להצעת מחיר חייגו:

להצעת מחיר חייגו:

שיפוץ פרגולה

צרו איתנו קשר

פרגולות מעץ נפוצות במיוחד, אך הן זקוקות לתחזוקה רבה. העץ מתיישן ונעשים חורים וסדקים, לכן יש צורך לחדש או לשפץ פרגולה קיימת כל שנה. שיפוץ פרגולות עץ מצריך סיוע מקצועי ויש להזמין חברה המתמחה בשיפוץ או חידוש פרגולות עץ שתיתן לכם יעוץ וחוות דעת מקצועית לגבי אופן וזמן השיפוץ של הפרגולה.

כמו כן חשוב שהעובדים יהיו מקצועיים וכאלו המתמחים במגוון סוגי העץ הקיימים שמהם נבנות הפרגולות שברשותם הידע והניסיון הדרוש כמו כן חשוב שישתמשו בחומרי גלם איכותיים ובכלים מתאמים שלא יבצעו הריסה של הפרגולה. חברת "פרגולות ישראל" מתמחה בחידוש פרגולות ושיפוצן, אשר מעסיקה עובדים בפריסה ארצית ואף דואגת לשיפוץ פרגולות בירושלים.

– שיפוץ פרגולות עץ במחיר זול
– תיקון פרגולות ברמה הגבוהה ביותר
– עובדים בכל רחבי הארץ
– המקצועניים בהתקנה ובשיפוץ פרגולות

להזמנות חייגו כעת לטלפון:
055-9380-187

לאחר שיפוץ פרגולה

תהליך שיפוץ פרגולות עץ מכיל מספר שלבים עיקריים:

1. איטום – חובה על בעל הפרגולה לבצע בדיקות תקופתיות לפני הגעת עונת החורף ועמה הגשמים. בדיקה תוכל לגלות בזמן סדקים ובכך תמנע טפטוף מהפרגולה.

2. חיזוק – ש לבדוק היטב את החוזק של הפרגולה. פרגולת עץ הינה פרגולה שעשויה מעץ שטבעו להתיישן, וכן חוזקו מושפע על ידי עונות השנה וחום וקור לכן חשוב לבדוק תקינות העץ וחוזקו ובעיקר להתמקד בעמודים ובקורות התומכים בפרגולה. ולחזק אותם בהתאם. פרגולות מעץ שבנויות על גג מצריכות בדיקה במיוחד בגלל שהן עלולות לקרוס ולגרום נזק.

3. תלוע – הינו תהליך שבן מורחים על העץ חומר נגד מזיקים ותולעים חומר זה מונע מין התולעים לאכול את העץ ולגרום לו נזק.. תהליך זה נעשה פני צביעת הפרגולה שוב.

4. צביעה – השלב האחרון בתהליך שיפוץ פרגולה הוא הצביעה. הפרגולה נצבעת בצבע לפי הטעם של בעל הפרגולה או בצבע העץ הטבעי, כמו כן ניתן למשוך אותה בלכה. שני תהליכים אלו גורמים לחיזוק הפרגולה ולמראה חדש שלה. וכן משמרים את היופי והחוזק שלה.

למה חשוב להזמין בעל מקצוע לשיפוץ פרגולה?

ישנה חשיבות גדולה להזמנת בעל מקצוע לשיפוץ פרגולות  ולא להסתמך על עצמך שאתה יודע איך לתקן. בעל מקצוע יאבחן היטב את הנזקים שהצטברו בפרגולה ויכול להנחות אותך או לתקן בעצמו נזקים אלו יש לדעת שלפעמים הדבר שחושבים שיהיה זול יותר הוא בעצם היקר יכול להיות שתיקון הפרגולה באופן עצמאי יגרום להוצאות רבות יותר מאשר הזמנת בעל מקצוע.

לבעל מקצוע יש מספר יתרונות, ניסיון הוא מנוסה בשיפוץ פרגולות, הוא יודע בדיוק איזה חומרים כדאי לקנות לשיפוץ הפרגולה ושיתאימו בדיוק לסוג העץ שיש ברשותנו, בנוסף יש לו קשרים עם ספקים והוא יכול להשיג לנו חומרים בזול. יש להקפיד במהלך הצביעה של הפרגולה גם אם היא עשויה מעץ או אלומיניום לשייף היטב את העץ כדי להסיר ממנו חלודה או כל פגם אחר. ניתן כמובן לא לבצע תהליך זה ולבחור צבע שניתן לצבוע אותו על גבי חלודה, אך הוא יותר יקר. ניתן לשנות את מראה הפרגולה על ידי צביעת הפרגולה בצבעים מגוונים. יש להקפיד לצבוע את הפרגולה בשתי שכבות של צבע ולהקפיד על יבוש מלא בין שכבה לשכבה.

בנוסף לכך כאשר אתם משפצים פרגולה הקפידו על קירוי הפרגולה ניתן לבצע קירוי של הפרגולה במגוון חומרים החל ממחצלת במבוק או קש או חומר ששמו סנטף שהוא לוח קירוי שמשתמשים בו לכיסוי של חממות למשל. קירוי הפרגולה יחסוך לכם כסף רב בטיפול ושימור הפרגולה.

כמה זה עולה לכם?

עלות שיפוץ פרגולה והוספות, קרוי במבוק לפרגולה יעלה לכם 150 ₪ למ"ר, קירוי סנטף יעלה לכם 100 ₪ למטר.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button