להצעת מחיר חייגו:

להצעת מחיר חייגו:

בניית פרגולות בדרום

צרו איתנו קשר

בניית פרגולות בדרום – מגוון סוגים ועיצובים לכל לקוח!

אתם גרים בבית פרטי בדרום השלו, שבו חצר יפה ואתם רוצים לשהות בה בימי הקיץ החמים והשמש הקופחת או מפני ימי החורף הקרים, וכן אתם מרגישים מין פספוס שאינכם יכולים להיות מהחצר שלכם באופן מושלם. במידה ואתם גרים בבניין רב קומות, ויש לכם מרפסת בוודאי אתם רוצים לשהות בה בימי הקיץ החמים או לאכול בה בימי החורף הקרים.

הפתרון הטוב ביותר הוא בניית פרגולה, הפרגולה יכולה להגן עלכם מפגיעת השמש בימות הקיץ החמים, ולגרום לכך שלא יחדרו אל תוך המרפסת גשם וקור.

 

בניית פרגולה באזור הדרום במחיר שובר שוק 
מתאימים את עיצוב הפרגולות לצרכים ולתקציב שלכם
התקנת פרגולה במרפסת שמש, בגינה, בדירת גן ועוד
בניית פרגולות בדרום מעץ אלומיניום וברזל כולל הכל
20 שנות ניסיון בבניית פרגולות מכל הסוגים

להזמנות חייגו כעת: 055-9380-187

בניית פרגולות בדרום

סוגי פרגולות לבנייה בדרום

הפרגולות נבנות על ידי מגוון חומרים רחב: מעץ, אלומיניום, ברזל ועוד. ניתן להתאים בעזרת קבלני פרגולות את סוג החומר ממנו תרצו לבנות פרגולה לפי הרצון האישי ולפי הצרכים שלכם:

 

פרגולות עץ בדרום

פרגולות מעץ בדרום שימושיות במיוחד ונפוצות. בבתים רבים בבאר שבע ניתן לראות פרגולה במרפסת מכל חלון. ניתן לבנות פרגולה מעץ במגוון סוגי עצים רחב החל מעץ אלון, עץ גושני ועץ רב שכבתי לכל עץ יתנו את השימוש שלו ואת היתרונות שלו. היתרונות בפרגולה מעץ הם שהמראה שלה הוא טבעי והוא משרה אוירה כפרית בחצר או במרפסת, דבר הגורם לאווירה שונה של הבית. הפרגולה הינה יחסית זולה ממחירי פרגולות אחרים, אך יש להקפיד כי קורות העץ המגיעות אליכם עברו טיפול בחיטוי נגד מזיקים. אם הפרגולה לא עברה טיפול, העץ עלול להיאכל במהירות על ידי מזיקים שונים. דבר נוסף שיש עליכם לברר אם העץ שממנו בונים את הפרגולה צופה בלכה, במידה וכן תוכלו להיות בטוחים כי העץ יחזיק מעמד שנים רבות.

 

פרגולה אלומיניום בדרום

פרגולות אלומיניום בדרום הן גם בהחלט מראה נפוץ. פרגולות אלומיניום מאפשרת קירוי של פתחים הן מגשם והן משמש. פרגולות האלומיניום נבנית מהחומר שהוא עמיד וחזק ללא צורך בתחזוקה בנוסף ניתן לקרות באלומיניום את כל סוגי המשטחים הקיימים ללא צורך במדידה, כמו כן הפרגולה בעלת מראה מעוצב ומודרני הנותנת למשטח המקורה מראה מיוחד.

יתרון נוסף שיש לפרגולות אלומיניום, הוא האפשרויות האין סופיות לעיצוב האלומיניום. ניתן לעצב את הפרגולה כרצונך, ואף להתאים את הצבע לפי הצבע של שאר הבית או המשטח המדובר.

 

פרגולות ברזל בדרום

אופציה נוספת של חומר שממנו נבנית הפרגולה היא ברזל. פרגולות מברזל הן מיוחדות, וניתן לבצע חריטות בברזל, ולעצב את הברזל בעיצובים מרהיבים. לאדם החפץ בפרגולה מיוחדת ובמראה מרהיב יבחר לקרות את ביתו בפרגולת ברזל.

 

כמה עולה לבנות פרגולה לתושבי הדרום?

כאשר אתם רוצים לבנות פרגולות ודקים עליכם לפנות אל חברה שמתמחה בבניית ועיצוב פרגולות ולקבל המלצות על פרגולות בדרום. אתם יכולים לשאול חברים ובני משפחה שבנו פרגולה לאחרונה או לחפש ברשת האינטרנט. הפרגולות בבאר שבע מחירים משתנים פרגולות אלומיניום תעלה בין 500 ל-1,100 שקלים ואילו מעץ 300-700 שקלים.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button