להצעת מחיר חייגו:

להצעת מחיר חייגו:

בניית פרגולות בצפון

צרו איתנו קשר

√ בניית פרגולות ודקים בצפון במחיר מבצע
√ התקנת פרגולות ברמה הגבוהה ביותר
√ מתקין עם 20 שנות ניסיון!
מגוון רחב של המלצות מלקוחות
√ להזמנות חייגו: 055-9380-187

אתה גר בצפון הארץ ובעל בית פרטי, ומחפש פתרון טוב, וראוי לימות הקיץ החמים בהם תוכל אתה וחברים או המשפחה הקרובה לאכול בנחת במרפסת בלי לסבול מהשמש הקופחת או בימות הגשם הקרים תוכלו לשבת במרפסת או בחצר ולאכול מרק חם ומהביל או סתם לשבת ולדבר. עד עכשיו נמנעת מכך משום שהמרפסת או החצר שלך לא הייתה מקורה, אך היום אינך צריך להימנע מכך יותר כי פרגולה הוא הפתרון המושלם בשבילך. חברת פרגולות ישראל מתמחה בבניית פרגולות באזור הצפון, אז אם אתה מחפש מתקין פרגולות בצפון חברת פרגולות ישראל, זמינה לשירותך.

בניית פרגולות עץ בצפון

אחת הפרגולות השימושיות ביותר היא פרגולות עץ. הפרגולה הינה שימושית במיוחד משום שהיא גם זולה יותר מכל סוגי הפרגולות האחרות, שנבנות כמו פרגולות אלומיניום וברזל למשל. בנוסף היא גם גורמת לחצר שלך להראות יותר טבעית וגם ומוסיפה יופי למראה החצר,  בנוסף לכך ניתן למצוא פרגולות עץ בצפון במגוון סוגי עצים כמו גם מעץ אורן גושני הנחשב לעץ עמיד ואיכותי במיוחד, אך החיסרון העיקרי של העץ הוא העמידות שלו בפגעי מזג האוויר, והקושי לתחזק את העץ.

בניית דקים בצפון

בנוסף ניתן לבנות בחצר דק. הדקים הם רצפה העשויה מעץ המשווה מראה טבעי לחצר חברת "פרגולות ישראל" מתמחה בבניית פרגולות ודקים בצפון היא משמשת במגוון סוגי העץ הקיימים ובחומרים עמידים ואיכותיים העצים עוברים את הטיפולים הנדרשים למניעת הרס העץ. בין העצים שהחברה משתמשים לבניית דקים ניתן למצוא את עץ איפאה, עץ אורן ועוד.

בנוסף ניתן למצוא בונה פרגולות בצפון הקרוב למקום מגורכם, ושיכול לבוא בתאריך הרצוי ובזמן הנח ביותר בשבילכם.

פרגולות ודקים בצפון

פרגולות אלומיניום בצפון

אם אתם לא רוצים פרגולות מעץ,  יש לכם אפשרות לבנות פרגולות אלומיניום בצפון. האלומיניום הוא חומר חזק ועמיד ללא צורך בתחזוקה מיוחדת ניתן לעצב אותו כרצון בעל הבית.

פרגולות ברזל בצפון

בנוסף ניתן לבנות פרגולות מברזל. הפרגולות מברזל בצפון הן חזקות עמידות בכל מזג אוויר ויכולות לשמש כמחסה טוב לחנויות ולמפעלים וגם לבתים פרטיים. בנוסף ניתן לעצב אותן כרצון המזמין.

פרגולות בצפון מחירים זולים רק דרכנו

ניתן לראות כי אפשר לבנות פרגולות בצפון בכל מיני חומרים החל מעץ כלה בברזל ולכל מיני שימושים שונים. כדאי לראות באיזה חברה מומלץ לבחור לשם בניית הפרגולה, ומה הם המחירים שבניית פרגולה תעלה.  עדיף לקבל פרגולות בצפון המלצות ניתן לחפש אנשים שבנו פרגולות לפי המלצות שיוכלו לתת המלצות על חברה טובה שגם עוסקת בהתקנת פרגולות בצפון, בנוסף יש לוודא את מחירי הפרגולות בצפון. המחירים נעים החל מ-6,000 לפרגולת אלומיניום עד 8,000 שקלים לפרגולת עץ. ניתן גם למצוא פרגולה במחיר מבצע בצפון.

הקפידו לפנות לחברה בפריסה ארצית שעובדת עם בעלי מקצוע אמינים וחומרים עמידים כמו חברת פרגולות ישראל המספקת שירותים אלו, לפרטים נוספים והזמנה חייגו כעת: 055-9380-187

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button