להצעת מחיר חייגו:

להצעת מחיר חייגו:

מבנים ניידים מעץ

צרו איתנו קשר

מבנים ניידים מעץ לפי מידות במחיר זול ומשתלם

שיטת הבנייה הקלה הפכה להיות רווחת יותר ויותר בשנים האחרונות, הרבה יזמים וקבלנים גילו את היתרונות שבשיטה זו, והם מעדיפים לבנות מבנים ניידים בעץ בשיטה הזו דווקא. ניתן לציין את היתרונות של שיטת הבנייה הקלה, על פני זאת הרגילה הגורמת להם להעדיף אותה. בניה קלה הינה מהירה יותר, וחוסכת זמן יקר של בנייה, לעומת בניה מבטון, שלוקחת זמן רב יותר. הבנייה הקלה מתבצעת על ידי שימוש בפנלים מבודדים, ומעץ, דבר החוסך בעלויות לפועלים וגם גורם לרעש מופחת, וחוסר נעימות מצד השכנים והסביבה. בנוסף לכך יתרונה של השיטה הקלה נובע מכך, שהיא נקיה ללא לכלוך. כמו כן הזמן שהבנייה קלה לוקחת הוא מספר חודשים ולא מספר שנים כמו בבניה הרגילה.

√ בניית מבנה נייד בהתאמה אישית
√ הקמת מבנים ניידים לפי המידות שאתם קובעים
√ מבנה עץ למגורים, מחסנים, שירותים, מרפסות ועוד
√ ניסיון של למעלה מ-15 שנה בתחום
√ חומרים איכותיים ועמידה בזמנים

להזמנות ובירורים חייגו לטלפון:
055-9380-187

מבנים ניידים מעץ בהתאמה אישית


מהו מבנה נייד?

מבנה נייד הוא מבנה שניתן להזזה ממקום למקום. מבנים אלו משמשים בעיקר בעלי משרדים, מחסנים, צימרים, תוספות בנייה ועוד. מבנים שכאלו בעיקר משמשים לאנשים שיש להם צורך בהזזה של המבנה.

 

למי מתאימים מבנים ניידים מעץ?

מבנים ניידים מעץ אינם מתאימים בכל מצב, אלא הם נפוצים בעיקר בישובים ובכפרים שבהם יש יותר מקום לבנות. לא תמצאו מבנים ניידים מעץ בערים הגדולות כמו תל אביב, ירושלים וחיפה בשל הקרקע היקרה. הסיבה לכך היא כי בבניה קלה ניתן לבנות עד שתי קומות בלבד, ובערים הגדולות מעדיפים לבנות רבי קומות כדי לנצל היטב את הקרקע.

ישנם מבנים ניידים מוכנים שאנשים מזמינים אותם בשל העובדה כי הם יוצאים מהמפעל כבר מוכנים, ויש רק צורך להוביל אותם אל המקום הרצוי. הזמנה של מבנה זה חוסכת בעלויות של הבניה ובזמן של הפועלים, ונותנת פתרון טוב לאנשים שיש להם צורך במבנים אלו.

 

סוגי שימושים במבנים ניידים

כדי להקים מבנה נייד לחצר קיים צורך בהיתר ובאישור בנייה, לכן יש לבחור חברה שמתמחה היטב בצורך של האישור ויכולה לפנות אל העירייה לקבלת היתר מתאים. לפני תחילת העבודה יש צורך לברר היטב את הצורך בהגשת ההיתר, למנוע אי נעימות מיותרת והריסת המבנה.

√ המבנה יכול לשמש כיחידת דיור, מחסן או סתם בית משחקים לילדים, ועוד למגוון שימושים. מבנה זה ניתן לבנייה קלה ומהירה – ניתן להזמין איש מקצוע שיבצע את העבודה וניתן אף לבצע אותה לבד. יש לשים לב כי כאשר מקבלים את העץ יש לוודא שהוא עבר חיטוי נגד חרקים, ובנוסף לכך שהוא מצופה בלכה (דבר השומר על העמידות) עוד לפני שניגשים לעבודות עץ.

