מבנים ניידים מעץ

צרו איתנו קשר

שיטת הבנייה הקלה הפכה להיות רווחת יותר ויותר בשנים האחרונות, הרבה יזמים וקבלנים גילו את היתרונות שבשיטה זו, והם מעדיפים לבנות מבנים ניידים בעץ בשיטה הזו דווקא. ניתן לציין את היתרונות של שיטת הבנייה הקלה, על פני זאת הרגילה הגורמת להם להעדיף אותה. בניה קלה הינה מהירה יותר, וחוסכת זמן יקר של בנייה, לעומת בניה מבטון, שלוקחת זמן רב יותר. הבנייה הקלה מתבצעת על ידי שימוש בפנלים מבודדים, ומעץ, דבר החוסך בעלויות לפועלים וגם גורם לרעש מופחת, וחוסר נעימות מצד השכנים והסביבה. בנוסף לכך יתרונה של השיטה הקלה נובע מכך, שהיא נקיה ללא לכלוך. כמו כן הזמן שהבנייה קלה לוקחת הוא מספר חודשים ולא מספר שנים כמו בבניה הרגילה.

מהו מבנה נייד?

מבנה נייד הוא מבנה שניתן להזזה ממקום למקום. מבנים אלו משמשים בעיקר בעלי משרדים, מחסנים, צימרים, תוספות בנייה ועוד, ובעיקר משמש לגמישות רבה לאלו שיש להם צורך בהזזה של המבנה.

למי מתאים מבנים ניידים מעץ?

מבנים ניידים מעץ אינם מתאימים בכל מצב, אלא הם נפוצים בעיקר בישובים ובכפרים שבהם יש יותר מקום לבנות. לא תמצאו מבנים ניידים מעץ בערים הגדולות כמו תל אביב, ירושלים וחיפה בשל הקרקע היקרה. הסיבה לכך כי בבניה קלה ניתן לבנות עד שתי קומות בלבד, ובערים הגדולות מעדיפים לבנות רבי קומות כדי לנצל היטב את הקרקע.

ישנם מבנים ניידים מוכנים, שאנשים מזמינים אותם בשל העובדה כי הם יוצאים מהמפעל כבר מוכנים, ויש רק צורך להוביל אותם אל המקום הרצוי. הזמנה של מבנה זה חוסכת בעלויות של הבניה, ובזמן של הפועלים ונותנת פתרון טוב לאנשים שיש להם צורך במבנים אלו.

סוגי שימושים במבנים ניידים?

מבנה נייד לחצר, קיים צורך בהיתר ובאישור בנייה, לכן יש לבחור חברת בנייה כמו "פרגולות ישראל", שמתמחה היטב בצורך של האישור, ויכולה לפנות אל העירייה לקבלת היתר מתאים. לפני תחילת העבודה יש צורך לברר היטב את הצורך בהגשת ההיתר, למנוע אי נעימות מיותרת והריסת המבנה.

המבנה יכול לשמש כיחידת דיור, מחסן או סתם בית משחקים לילדים, ועוד למגוון שימושים. מבנה זה ניתן לבנייה קלה ומהירה ניתן להזמין איש מקצוע שיבצע את העבודה וניתן אף לבצע אותה לבד. יש לשים לב כאשר מקבלים את העץ יש לוודא כי הוא עבר חיטוי נגד חרקים, ובנוסף לכך הוא מצופה בלכה דבר השומר על עמידות העץ.

מבנים בבניה קלה משמשים גם למגורים, ואנשים מזמינים מבניים ניידים למגורים מעץ, הסיבות לכך הוא הצורך של האנשים למצוא פתרון למצוקת הדיור שלהם ולמחירי הדירות מרקיעי השחקים. המבנה הנייד מיוצר במפעל, ומגיע עם החלקים שלו אל מקום ההרכבה . החברה, שאחראית לייצר ולהוביל את המבנה חייבת להיות חברה בעלת רישיון ממשרד השיכון.

הקרווליה למגורים הינה פתרון מעולה לאנשים, שרוצים לבנות בית על קרקע פרטית, ומתאפיינת ביכולת העיצוב והתכנון שלה, ובהתאמה האישית לצרכי הלקוח.

בתי עץ סקנדינביים נעשו למבוקשים ביותר בקרב המשתמשים בבניה הקלה, בשל המראה היפה, והנוחות שלהם ובשל היוקרה שהם משדרים.

כמה זה עולה לנו?

מבנים ניידים מעץ מתומחרים על פי מחיר החל מ3500 שקלים למטר למבנה בגודל 10מטר. קרוונים בגודל של 50 מטר יכולים לעלות החל מ45,000, ואילו מבנים מוכנים עולים 50,000 שקלים. חשוב לבחור חברה שמשתמשת בסוגי עץ איכותיים, מבנים איכותיים, פועלים מסורים וצוות שיעבוד בצורה הכי מקצועית שיש. לשם כך חברת פרגולות ישראל מספקת שירותים בכל רחבי הארץ.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button