להצעת מחיר חייגו:

להצעת מחיר חייגו:

פרגולת קשת

צרו איתנו קשר

היפה בפרגולות: הכירו את פרגולת הקשת

אם אתם חושקים בפרגולה ייחודית בצורתה, גדולה, מעניינת ומרשימה, ייתכן שתעדיפו לבנות פרגולה קשתית. רגע, מה? זוהי פרגולה בצורת קשת השומרת על מראה מעוגל וייחודי, שמתאימה גם לחובבי המראה הבלתי שגרתי אך גם לכל מי שזקוק לחיפוי המסלק את הגשמים מהגג בצורה טובה, להצללה מזווית מסוימת או לנוחות הצרכנים ככל שמדובר בבית עסק כמו בית קפה או גלריה. האם פרגולה שכזו מתאימה גם לכם? גלו כבר עכשיו!

 פרגולות בצורה קשתית במחיר מבצע מטורף!
בניית פרגולת קשת מעץ או אלומיניום
√ בונים פרגולות קשתות מותאמות אישית לפי מידה
√ הקמת פרגולות מעוצבות ברמת גימור גבוהה
 √ התקנת פרגולות בצורת קשת לבית או לגינה 

√ שירות בפריסה ארצית רחבה

לייעוץ והצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-187

פרגולת קשת בזול

מה מיוחד בפרגולות קשתות?

עד לפני מספר שנים פרגולות קשתות אפיינו אך ורק את חומרי העץ השונים, שנחשבו (ועדיין) לחומרי הבנייה הטובים ביותר לפרגולה המקושתת. כיום ניתן ליישם אותה גם על ידי אלומיניום הנחשב לגמיש בשלב ייצורו ומתאים ל"פיסול" מסוים ולהקנות לה מראה מרשים ועדכני על ידי שלל טקסטורות וצבעים.

מטבע הדברים, כל פרגולה שנבנית בקווים שאינם ישרים ושצורתה ייחודית תהיה יקרה יותר, אך ייתכן ותהיה שווה מאוד את ההשקעה. בעלי הבתים הפרטיים חולמים לעיתים קרובות על מעין סככה שבה הגפנים יטפסו מעלה וישלימו את המראה באמצעות קשת טבעית. בעלי העסקים חולמים על מסדרונות ומעברים שבהם מתקבלת תחושת גודל ומרחב טובה יותר על ידי הקשתת המעבר, הבריכות הציבוריות ובתי האירוח כבר מתהדרים בעשרות פרגולות קשת שכאלה ואפילו במוסדות ציבוריים ולימודיים (בתי ספר, אקדמיות, ספריות) ניתן לפגוש אותן בשער הכניסה.

האם פרגולה עם קשתות מתאימה לי?

ייתכן שאתם חושקים בפרגולת הקשתות בגלל העיצוב, אך פעמים רבות מדובר בצורך. כך למשל מתחם בריכה ציבורי המעוניין בקירוי חלקי יכול לאפשר את זרימת האוויר החופשית פנימה והחוצה והקשת לא תשפיע על היכולת לצאת ולהיכנס לאזור הבריכה. גני אירועים מקימים פרגולה מעץ דווקא בצורת קשת כדי להקנות לאזור מסוים בתוך הגן תחושת גודל ומרחב, אך יחד עם זאת גם יצירת אווירה אינטימית ומעניינת יותר. בשל טכניקת הבנייה המתקדמת, בניית פרגולות קשת הופכת לקלה ופשוטה מאי פעם, כאשר בעלי המקצוע בתחום מסוגלים לייצר אותה בכל גודל נדרש וכמעט ללא הגבלות מיוחדות.

המומחים לפרגולה המעוצבת

למרות שמדובר בדגם מרהיב ויפהפה, עדיין שמור סוד הביצוע המושלם אך ורק לקומץ חברות המתמחות בתחום ואליהן מומלץ לפנות כאשר מעוניינים להקים פרגולה קשתית. למרות היופי, ההדר וההתאמה למגוון צרכים, מודל הפרגולה הקובייתי הוא הנפוץ ביותר וכל עוד בעלי המקצוע בעיקר בונים פרגולות מברזל, אלומיניום ועץ בצורות המקובלות, הם רוכשים ניסיון מועט בהקמת פרגולה עם קשת ובהתאמתה לצרכים האישיים של הלקוח.

פרגולות ישראל – המומחים שיקימו לכם את הפרגולה המושלמת

אם אתם חולמים על פרגולה בעלת קשת מרהיבה בחצר, בגן, בבית העסק או מחוץ למבנה – פנו אל פרגולות ישראל! כאן נמצאים טובי המומחים בתחום ששואפים להגיש בנייה איכותית ורמת גימור גבוהה לצד מענה מושלם עבור כל צרכי הלקוח. הצוות יספק לכם ייעוץ מקצועי ומהימן על בניית פרגולה ללא עלות ויוכל גם להביא בחשבון את שיקולי התקציב שלכם עבור מאפייני הפרויקט וסדר גודל העבודה. לפרגולת הקשת כמו לכל פרגולה אחרת ניתן להוסיף שדרוגים כמו גג סקיילייט נפתח או הרחבות, יצירת אפקט גלי הגורם לקימור מעניין בקצה הגג וכן צביעת הקשת במגוון רחב מאוד של צבעים שמתאימים לאופי, האווירה והבחירה האישית של כל אחד מכם.

פרגולות ישראל יוכלו לעזור לכם בהתאמת הפרגולה המושלמת על פי התקציב הקיים ודרישותיכם, תוך מיטוב העבודה המקצועית על מנת לקלוע לכל כיס ומבלי לפגוע באיכות ומקצועיות הבנייה. הפרגולה שלכם היא מרחב חיצוני מושלם ומתוחם שיכול להכיל אלף ואחת שימושים שונים! בין אם מדובר בפרגולת קשת ובין אם בכל צורה אחרת, היו בטוחים כי התוצר הסופי חשוב לנו לא פחות משהוא חשוב לכם ואנו נעשה את הכל כדי לספק לכם מוצר ברמה גבוהה לשביעות רצונכם המלאה.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button