פרגולה תלויה

צרו איתנו קשר

פרגולה תלויה היא אחת הפרגולות המבוקשות ביותר בשנים האחרונות היתרון הראשוני, הנראה לעין הוא היופי שלה והיוקרה שהיא משדרת למתבונן היא נראית כאילו היא תלויה באוויר ללא שלד שמחבר אותה כלפי חוץ. פרגולה תלויה אינה מחוברת באמת בעמודים כלפי חוץ היא מחוברת בחלק העליון שלה אל קירות הבית. החיבור הזה הוא המחזיק אותה יציבה.

פרגולות תלויה מתאימות למרחבים במרפסת או בחצר הבית, מכיוון שפרגולה זו לא נתמכת על ידי עמודים במקומות אלו בהם ישנו צורך במרחב חופשי פרגולות לתלייה הן הפתרון לכך גם מאפשרות מרחב חופשי וגם מגנות מהגשם מהרוח בימות הגשמים ומחום והשמש בימי הקיץ.

 פרגולה תלויה מחיר משתלם והכי זול בארץ!
√ מגוון רחב של המלצות מלקוחות אמיתיים
√ אפשרות לשילוב של מתכת ועץ
√ התקנת פרגולה תלויה בכל רחבי הארץ

לייעוץ והצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-187

פרגולה תלויה בזול

סוגי פרגולות תלויות

פרגולות תלויות נבנות במגוון רב של חומרים החל מעץ, ברזל ואלומיניום. "בפרגולות ישראל" מתמחים בבניית פרגולות במגוון חומרים וכן בהתאמה לפי הצרכים של הלקוח בהתאם למיקום שיש בביתו.

פרגולה תלויה מעץ

פרגולות ישראל משתמשים אך ורק בחומרי הגלם המקצועיים ביותר ניתן לבנות פרגולות מסוגי עץ רבים כמו עץ אורן, עץ גושני, ועץ רב שכבתי. הכל בהתאם לרצון הלקוח, ולהתאמה של הפרגולה. בחברה משתמשים בעצים מובחרים שעברו טיפול נגד חרקים ועברו ציפוי לקה המגן עליהם מפני השמש בימות הקיץ, ומפני הרטיבות בימות החורף. פרגולה תלויה מעץ משרה על הבית מראה טבעי וכן מעלה את הערך של הבית בשל היוקרה.

פרגולה תלויה ממתכת

חומר נוסף, שממנו ניתן לבנות פרגולה תלויה הוא מתכת. פרגולה זו מתחלקת לשני חומרים עיקריים פרגולה תלויה מאלומיניום, ופרגולה תלויה מברזל. לפרגולה שנבנית מאלומיניום ישנם יתרונות רבים היא עמידה לאורך זמן, ואינה מצריכה תחזוקה, ניתן לצבוע אותו במגוון צבעים, ולהתאים אותו אל צבעי הבית השונים. הצבעים הללו יכולים להשתלב נפלא עם שאר הצבעים בגינה או בבית, ויכולים להשוות מראה מעוצב ויוקרתי. כמו כן ניתן בהחלט לומר במקרים של פרגולה מאלומיניום שהיא עדיפה על עץ למשל משום שהוא חומר קל ולבנייה וכאשר יש לחבר את הפרגולה באמצעות כבלים מברזל, ההתקנה שלה תהפוך ליותר קלה ופחות מסובכת. כמו כן המשקל שלה קל מחומרים אחרים. ניתן להזמין את הפרגולה במגוון דגמים מרהיבים, ואף ניתן להתאים אותה אישית למבנה הבית ולסגנון והטעם המיוחדים שלכם.

יתרון נוסף לבניית הפרגולה התלויה מאלומיניום דווקא החומר שממנו היא עשויה שאינו מצריך תחזוקה שוטפת, דבר זה יעזור לכם לשמור על ניקיון בסביבה הפרגולה. כמו כן ניתן לבנות גם פרגולה מברזל, עדיף שתבחרו לבנות פרגולה מברזל מגלוון, ברזל שעבר טיפול כימי באבץ הגורם לו שלא יחליד. היתרון של הברזל הוא, שניתן לעיצובים מדהימים, ואף ניתן לשלב בו חומרים אחרים למשל כמו עץ, ולקבל פרגולה תלויה ממתכת ועץ, שהיא יוצרת שילוב מיוחד בפני עצמו, והופך את הפרגולה ליוקרתית ומיוחדת. כמו כן הלקוח בעצמו יכול לעצב לבד את הפרגולה, ולתכנן אותו בעזרת העובדים המסורים של חברת פרגולות ישראל. שירות נוסף ומיוחד בחברה הוא פרגולה מתכת דמוי עץ הנראית כמו עץ אמתי החוסכת את הצורך בתחזוקה שוטפת של העץ ומשרה אוירה כפרית.

כמה זה עולה לנו?

פרגולה תלויה מחירה משתנה בהתאם למיקום של הפרגולה לדוגמא, במרפסת או בגינה. ניתן לומר גם שאופי העבודה שנדרשת כדי לתלות את המרפסת על הקיר. יש לוודא שהקיר עמיד ויכול להחזיק את הפרגולה. קביעת המחיר יקבע על פי מיקום ואופי העבודה וכמובן סוג החומר שנבחר. בנוסף ניתן לומר כי בחברת "פרגולות ישראל" עובדים יעילים ואיכותיים עם חומרי גלם איכותיים ועמידים.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button