להצעת מחיר חייגו:

להצעת מחיר חייגו:

פרגולה למרפסת

צרו איתנו קשר

פרגולה למרפסת – כך תבחרו את הפרגולה המתאימה ביותר עבורכם!

מעוניינים להתקין פרגולה חדשה במרפסת הדירה, הבית או העסק? אילו סוגי פרגולות יש בשוק? כמה עולה לבנות פרגולה למרפסת שלכם? (כדי לא לחזור שוב על הביטוי "פרגולה למרפסת") מה עדיף פרגולה מעץ או מאלומיניום?

בניית פרגולה למרפסת מחייבת ידע, ניסיון, תכנון הנדסי מקצועי, הבנה בחומרים וכלי עבודה מקצועיים. הפרגולה מהווה חלופה איכותית לפתרונות קירוי והצללה אחרים כמו סוכך זרוע וגגון. מומלץ להזמין את הפרגולה המתאימה ביותר למרפסת ביתכם רק מחברת פרגולות ישראל. חברתנו מציעה פתרונות מתקדמים ומותאמים אישית וכדאי להזמין דרכנו את הפרגולה למרפסת בדירתכם מהסיבות הבאות:

 

√ פרגולות למרפסת במחיר שובר שוק!
√ פרגולה למרפסת שמש מחירים מיוחדים בכל רחבי הארץ
√ ניסיון עשיר למעלה מ-20 שנים בענף
√ כל סוגי הפרגולות למרפסות: עץ / אלומיניום / חשמלית / מתכת
√ עבודה עם אחריות
√ בניית פרגולות למרפסת עם החומרים האיכותיים ביותר
√ הקמת פרגולות בעיצובים ייחודיים ומקוריים

להזמנות וייעוץ בחינם חייגו לטלפון:
055-9380-187

פרגולה למרספת מעץ או אלומיניום

מי צריך פרגולה למרפסת שמש?

פרגולה היא מצללה, כלומר מבנה מחומרים קלים כמו עץ ואלומיניום, ללא קירות, שתקרתו מהווה משטח הצללה מישורי המורכב על עמודים או מעוגן לקיר המבנה. פרגולה למרפסת שמש חייבת להתאים לתקנות התכנון והבנייה, ולאחר כניסת הרפורמה החדשה אין צורך בהיתר מהרשות המקומית לבניית פרגולות, כל עוד שטח הפרגולה לא עולה על 50 מ"ר או על רבע משטח המרפסת או הגג.

את הפרגולה מתכננים בהתאמה אישית לצרכי ולדרישות הלקוח, תוך התייחסות לגורמים כמו שטח המרפסת, רוחות, כיווני שמש, חומרים, תחזוקה פשוטה, מטרת השימוש, סגנון החיים של הדיירים, עיצוב ומחיר.

 

פתרונות הצללה למרפסת שמש – למה פרגולה?

הבחירה הראשונית שלכם להצללת המרפסת היא בעיקרה בין פרגולה לבין סוכך, ועל אף שאנחנו נמליץ לכם על פרגולה, זה באמת תלוי ברצונות ובצרכים שלכם. עם זאת, הפרגולות עמידות הרבה יותר לאורך שנים, כשהן גם מספקות הגנה מגשם למרפסת עצמה. הסוככים למשל פחות מומלצים באוזרים שבהם ישנן רוחות חזקות, והם גם יקרים יותר, על אף שאינם מחזיקים לאורך שנים כמו הפרגולות. אם אתם מעוניינים בסוג של סוכך איכותי למרפסת שלכם, לכו על פרגולה תלויה, שלמעשה משרתת בדיוק את אותה המטרה – היא מינימליסטית הרבה יותר מפרגולה על עמודים, אולם מחירה הרבה יותר משתלם מזה של סוכך, שכן אתם מקבלים כך פתרון הצללה איכותי ועמיד.

 

פרגולות למרפסת מעץ – לקרב את הטבע לסביבת המגורים

פרגולה מעץ נחשבת לפתרון איכותי ומבוקש. זו פרגולה פופולרית בישראל וניתן לראות מרפסות רבות ברחבי המדינה עם מצללה העשויה מקורות עץ בעיצוב יפהפה ויוקרתי. אפשר לתכנן ולבנות פרגולה ממגוון סוגי עצים, אך יש לוודא כי החברה מתקינה את הפרגולה רק מעץ עמיד שעבר טיפול נכון במפעל נגד מזיקים, נגד פגעי מזג האוויר, כולל החדרת חומרים מעכבי בעירה מאחר והעץ הוא חומר דליק.