√ מבנים בבניה קלה משמשים גם למגורים, ואנשים מזמינים מבניים ניידים למגורים מעץ. הסיבה לכך היא הצורך של האנשים למצוא פתרון למצוקת הדיור שלהם ולמחירי הדירות מרקיעי השחקים. המבנה הנייד מיוצר במפעל ומגיע עם החלקים שלו אל מקום ההרכבה. החברה שאחראית לייצר ולהוביל את המבנה חייבת להיות חברה בעלת רישיון ממשרד השיכון.

√ הקרווליה למגורים היא פתרון מעולה לאנשים שרוצים לבנות בית על קרקע פרטית, ומתאפיינת ביכולת העיצוב והתכנון שלה ובהתאמה האישית לצרכי הלקוח.

√ בתי עץ סקנדינביים נעשו למבוקשים ביותר בקרב המשתמשים בבניה הקלה, בשל המראה היפה, הנוחות שלהם והיוקרה שהם משדרים.

 

סוגי מבנים מעץ – כל האפשרויות במקום אחד

אם יש לכם חלקה ריקה גדולה בחצר שאתם לא יודעים מה לעשות איתה, מבנה נייד שעשוי מעץ יכול להיות תוספת מצוינת, אשר ביכולתה לשרת שלל מטרות שונות. לפני שאתם ניגשים לבקש אישור לבניית בית עץ, עליכם להחליט מה יהיה גודל המבנה שברצונכם להקים בחצר, ולשם כך עליכם להבין גם מה יהיה תפקידו. אז מה בעצם אפשר לעשות עם מבני עץ? לפניכם כמה מהאפשרויות הנפוצות:

 

מבנה עץ למגורים – יחידת דיור או דירה שלמה

אם אחד הילדים שלכם כבר עבר את גיל הנעורים ומעוניין בקצת יותר פרטיות, או אם אתם מעוניינים להשכיר חלקה קטנה ששייכת לכם לאדם אחר ובכך לספק לעצמכם הכנסה פאסיבית מדי חודש, בתי עץ למגורים הם אפשרות מצוינת עבורכם. מדובר בבתים איכותיים שאין כמעט שום הבדל בין מגורים בהם לבין מגורים בבית רגיל, כשניתן להקים בהם את כל התשתיות הנדרשות למחייה. בית מעץ למגורים מספק גם תחושה חמימה ונעימה הרבה יותר מאשר בית מוקף קירות בטון, ויש אנשים שאף מעדיפים לחיות ככה.

 

מבנה שירותים מעץ לחצר

אם אתם מעוניינים להקים שירותי קומפוסט בחצר שלכם, אתם צריכים מבנה שיקיף אותם ושיספק לכם פרטיות, ואין מבנה טוב יותר מאשר מבנה יביל מעץ. מכיוון ששירותים שכאלה אינם דורשים צנרת או אפילו חור באדמה, תוכלו להזיז את אותו חדר שירותים חיצוני לכל אזור בגינה שתרצו בכל עת, כך שלמעשה מדובר בחדר שירותים נייד לחלוטין שלא מגביל אתכם בשום צורה. מומלץ מאוד לשקול את האפשרות הזו אם אתם מעוניינים לשמור על הסביבה, שכן שירותי קומפוסט חוסכים הרבה מאוד מים ועוזרים שלא לזהם את הסביבה.

 

משרד נייד מעץ לעבודה נינוחה

רוב האנשים התרגלו כבר לעבוד בין ארבע קירות בטון ומול מסך מחשב, באווירה חדגונית ומדכאת שבהחלט לא מוסיפה טעם לחיים. עם זאת, בניית משרד בחצר מחומר טבעי כמו עץ יכולה להוות פתרון מושלם למי שמרגיש שהבטון חונק אותו לאורך 9 שעות העבודה שלו ביום. ניתן אפילו להשאיר קיר שלם "חשוף" לנוף שבחוץ בעזרת זכוכית, ואם הנוף בגינה שלכם טבעי ונעים למראה, הרי שרק תרוויחו מעבודה בסביבה שכזו.

