פרגולות מתכת

צרו איתנו קשר

פרגולות מתכת לגינה ולמרפסת בשלל עיצובים ובמחירים נוחים

למה היום אנשים מעדיפים יותר פרגולות מתכת על פני עץ, מאילו מתכות אפשר לבנות פרגולה וכמה זה עולה? התשובות כאן לפניכם.

בין שאתם גרים בבית פרטי עם גינה ובין שאתם חיים בדירה עם מרפסת בבניין קומות, סביר להניח שאתם לא משתמשים בשטח החיצוני של הבית שלכם בימי החורף הגשומים או בחודשי יולי-אוגוסט הלוהטים. זה ממש לא חייב להיות כך, ואנחנו בחברת פרגולות ישראל נשמח להתאים לכם פתרון הצללה וקירוי שיעזור לכם ליהנות מהמרפסת או מהגינה שלכם כמו שצריך.

אך מה עדיף – עץ או מתכת? ובכן, התשובה היא לא פשוטה, כי היא תלויה בשלל גורמים, אך היום אתם תכירו לעומק את פרגולות המתכת כך שתוכלו לעשות בחירה חכמה יותר כשיגיע הזמן להקים פרגולה בגינה או במרפסת שלכם.

בניית פרגולות מתכת למרפסת ולגינה במחיר מדהים!
למה לבחור בנו?
 √ בונים פרגולות מתכת לפי המידות שדרושות לכם
 √ בונים פרגולות בשלל עיצובים כולל אפשרות לשלב זכוכית או עץ בפרגולה
√ מקימים פרגולה תלויה ממתכת ופרגולה עם מנגנון חשמלי
√ משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר
√ מספקים לכם שירות בפריסה ארצית רחבה
√ גובים מחירים הכי זולים לבניית פרגולה ממתכת – בהתחייבות!

לייעוץ והצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-187

פרגולות מתכת בזול

למה ללכת על פרגולות מתכת למרפסת או לגינה?

אף על פי שלאורך 20 שנות הניסיון שלנו רוב לקוחותינו בחרו עד היום דווקא בפרגולות עץ, נראה כי יותר ויותר אנשים מתחילים להבין את היתרונות העצומים שיש להקמת פרגולות מתכת ועץ או אפילו רק ממתכת. יכול להיות שזה דווקא הניסיון של אחרים שמלמד כי פרגולות העץ מצריכות השקעה גם בהמשך; המראה שלהן נוטה להתיישן ומצריך תחזוקה, ואם לא מטפלים בעץ כמו שצריך הוא אף עלול לספוג נזקים בעקבות הגעה של חרקי עץ.

פרגולת מתכת לא רק עמידה יותר, אלא שהיא גם יכולה להגן היטב מפני כניסת גשם ולא רק חום, משמע היא יעילה למשך כל חודשי השנה ולא רק בקיץ. את המתכת אפשר גם לשלב עם חומרים אחרים וכך לבנות למשל פרגולות מתכת וזכוכית או פשוט משולבות עם עץ. המשמעות של זה היא שאפשרויות העיצוב עם המתכת הן מגוונות הרבה יותר. יש לציין גם כי המחיר של בניית פרגולה ממתכת יכול לפעמים להיות זול באופן משמעותי מזה של פרגולה מעץ, זאת משום שהתהליך הוא הרבה יותר מהיר. על פרגולה מתכת תלויה מחיר לרוב יהיה זול יותר למשל כשבוחרים במתכת על פני עץ (את המחירים המעודכנים להקמת פרגולות ניתן לבדוק כאן).

מאילו מתכות בונים פרגולות ובמה כדאי לבחור?

המתכות שבהן משתמשים לבניית פרגולות מתכת מעוצבות הן אלומיניום וברזל, ולכל אחת מהן יש יתרונות וחסרונות משלה.

למה לבחור באלומיניום – המתכת הזו קלה, עמידה ולא מצריכה תחזוקה. בעזרתה אפשר להקים פרגולה חשמלית, וניתן אף לבנות פרגולה עם מראה דמוי עץ מאלומיניום.

למה לבחור בברזל – המתכת הזו זולה מאוד, ולמעשה המחיר להקמת פרגולות בעזרתה הוא הזול ביותר שניתן למצוא. הברזל עצמו חזק מאוד ונשאר יציב לאורך שנים רבות בלי לסבול מנזקים לצורתו.

אז מה הכי כדאי? אנחנו ממליצים על פרגולות מאלומיניום. על אף שמדובר בחומר יקר יותר, ברזל יצריך תחזוקה קבועה כדי להסיר ממנו קורוזיה. אמנם בניית פרגולות מתכת מברזל היא זולה יותר, אך בטווח הארוך מדובר בהשקעה פחות משתלמת למי שמראה הפרגולה שלו חשוב לו.

כמה עולה פרגולת מתכת לגינה?

כאמור, אם בוחרים בברזל מקבלים את הצעת המחיר הזולה ביותר לבניית פרגולה לגינה או למרפסת, כשעל כל מ"ר של ברזל לבניית פרגולה משלמים החל מ-450 שקלים. האלומיניום עולה יותר למ"ר – החל מ-600 שקלים. העלות תהיה גבוהה יותר ככל שיידרשו לכם עיצובים מתוחכמים יותר. למשל, להקמת פרגולת מתכת תלויה מחיר מתחיל ב-1,500 שקלים. פרגולות מתכת בשילוב עץ במבוק יכללו תוספת מחיר של החל מ-1,000 שקלים למ"ר על קירוי הבמבוק, ואילו פרגולה מאלומיניום בעלת מנגנון חשמלי תעלה החל מ-1,400 שקלים למ"ר.

כפי שאתם מבינים בעצמכם, לבניית פרגולות מתכת מחירים משתנים מקצה לקצה בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם, ונוכל לתת לכם הצעת מחיר מדויקת יותר כשתספרו לנו על פרגולת החלומות שלכם.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button