להצעת מחיר חייגו:

להצעת מחיר חייגו:

סוככים

צרו איתנו קשר

סוככים לגינה / למרפסת / לחלונות
סוככים מחיר מבצע מיוחד!
איכות ואמינות ללא פשרות!

יש לכם מרפסת בבית אך אתם מרגישים כי אינכם מצליחים לנצל אותה בצורה ראויה? זוהי אחת מהבעיות המרכזיות של כל אחד ואחת מאיתנו. אך חשוב שתדעו כי יש פתרון אשר יכול לעזור לכם ליהנות מישיבה ממושכת במרפסת או בגינה ללא כל בעיה או דילמה. סוכך למרפסת יגרום לכך שתוכלו ליהנות מהמרפסת שלכם בכל ימות השנה, דבר שלא היה מובן מאליו עד לא מזמן. מדובר בפתרון הטוב ביותר שגם לא יגרע מהמראה החיצוני של המרפסת שלכם, להפך הוא רק יכול להוסיף עוד נבדח של עיצוב ומראה אלגנטי למרפסת שמש הרגילה והסטנדרטית שלכם.

סוכך שקוף – להיות עם ולהרגיש בלי!

אחת מהסיבות השכיחות ביותר לכך שאנשים מעדיפים שלא להתקין סוככים בבית שלהם זה החשש שמא הסוכך יפגע במראה האלגנטי והנקי של המרפסת. אחת מהפתרונות הרלוונטיים ביותר שאנו בחברת פרגולות ישראל מציעים להם זה התקנת סוכך שקוף. מדובר בסוכך איכותי במיוחד שהיתרון הבולט ביותר שלו זה שהוא שקוף לחלוטין וכמעט ולא מרגישים בקיומו. כך תוכלו לראות את כל הנוף מבעד לסוכך מצד אחד, ומצד שני הוא לא יפגום במראה של המרפסת שלכם. אך חשוב לזכור כי התאמת סוכך שקוף לבית זה עבודה של מקצוענים בלבד, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו על מנת לקבל את הצעת המחיר הזולה ביותר ואת ההתקנה האיכותית ביותר.

בניית סוככים

סוכך חשמלי – הפתרון הקל והנוח ביותר

סוככים יכולים לעיתים לדרוש מכם לא מעט מאמץ על מנת לסגור ולפתוח אותם באופן שכיח. במזג האוויר הישראלי שבו החורף והקיץ מתחלפים בניהם בתדירות יחסית גבוהה, סוכך רגיל יכול להיות כאב ראש של ממש. זוהי הסיבה שלא מעט לקוחות שלנו בכל רחבי הארץ מעדיפים לרכוש סוכך חשמלי אשר הופך את החיים שלהם להרבה יותר קלים ופשוטים. מבחינה חיצונית סוכך חשמלי לא שונה כלל מסוכך רגיל, אך היתרון הבולט ביותר  שלו זה המנגנון החשמלי שלו. בעזרת לחיצה פשוטה על כפתור תוכלו להרים את הסוכך ולסגור אותו בעת הצורך. כך אתם לא צריכים להתאמץ יתר על המידה, אך באותה נשימה גם קיבלתם את הפתרון הטוב ביותר להגנה מפני הגשם.

רוצים לארח אורחים במרפסת? בואו לרכוש סוכך למרפסת

סוכך זרועות מביא איתו לא מעט יתרונות שיהפכו את החיים שלכם להרבה יותר קלים. אך אחד מהדברים החשובים ביותר שאותו סוכך יעזור לכם לעשות בקלות זה לארח את האורחים שלכם במרפסת. הרי אין דבר יותר מהנה מאשר לשבת עם החברים הטובים במרפסת ולהסתכל על הנוף הנשקף. סוכך נגד גשם לצורך הדוגמא יעזור לכם לארח אורחים במרפסת גם בימות של חורף וגשם. סוכך להצללה מורדו יעזור לכם לארח אורחים גם בימות של קיץ עם שמש קופחת אשר כמעט ולא תורגש באמצעות הסוכך האיכותי שלנו.

רוצים לבחור סוכך? בואו להתייעץ איתנו!

קיימים סוגים רבים של סוככים, והבחירה שלכם יכולה להיות בכלל לא פשוטה. זוהי הסיבה שאנו נעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות על ידי הצוות המנוסה והמיומן שלנו אשר יעמוד לרשותכם לאורך כל הדרך. סוכך חשמלי יכול להיות פתרון קל ונוח, אך הוא לא תמיד יהיה הפתרון הטוב ביותר שעונה לדרישות או לצרכים שלכם. זוהי הסיבה שאסור לכם לבחור סוכך באופן עצמאי וללא כל ייעוץ או הכוונה מקצועית. השקעה כספית על סוכך חייבת להיות השקעה לטווח הרחוק, ואנו נעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות שישרתו אתכם לאורך זמן.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button