 

מבנה נייד מעץ כחדר יצירה

מי שמצייר או מפסל יכול להעיד שהטבע מחדיר בו הרבה יותר יצירתיות מאשר הסביבה הביתית, שלא לדבר על הסביבה העירונית. אם אתם מעוניינים ליצור בסביבה טבעית יותר או פשוט בחצר הביתית שלכם – הרחק מהרעש וההמולה שהילדים עושים בתוך הבית – בתים מוכנים להזמנה יכולים להוות עבורכם אפשרות נפלאה כחדרי יצירה. ניתן להשתמש בחדרים שכאלה ליצירה בכל תחום של אומנות בסביבה נעימה וטבעית.

 

מבנה מעץ כמחסן

אתם לא חייבים להחליט כאן ועכשיו מה תעשו עם מבני העץ שתקימו בגינתכם, ותוכלו להשתמש בהם באופן זמני או קבוע כמחסן. אם יום אחד תחליטו להשמיש אותם, הרי שכבר יש לכם מבני עץ מוכנים שרק מחכים לקבל תפקיד חדש. כך או כך, יהיה לכם הרבה מקום לאחסן חפצים שאין לכם שימוש בהם באופן יומיומי.

 

מבנה עץ לחצר כחדר משחקים

אתם רוצים שהילדים שלכם ישחקו בחוץ, אך לעיתים זה לא מתאפשר בלב שלם. השמש הקופחת שבקיץ מסכנת אותם בהתייבשות ובכוויות שמש, ואילו בחורף הגשם, הקור והבוץ מונעים אפשרות של משחק נעים בחצר. בה בעת אתם לא מעוניינים שיהיה הרבה בלגן בבית בעקבות משחקים בצבע או בחומרי יצירה. הפתרון – בתים ניידים מעץ, בהם ניתן לשהות ולשחק עם צעצועים, צבעים ושלל חומרי יצירה, כשהרוח זורמת הרבה יותר טוב פנימה בשני כיווני אוויר.

 

בתים מוכנים מעץ לצימרים

מבין כל האפשרויות, זו האהובה ביותר על הקהל הישראלי, שכן הקמת צימר בחצר מאפשרת לכם להכניס לא מעט כסף לכיסכם בהשקעה מינימלית. מושלמים למטרה זו, כאשר בתי עץ מספקים אווירה רומנטית ומבודדת לזוגות, כל עוד תפרידו את שטח החצר שלכם מביתכם בעזרת גדר

.

מבנה עץ מוכן לספא

אם הלכתם על האפשרות הקודמת של הקמת צימר, למה שלא תוסיפו גם ספא למבנה? אפשר להפוך כל מבנה עץ לחדר טיפולי מסאז'ים, וכל מה שאתם צריכים זה לדאוג לג'קוזי כדי לשדרג את החוויה.

 

מבנים ניידים מעץ מחירים מומלצים ומעודכנים

מבנים ניידים מעץ מתומחרים על פי מחיר החל מ-3,500 שקלים למטר למבנה בגודל של 10 מטר. קרוונים בגודל של 50 מטר יכולים לעלות החל מ-45,000 שקלים, ואילו מבנים מוכנים עולים כ-50,000 שקלים. חשוב לבחור חברה מובילה בתחום שמשתמשת בסוגי עץ איכותיים, מבנים איכותיים, פועלים מסורים וצוות שיעבוד בצורה הכי מקצועית שיש. לשם כך חברת פרגולות ישראל מספקת שירותים בכל רחבי הארץ.

אם כבר החלטתם שאתם מעוניינים להזמין בתים מוכנים מעץ מחירים גבוהים אף מאלה לא אמורים להרתיע אתכם, שכן הכל תלוי בגודל הבית שאתם מעוניינים להזמין. עם זאת הגדלים מוגבלים לאורך של 12 מטר ורוחב של 4.5 מטר, בשל הצורך בהובלה. מבנה גדול יותר פשוט יצריך יותר חלקים. לכן על יחידת דיור מעץ מחירים יהיו זולים יותר מאשר על בית בעל מספר חדרים מעץ, אותם ככל הנראה יהיה צריך להוביל בנפרד.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button