בניית פרגולות בדרום

צרו איתנו קשר

אתם גרים בבית פרטי בדרום השלו, שבו חצר יפה ואתם רוצים לשהות בה בימי הקיץ החמים והשמש הקופחת או מפני ימי החורף הקרים, וכן אתם מרגישים מין פספוס שאינכם יכולים להיות מהחצר שלכם באופן מושלם. במידה ואתם גרים בבניין רב קומות, ויש לכם מרפסת בוודאי אתם רוצים לשהות בה בימי הקיץ החמים או לאכול בה בימי החורף הקרים.

הפתרון הטוב ביותר הוא בניית פרגולה, הפרגולה יכולה להגן עלכם מפגיעת השמש בימות הקיץ החמים, ולגרום לכך שלא יחדרו אל תוך המרפסת גשם וקור.

סוגי פרגולות לבנייה בדרום

הפרגולות נבנות על ידי מגוון חומרים רחב מעץ, אלומיניום, וברזל. ניתן להתאים בעזרת קבלני פרגולות את סוג החומר המתאים לכם לפי רצון אישי, ולפי צרכים שלהם

פרגולות עץ בדרום

פרגולות מעץ בדרום שימושיות במיוחד ונפוצות. בבתים רבים בבאר שבע ניתן לראות פרגולה במרפסת מכל חלון. ניתן לבנות פרגולה מעץ במגוון סוגי עצים רחב החל מעץ אלון, עץ גושני ועץ רב שכבתי לכל עץ יתנו את השימוש שלו ואת היתרונות שלו. היתרונות בפרגולה מעץ הם שהמראה שלה הוא טבעי והוא משרה אוירה כפרית בחצר או במרפסת, דבר הגורם לאווירה שונה של הבית. הפרגולה הינה יחסית זולה ממחירי פרגולות אחרים, אך יש להקפיד כי קורות העץ המגיעות אליכם עברו טיפול בחיטוי נגד מזיקים. אם הפרגולה לא עברה טיפול, העץ עלול להיאכל במהירות על ידי מזיקים שונים. דבר נוסף שיש עליכם לברר אם העץ שממנו בונים את הפרגולה צופה בלכה, במידה וכן תוכלו להיות בטוחים כי העץ יחזיק מעמד שנים רבות.

פרגולה אלומיניום בדרום

פרגולות אלומיניום בדרום הן גם בהחלט מראה נפוץ. פרגולות אלומיניום מאפשרת קירוי של פתחים הן מגשם והן משמש. פרגולות האלומיניום נבנית מהחומר שהוא עמיד וחזק ללא צורך בתחזוקה בנוסף ניתן לקרות באלומיניום את כל סוגי המשטחים הקיימים ללא צורך במדידה, כמו כן הפרגולה בעלת מראה מעוצב ומודרני הנותנת למשטח המקורה מראה מיוחד.

יתרון נוסף שיש לפרגולות אלומיניום, הוא האפשרויות האין סופיות לעיצוב האלומיניום. ניתן לעצב את הפרגולה כרצונך, ואף להתאים את הצבע לפי הצבע של שאר הבית או המשטח המדובר.

פרגולות ברזל בדרום

אופציה נוספת של חומר שממנו נבנית הפרגולה היא פרגולות ברזל הן מיוחדות, אשר ניתן לבצע חריטות בברזל, ולעצב את הברזל בעיצובים מרהיבים. לאדם החפץ בפרגולה מיוחדת ובמראה מרהיב יבחר לקרות את ביתו בפרגולת ברזל.

כמה זה עולה לכם תושבי הדרום?

כאשר אתם רוצים לבנות פרגולות ודקים עליכם לפנות אל בוני פרגולות ולקבל המלצות פרגולות בבאר שבע. אתם יכולים לשאול חברים ובני משפחה שבנו פרגולה לאחרונה או לחפש ברשת האינטרנט. הפרגולות בבאר שבע מחירים משתנים פרגולות אלומיניום תעלה בין 500 ל1100 שקלים ואילו מעץ 300-700. פנו ל"פרגולות ישראל"

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button