פרגולה למרפסת מעץ מקרבת את הטבע לסביבת מגוריכם, אפשר לבחור עיצוב מקורי וייחודי כדי לשדרג את המרפסת וליהנות מאווירה כפרית נעימה ומפתרון הצללה מושלם. עלות העץ נמוכה יותר בהשוואה לעלות אלומיניום או ברזל, לכן פרגולה מעץ מתאימה גם למי שתקציבו מוגבל, עם זאת חשוב לזכור כי קורות העץ המשמשים לבניית המצללה שוקלים הרבה לכן יש לתכנן את המבנה על ידי אנשי מקצוע תוך התייחסות לכושר נשיאת המשקל של המרפסת.

סוגי העצים הנפוצים ביותר לבניית פרגולות למרפסת מעץ הם: אורן, אשוח, דוגלס פייר, עץ לבן גושני, סידר, איפאה, טיק, סקויה, אלון, ויש גם אפשרות לבנות את הפרגולה מבמבוק חזק ועמיד. כפי שאתם שמים לב, יש מגוון עצים המתאימים לבניית פרגולה, לכן כדאי להתייעץ עם אנשי המקצוע המנוסים ולבחור את העץ המתאים ביותר לבניית הפרגולה בביתכם בהתאם להעדפות הצבע, העמידות, התחזוקה הנדרשת, העיצוב והמחיר.

מומלץ לבנות את הפרגולה מעץ עמיד וחזק במיוחד, כך הפרגולה לא תסבול מנזקי שמש, רוח, גשם ומכות, וגם נדרשת פחות תחזוקה.

 

פרגולות למרפסת מאלומיניום – שפע עיצובים

פרגולה מאלומיניום מתאימה לרוב הדירות בבנייה הרוויה, למרפסות בבתים פרטיים ועוד. זו פרגולה חזקה ועמידה המגיעה בשלל עיצובים מרהיבים. ניתן לצבוע את האלומיניום בתנור, יש גם אפשרות לבנות פרגולה מאלומיניום במראה של עץ טבעי.

יש מבחר דגמים של פרגולות אלומיניום המתאימים למרפסות שמש, אלו פרגולות בעיצוב נקי, מתוחכם ואלגנטי, וניתן לבחור בין שלבים קבועים כדי להוזיל עלויות או שלבים מתכווננים. פרגולה עם שלבים מתכווננים מאפשרת לכם להתאים את זווית השלבים בהתאם לקרני השמש. את הפרגולה החשמלית אפשר לחבר למערכת בית חכם כדי לשלוט בה מרחוק. יש אפשרות להתקין פרגולה צפה מאלומיניום ללא עמודי תמיכה.

פרגולה למרפסת מאלומיניום מבטיחה הצללה מעולה, היא פונקציונלית ואפשר בהתאם לצורך להתקין סנטף לניקוז המים, לבצע סגירת חורף כדי לשבת בנוחות במרפסת גם בעונה הקרה, אין צורך בתחזוקה מיוחדת והפרגולה עמידה. יש מגוון אפשרויות עיצוב, וחשוב לדעת כי האלומיניום קל משקל, לכן זהו פתרון המתאים לכל המרפסות וגם המחיר שווה לכל כיס.

אם מעוניינים להקים פרגולה למרפסת נגד גשם המאפשרת לנצל את המרפסת כל השנה – גם כאשר יורד גשם, פרגולה מאלומיניום נחשבת לפתרון המתאים ביותר.

לפרגולה מאלומיניום יש שני חסרונות עיקריים – במקומות עם רוח חזקה הפרגולה משמשת כמעין מפרש לרוח והיא עלולה להתנתק ממקומה, כמו כן מוטות האלומיניום עשויים להתכופף בגלל מכה חזקה או רוח עוצמתית ויש לבצע תיקון מקצועי ולהחליף את המוטות העקומים.

בנוסף, יש אפשרות להזמין פרגולה למרפסת סוכה מאלומיניום, זהו פתרון מושלם לשומרי מסורת ולדתיים מאחר וניתן להפוך את הפרגולה לסוכה כשרה בחג.

