להצעת מחיר חייגו:

להצעת מחיר חייגו:

פרגולות בנס ציונה

צרו איתנו קשר

פרגולות בנס ציונה – פתרון ההצללה האיכותי ביותר

יצאתם לחצר הבית או המרפסת ביום שבת בבוקר והרגשתם שהשמש קופחת עליכם והופכת את הישיבה בחוץ ללא נעימה? אמרתם לעצמכם, זהו! אנחנו חייבים פתרון הצללה איכותי שיהפוך את הישיבה בחוץ לנעימה יותר. חיפשתם אילו פתרונות הצללה קיימים והגעתם לאפשרות של הקמת פרגולות בנס ציונה. פרגולה נחשבת כיום לפתרון ההצללה הטוב ביותר וניתן כיום לבנות אותה ממספר חומרים.

 

בניית פרגולה בנס ציונה החל מ-450 ש"ח למ"ר
קבלן פרגולות עם ניסיון של למעלה מ-20 שנים
התחייבות למחירים זולים להתקנת פרגולות
בניית פרגולות אלומיניום, ברזל, עץ כולל הכל
יצרני פרגולות בהתאמה אישית

להזמנות וייעץ בחינם חייגו לטלפון:
055-9380-187

פרגולות בנס ציונה

בניית פרגולות העשויות מברזל

רבים מאיתנו מכירים את הברזל כאשר משתמשים בו עבור סורגים או גדרות, כדאי לדעת שניתן להשתמש בברזל עבור בניית פרגולות בנס ציונה. לשימוש בברזל מספר יתרונות. הברזל הוא חזק ועמיד ולכן מאוד מתאים עבור בתים עם גינה. הוא ניתן לכיפוף ולכן קל לבצע בו עיצובים מיוחדים ויחסית למתכות אחרות, הוא נחשב לזול. מי שמחפש פרגולה מעוצבת במחיר נמוך יוכל להשתמש בברזל ואפשרות נוספת ויפה לא פחות היא השילוב בין ברזל לעץ.

 

בונים פרגולות עץ בנס ציונה לא רק מעץ אורן

עץ האורן הוא העץ השכיח ביותר בבניית פרגולות בארץ, בעיקר בגלל שהוא זול וקל לעיצוב, אך כדאי להכיר כי קיימים סוגים נוספים של עצים שמהם ניתן לבנות פרגולות מקסימות עם עמידות גבוהה מאוד. הנה מספר אפשרויות לעצים שנמצאים בשימוש עבור בניית פרגולה.

√ פרגולה מעץ ארז – הארז הוא עץ חזק ועמיד ויש המשתמשים בו לבניית פרגולה. על העץ הזה כדאי לדעת שצבעו דוהה דיי מהר ועל כן יש לתחזק את צבעו מפעם לפעם.

√ פרגולה מעץ אלון – את עץ האלון רבים מאתנו מכירים מרהיטים בבית. השימוש בעץ אלון עבור רהיטים לבית הוא בשל היתרון שלו בדחיית כתמים ומזיקים. עץ האלון הוא עץ חזק ועמיד ומצוין עבור בנייה של פרגולות. כמו כן, לא מדובר בעץ יקר ולכן מחיר הפרגולה יהיה נמוך יותר במידה ובחרתם בו.

√ פרגולה מעץ אשוח – עץ האשוח הוא עץ תלת שכבתי חזק הדומה מאוד לעץ הגושני. מי שמחפש פרגולה חזקה מאוד, כדאי לו להשתמש בעץ אשוח.

√ פרגולה מעץ איפאה – עץ איפאה נמצא בשימוש במקומות ליד החוף שבהם צריך פתרונות הצללה. היתרון של העץ הזה הוא בעמידות שלו מפני לחות. אם אתם גרים באזור הים, זה ללא ספק העץ שאתם מחפשים.

√ פרגולה מעץ טיק – עץ טיק הוא עץ עמיד מאוד וחזק ולכן מאוד מתאים עבור פרגולות.

 

פרגולת אלומיניום בנס ציונה עבור מרפסות וגגות

לפעמים אנו מחפשים פרגולה עבור המרפסת או הגג. במקומות אלו קיימת הגבלת משקל ולכן לא נוכל להשתמש בברזל או עץ המתאימים יותר עבור גינה. כאשר אנו מעוניינים בבניית פרגולה במרפסת או בגג, כדאי לברר איתנו, בחברת פרגולות ישראל, על פרגולת האלומיניום. פרגולה העשויה מאלומיניום היא פרגולה קלה עם קווים נקיים ומודרניים. היא עומדת בהגבלת המשקל ועל כן מאוד מתאימה עבור מקומות אלו. כמו כן, האלומיניום מייצר שכבת הגנה מפני חמצון ולכן לא זקוק לתחזוקה שוטפת כמו בחומרים אחרים.

 

פתרונות הצללה לגינה ולמרפסת בנס ציונה

לפעמים יש מקומות שבהם נרצה פתרון הצללה שניתן להסיר מידי פעם. כיום קיימת אפשרות להתקנת פרגולה חשמלית בנס ציונה המאפשרת לכם בלחיצת כפתור פשוטה לקפל את הפרגולה ולחשוף אתכם לכיפת השמיים. מדובר על פרגולה בעלת מסגרת אלומיניום שעל גביה ניצבת הצללה איכותית מבד עמיד למים. מתקין פרגולות בנס ציונה יוכל לבצע עבורכם התקנה מקצועית של הפרגולה הזו עם מנגנון חשמלי פשוט. מדובר על פרגולה אסטטית מאוד המתאימה גם עבור גינות וגם עבור גגות או מרפסות גדולות.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button