.

איך מקבלים היתר לבניית פרגולה?

במידה והפרגולה שלכם אינה עומדת בתנאים שצוינו, תצטרכו לקבל היתר בנייה ממחלקת ההנדסה שברשות המקומית שלכם. לצורך קבלת היתר בניית פרגולה בבית פרטי או בבניין עליכם להגיש:

תשריט של תוכנית הבנייה, עליה יצטרכו לחתום האדריכל של הפרויקט וכל אדם אחר שיש לו זכויות בקרקע או בנכס.

מפה טופוגרפית שיכין מודד מוסמך.

נסח טאבו מעודכן שבו נמצאים השמות של כל מי שהחלקה או הנכס נמצאים בבעלותו.

לאחר שיאשרו את הבקשה שלכם תקבלו הודעה האם ישנם תיקונים או התאמות שצריך לבצע – את התיקונים האלה תצטרכו להגיש פעם נוספת ב-3 עותקים. אם דחו את הבקשה שלכם, תוכלו לערער עליה תוך 30 יום.

כמה עולה בניית פרגולה – מחירון עדכני

אז אחרי שהבנתם מה בדיוק נדרש מכם לפני הקמת פרגולה, הגיע הזמן שתגלו כמה זה יעלה לכם. כל פרגולה מצריכה סוג אחר של עבודה והתייחסות, כשלמשל פרגולות מתכת הן קלות הרבה יותר להרכבה, בעוד שעלות החומרים של פרגולות מעץ היא לרוב זולה יותר. ההבדלים האלה משפיעים על המחיר שמשלמים על בניית הפרגולה, ואם אתם רוצים לדעת כמה תעלה הפרגולה שברצונכם לבנות, לפניכם המחירון המעודכן שלנו למחירי בניית פרוגולות.

איזו פרגולה בונים?

בניית פרגולה מחיר

מה מחיר בניית פרגולות מעץ?

המחיר משתנה בעיקר על פי סוג העץ – ניתן לבנות פרגולה מעץ גושני, אורן, איפאה, ארז, אלון, אשוח ועוד…

450 – 1,500 ₪ למ"ר

כמה עולה בניית פרגולה מבמבוק?

קירוי פרגולה שבנויה מאלומיניום או מעץ בעזרת במבוק.

900 – 1,150 ₪ למ"ר

מהי עלות בניית פרגולה מתכת?

לצורך בניית פרגולות מברזל או אלומיניום – ללא תוספות מיוחדות כמו תאורה או מנגנון חשמלי.

450 – 1,400 ₪ למ"ר

כמה עולה בניית פרגולת מתכת מיוחדת?

להזמנת פרגולות תלויות, בצורת קשת, עם תוספת זכוכית או עם מנגנון חשמלי + תאורה.

1,300 – 2,800 למ"ר

מה עלות בניית פרגולה מפלסטיק?

המחיר מתייחס אך ורק ללוחות סנטף ברוחב 1.26 מטר ובאורך מטר לקירוי הפרגולה, ולא לבניית הפרגולות ממתכת או מעץ.

40 – 65 ₪ ללוח

סוגי פרגולות שאנחנו בונים:

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button