 

פרגולה למרפסת מחיר – איך הוא נקבע?

המחיר משתנה לפי גורמים כגון: שטח הפרגולה, חומרים, עיצוב מיוחד, קירוי, מורכבות העבודה, גישה בעייתית להתקנת הפרגולה ועוד.

פרגולה למרפסת מחירים מומלצים בשוק:

√ מה העלות של פרגולה מעץ למרפסת? טווח המחירים למ"ר נע בין 350 – 800 ₪ בהתאם לגודל הפרגולה, סוג העץ ומורכבות העבודה, פרגולה מעץ גושני היא לרוב היקרה ביותר.

√ כמה עולה פרגולה למרפסת שבנויה מאלומיניום? בניית פרגולה מאלומיניום – טווח המחירים למ"ר נע בין 500 – 1,500 ₪, ללא מנגנון חשמלי.

√ מה המחיר של בניית פרגולה חשמלית למרפסת עם שלבים (רפפות) מתכווננים? החל מ-1,100 ₪ בלבד!

√ כמה תשלמו על קירוי לפרגולה (סנטף, רעפים, במבוק, מחצלת, רשת צל וכד')? העלות מתחילה ב-150 ₪ למ"ר.

שימו לב כי כאשר בוחרים פרגולה למרפסת מחיר מהווה קריטריון חשוב לכן מומלץ לערוך סקר שוק, להשוות הצעות ולבדוק מחירונים.

 

פרגולה למרפסת קטנה – מידע חשוב ללקוח

אם יש לכם מרפסת קטנה תוכלו לתכנן בעזרת אנשי המקצוע פרגולה קטנה מעץ או מאלומיניום בעיצוב מותאם אישית. לפני תכנון הפרגולה יש לבדוק לאיזה עומס מתוכננת המרפסת כדי לבחור חומרים ושיטת התקנה. לרוב, במרפסות קטנות אין צורך בעמודי תמיכה לפרגולה ואפשר להסתפק בעיגון קבוע לקיר תומך.

פרגולה למרפסת שמש מחיר החל מ-350 ₪ למ"ר.

 

איך בונים ומתקינים פרגולה למרפסת שמש?

1. תכנון הנדסי לאחר אפיון צרכי הלקוח ובדיקת עומס.

2. בחירת עיצוב וחומרים.

3. ייצור חלקי הפרגולה בבית מלאכה והובלה לבית הלקוח.

4. התקנת עמודי תמיכה, זוויות ועוגנים לייצוב ולעיגון הפרגולה במרפסת.

5. חיבור ועיגון הקורה הנושאת והתקנת קורות מקשרות.

6. חיבור רפפות ועיגון שלבי הפרגולה.

7. התקנת קירוי ופתרונות לניקוז בהתאם לצורך.

8. עבודות גמר כמו תיקוני צבע, חשמל, נגרות, רעפים וכדומה.

לסיכום, פרגולה מאלומיניום או מעץ למרפסת בדירה או בבית מאפשרת לכם לנצל את המרפסת כל ימות השנה, ליהנות מהצללה מושלמת מפני קרני השמש והקרינה המסוכנת ומהגנה בפני טיפות הגשם בחורף. פרגולה למרפסת חייבת להתאים לצרכי הלקוח ולדרישותיו הייחודיות מבחינת עיצוב, שטח, חומרים ומחיר, לכן מומלץ להזמין פרגולה מעוצבת רק מחברה מקצועית ואמינה כמו פרגולות ישראל.

 

האם אפשר להכין עם פרגולה למרפסת סוכה

אם אתם מעוניינים להפוך את הפרגולה הקבועה שבמרפסת שלכם לסוכה מדי שנה, זה בהחלט אפשרי. צריך רק לציין זאת מראש כשתדברו איתנו בטלפון על מנת שנוכל להקים אצלכם פרגולה אלומיניום כשרה לסוכה לפי ההלכה. חשוב לציין שמאחר שהפרגולה קבועה במרפסת, תצטרכו להוסיף לה חידוש מדי שנה על מנת שתהיה כשרה לחג. הפרגולה צריכה להיבנות גם על עמודים מאחר שעליה להיות בעלת 3 דפנות לפחות, ועל כן פרגולה תלויה לא תשרת עבורכם מטרה שכזו.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button