להצעת מחיר חייגו:

להצעת מחיר חייגו:

פרגולות בהרצליה

צרו איתנו קשר

בונים פרגולות בהרצליה כבר 20 שנים!

לגנוב רגע קטן של שלווה במרפסת לפני שיוצאים ליום העבודה, להתפנק בגינה עם ספר טוב וכוס יין בסוף היום, לאפשר לקטנטנים להתרוצץ בחוץ גם כשגשום… נשמע כמו תענוג אמיתי, נכון? אם הגעתם לכאן בעקבות חלום הפרגולה, אנחנו כאן כדי להפוך את החלום שלכם למציאות. פרגולות ישראל מתגאה לעמוד מאחורי 20 שנות עשייה בענף ולהמשיך לבנות מגוון פרגולות בהרצליה בבנייה איתנה, מרשימה וברמת גימור גבוהה במיוחד.

אנו מתמחים בבניית פרגולות בהתאמה אישית, כך שלרשותכם עומדים כל הסגנונות, הדגמים, חומרי הבנייה והצבעים האפשריים. הניסיון והמומחיות שצברנו מאפשרים לנו להימנע מפשרות באיכות וגימור המבנה. בנוסף נוכל להעניק לכם ייעוץ לבנייה בהתאם לצרכים ומסגרת התקציב.

בניית פרגולה בהרצליה החל מ-450 ש"ח למ"ר
√ מתאימים את עיצוב הפרגולות לצרכים, לרצונות ולתקציב שלכם!
√ התקנת פרגולה במרפסת שמש, בגינה, בדירת גן, על גגות ועוד
√ בניית פרגולות מעץ, דמוי עץ, אלומיניום וברזל כולל הכל!
√ 20 שנות ניסיון בבניית פרגולות מכל הסוגים

להזמנות חייגו כעת: 055-9380-187

פרגולות בהרצליה

תכנון פרגולות בהרצליה בליווי אישי

בין אם אתם מעוניינים בפרגולה מפוארת לפנטהאוז החדיש שלכם, או לגן האירועים שנמצא על החוף, כל מה שאתם צריכים הוא שטח חיצוני בכל גודל. אנו נשלח אליכם מומחה להתקנת פרגולות בהרצליה שישמע הכל לגבי הצרכים, המטרות והדרישות ויתכנן איתכם ביחד את פרגולות החלומות שדמיינתם. המומחה ילווה אתכם לאורך כל תהליך התכנון, ויעזור למקד אתכם בסגנון והצורה המתאימים ולוודא שהמבנה עומד בכל הדרישות הקיימות, כלפי המגבלות ההנדסיות, התקציב וביחס לגודל השטח העומד לרשותכם.

 

איך מתבצעת התקנת הפרגולה?

ביום ההתקנה, יתייצבו אצלכם צוות המתקינים עם כל חומרי הבניה הנדרשים ויתחילו להקים את שלד הפרגולה. כל בניית פרגולות בהרצליה כוללת מספר שלבי עבודה שבסיומם יעמוד שלד המבנה כראוי. את קורות התמיכה והחיבורים ירתקו אחד לשני בתוספת חיזוקים מתאימים. בסיום ירותך הגג לשלד המבנה ואם יש צורך יבוצע לו גם איטום משובח. חלק גדול מהפרגולות שאנו מקימים כוללות גם התקנת תאורה, גג נפתח או תריסים חשמליים, ריצוף איכותי ועוד. כל אלו יהיו השלבים הסופיים בהתקנה.

 

יתרונות וחסרונות בהתקנת פרגולות עץ בהרצליה

פרגולה מעץ נחשבת למבנה כפרי וטבעי, המשתלב בכל גינה ומרפסת ולכן נהנית מביקוש עצום. מבחר סוגי העץ האפשריים מספק גמישות משמעותית בבחירת העיצוב והגימור, באמצעותם ניתן ליצור פרגולה מפוארת וחזקה מכל הגדלים והצורות. בשל הלחות הגבוהה ופגעי מזג האוויר שמשפיעים על החומרים שמהן עשויות פרגולות עץ בהרצליה, חשוב לבצע תחזוקה שוטפת אחת לשנה לרבות צביעת העץ בחומר נגד רטיבות ועובשים ולהשתמש בפתרונות נגד קינון חרקים במקום.

 

מדוע כדאי להתקין פרגולות אלומיניום בהרצליה?

האלומיניום הוא חומר בעל יתרונות רבים ולכן נחשב מועדף לבניית פרגולות. הוא קל משקל, מה שמאפשר להתקין אותו גם במרפסות גבוהות, קל מאוד לתחזוקה ובעל מראה מודרני וחדיש. אנשים שבוחרים להתקין פרגולות אלומיניום בהרצליה, נהנים גם מהאופציה לשלב מנגנונים חשמליים כמו תריסים וגג נפתחים, המווסתים את כניסת האוויר ושומרים על בידוד מוצלח. עלות האלומיניום נמוכה יחסית ואת החומר ניתן לחתוך ולצבוע לפי הרצון האישי.

התקנת פרגולות בהרצליה: סוגי הפרגולות המבוקשים ביותר

סוג הפרגולה היכן ניתן להתקין את הפרגולה מחיר ההתקנה בהרצליה
פרגולות בהרצליה מעץ גושני

 

שטחים פתוחים כמו חוף הים, חווה, גן, חצר גדולה וכל מקום שבו העץ משתלב בטבעיות כמו מסעדה, גן אירועים, בית קפה ועוד. 500-1,500 ₪ למ"ר
פרגולה מאלומיניום עם סגירת חורף

 

תתאים לכל בית, בית עסק ומרפסות בקומה גבוהה. סגירת החורף תתבצע על ידי בד/ שמשונית עם אפשרות ליצור דלתות, חלונות ואופציה לפרק את הסגירה בחודשי הקיץ. 900-1,400 ₪ למ"ר

 

בניית גגון לעסקים

 

מתקין פרגולות בהרצליה יוכל להתקין סוכך איכותי בכל הצבעים.

הגגון מתאים לכל בתי העסקים ומפני הכניסה, כולל אפשרות להתקנת סוכך צמוד לקיר, ללא קורות או עמודים.

450-650 ₪ למ"ר
גגון חשמלי עם שלט לפרגולת אלומיניום

 

גגון נפתח ונסגר מרחוק מתאים מאוד לחניות פרטיות, מוסכים, מתחמי בילוי וכל מקום הזקוק לפונקציונליות, על ידי וויסות אוויר והצללה. 1,100-1,700 ₪ למ"ר
פרגולה צפה

 

הקמת פרגולות בהרצליה באמצעות ריתוך הסוכך לקירות המבנה וללא צורך בקורות.

פרגולה זו תתאים למקומות בעלי שטח חיצוני קטן שרוצים לשמור בהם על אשליית גודל טובה או מראה נקי, למפתני כניסה לבניינים ובתים, פינות חוץ שזקוקות להצללה בקיץ וכד'.

500-900 ₪ לכל הפרויקט.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button