להצעת מחיר חייגו:

להצעת מחיר חייגו:

חיפוי קיר מעץ

צרו איתנו קשר

אחד הטרנדים הנפוצים כיום הוא חיפוי קיר מעץ. הרעיון של לצפות קיר בעץ היה קיים גם בשנים עברו והיה נפוץ בדורות קודמים בארץ, בעיקר מהאנשים שהגיעו לארץ מארצות הקור כמו סקנדינביה למשל. היום הטרנד חזר והוא נפוץ בעיצוב הבית.

לאנשים ישנן התלבטויות רבות כאשר הם צריכים או רוצים לעצב את ביתם הם מחפשים חומר שישרה עליכם שלווה וכפריות, ועם זאת שלא יהיה פשוט מידי, וישרה מראה יוקרתי. הם מחפשים מראה שיתאים לאורך שנים ולעיצוב האחר של הבית, ובעיקר גם שיהיה זול, ולא ידרוש עבודה רבה מידי. חיפוי קיר בעץ נותן פתרון טוב ומקצועי להתלבטויות רבות של בעלי בתים או אנשים המתמחים בעצוב של הבית.

חיפוי קיר בעץ נותן מענה לאנשים שרוצים לשלב, בין איכות לעיצוב. מכיוון שמבחינת נראות הוא נראה טוב איכותי, ויפה, והן מבחינת יכולת ההתאמה שלו לכל סוגי הריצופים הרהיטים והקירות.

חיפוי קירות מעץ

חפוי קירות מעץ נעשה לפופולארי, בקרב מעצבים ואדריכלים, והם ממליצים להשתמש בו. כי הוא חומר שמשדרג כל מקום, שבו הוא נמצא, ומעניק למקום מראה איכותי, ביתי, וייחודי בארצות אירופה הקרות, משתמשים בחיפוי עץ שנים רבות, אך בארץ נעשה הטרנד נפוץ לאחרונה, בעיקר בגלל התפתחות עיצוב העץ שהותאם גם לאקלים החם.

חיפוי עץ משמש הן לחיפוי קירות חיצוניים ניתן לבצע חיפוי קירות פנים בעץ דקורטיבי המשרה להם אוירה של יוקרה, וחיפוי קירות חוץ בדמוי עץ. המשרה אוירה כפרית לבית ונותן אוירה רגועה וניחוחה.

סוגי עצים המשמשים לחיפוי קירות

ניתן לצפות קירות במגוון סוגי עצים סוגי העצים. סוגי עצים שונים בחוזקם ובעיצובם.
ניתן למנות שלושה סוגי עצים הנפוצים בחיפוי קירות:

  • עץ האיפקה הגדל בברזיל מאופיין בחוזק ובקשיחות, וכן בעל גוון חום כמו עץ זה נחשב לעמיד מפני מזג אויר קר וקיצוני.
  • עץ הטיק, שמקורו באסיה נחשב לעץ עמיד ומתאפיין בגוון חום בהיר.
  • ארז אמריקאי הינו סוג עץ שמשמש בעיקר לחיפוי קירות פנים הוא ידוע בשל חוזקו והעמידות שלו בפני מזיקים, כמו כן הוא ניתן לצביעה במגוון סוגי צבעים.

חיפוי קיר חיצוני

ניתן לחפות קירות חיצוניים בדמוי עץ, חיפוי זה נעשה על ידי הברגה, המצליחה לכסות את נקודות החיבור. חיפוי קיר חיצוני בדמוי עץ מעניק מראה רציף ויוקרתי, המשתלב נהדר עם קירות אחרים הצבועים בטיח, אבן או פלדה.

ניתן לבצע גם חיפוי דמוי עץ לקיר פנימי בדומה לנעשה בקיר החיצוני גם כאן נראות הקיר משתפרת בהחלט והקיר נעשה במראה כפרי מיוחד ועיצובי.

 

חיפוי קיר מעץ
לאחר חיפוי קיר מעץ

עיצובים בחלקים אחרים של הבית

ניתן לחפות קיר מעץ רק לחלקים מסוימים של הבית בהתאם לרצון הלקוח למשל, חיפוי קיר מעץ לסלון, קירות הסלון הם החלל העיצובי המרכזי בבית, וגם החלל הראשון שאותו ניתן לראות מהכניסה לבית, לכן קיר זה מצריך עיצוב ייחודי וחם המראה את טביעת עיצובי של בעל הבית. בנוסף קיים שימוש גובר והולך בעץ בשאר חלקי הבית בשנים האחרונות נפוץ חיפוי קיר מעץ למטבח כחלופה לקרמיקה יתרונות ציפוי העץ כוללים ניקיון מהיר, עלות משתלמת ומראה טבעי, כמו כן ניתן לחפות קיר מעץ גם לרהיטים בבית כמו חיפוי עץ קיר מעץ לטלוויזיה שישרה קו עיצוב ייחודי ונעים לצופה.

שורה תחתונה – כמה זה עולה לנו?

בחיפוי קירות בעץ מחיר משתנה בהתאם לסוג העץ ולקיר בבית שיש לחפות. ניתן לראות כי חיפוי קיר מעץ למטבח יעלה בין 200 -400  שקלים. חיפוי קיר חיצוני דמוי עץ בין 80-180 שקלים.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button