להצעת מחיר חייגו:

להצעת מחיר חייגו:

חידוש דקים

צרו איתנו קשר

חידוש דקים מכל הסוגים במחיר משתלם – שירות בפריסה ארצית

כל כמה זמן צריך לחדש את הדק, איך עושים חידוש דקים וכמה עולה לחדש דק? המשיכו לקרוא וגלו את כל התשובות.

דק מעץ טוב יכול להחזיק עשרות שנים מבלי שייעשה לו נזק רב, אך אפילו אחד כזה שאינו מצריך תחזוקה נגד נזקים ידרוש חידוש אחת לזמן מה על מנת שניתן יהיה ליהנות מיופיו. הדבר נכון על אחת כמה וכמה אם נעשה כבר נזק לדק, כשלרוב מדובר בנזק חיצוני, אך הוא בהחלט עלול להיות גם פנימי. לכן כשעושים חידוש דקים חשוב להתייחס לא רק לנראות, אלא גם למבנה הפנימי של הדק, ולוודא האם הוא מצריך עבודה. לא כל איש מקצוע יעשה זאת עבורכם ויחדש לכם את הדק באופן מקיף, אך אנחנו בחברת פרגולות ישראל מספקים לכם את השירות הטוב ביותר במחירים משתלמים שחבל לפספס. הרימו אלינו טלפון כבר עכשיו ובררו על חידוש דקים כמה עולה השירות דרכנו.

חידוש דקים מחיר החל מ-35 ש"ח למ"ר
√ שימוש בחומרים איכותיים בלבד
√ מחדשים דקים מכל הסוגים
√ ניקוי, ליטוש ושימון דקים
ליטוש הדק בתוספת תשלום
√ מתמחים בתחום כבר 20 שנים!
√ ייעוץ בחינם וללא התחייבות לפונים דרך האתר!

להזמנות ובירורים חייגו לטלפון:
055-9380-187

חידוש דקים

כל כמה זמן צריך לעשות חידוש דקים?

את הדק צריך לחדש אחת לשנתיים-שלוש, כשזה תלוי בסוג החומר שממנו הוא עשוי. באופן כללי, ברגע שבו אתם מעוניינים לחדש את המראה של הדק שלכם ולהחזיר לו את הברק והיופי שהיו לו פעם, הגיע הזמן לחדש אותו. אף על פי כן, שימון עשוי להידרש לכם עוד לפני שעבר סף השנתיים, וכשעושים חידוש דק צבע בלבד יכול להיות טיפול זול למדי שאפילו אתם יכולים לבצע בעצמכם. עם זאת, לקבלת תוצאות מרשימות אתם תמיד יכולים לפנות לחברת פרגולות ישראל שמבצעת גם חידוש דקים מכל הסוגים.

חידוש דק ב-3 שלבים פשוטים

כל דק מצריך התייחסות אחרת, וכעת אנחנו נציג בפניכם את אחת מהטכניקות שבה אנחנו מחדשים דקים שנמצאים במצב גרוע. זכרו שאם לא ניתן לעשות זאת, תמיד ישנה אפשרות להתקין דקים חדשים. כך אנחנו מחזירים דק ישן לחיים.

√ שלב ראשון – תיקונים

בתחילה אנחנו בודקים את הדק כולו ומקדישים תשומת לב מיוחדת לכל חלק שבא במגע ישירה עם האדמה. אם ניתן להחדיר למשל קצה של מברג לנקודת חיבור בדק, זה סימן לכך שיש בה ריקבון ושצריך להחליף את העץ. בודקים גם את הברגים ומהדקים אותם, בה בעת שאנחנו מחפשים סימני חלודה בהם או האם הם עקומים – זה יכול לסמל על כך שישנה לחות שחודרת לדק ומזיקה לו. אם יש חלקים שמחוברים עם מסמרים, אנחנו בדרך כלל מחליפים אותם לברגים.

√ שלב שני – ניקוי משטח הדק

אם דאגתם לבצע חידוש דק עץ באופן קבוע לאורך השנים, לא נצטרך להשתמש בחומרים כימיים חזקים, אך אם מדובר בדק ישן ומלוכלך מאוד, נצטרך להשתמש בתערובות כימיות שונות שיעזרו לנו לנקות אותו כמו שצריך. ניפטר מכל סימן לשחיקה, כולל סיבי עצים שהשתחררו וסימני צריבה מהשמש, ולבסוף נשטוף את הדק ונאפשר לו להתייבש באופן מלא לפני שניישם עליו שמן. אלו הם החומרים שבהם אנחנו משתמשים לצורך חידוש דקים למרפסת או לגינה:

חומרי ניקוי לדקפירוט על חומר הניקוי
נתרן תת-כלוריכשמערבבים את החומר הזה עם מים, נוצר מימן על-חמצני (מי חמצן) ונתרן פחמתי (סודה לכביסה), וזה יעיל מאוד בהסרת לכלוך וטחב וניקוי עץ שנפגע מחשיפה לפגעי מזג האוויר.
חומצה אוקסליתהחומר הזה יעיל בהסרת כתמים על ברזל וכתמים שחורים-חומים שמופיעים לעיתים קרובות על דקים מעץ ארז למשל.
נתרן הידרוקסידיזהו אותו חומר שבו משתמשים לפתיחת סתימות בביוב, וניתן להשתמש בו כפיניש לניקוי, אך אין להשאיר אותו על העץ למשך זמן רב מכיוון שהוא עלול לאכול אותו.

√ שלב שלישי – יישום שמן על הדק

חידוש וצביעת דק באים יד ביד, אך לא מדובר בצבע כמו לקירות, אלא בשמן שמטרתו להעניק לדק מראה מחודש ולהגן עליו מפני השמש ופגעי מזג האוויר. לעצים חדשים בדרך כלל נשים שכבה שקופה של שמן, אך על דק ישן נשים שכבה חצי שקופה. חידוש הצבע יעניק לדק מראה כמו חדש והכי חשוב – אחיד. למה לא משתמשים בצבע? מכיוון שהצבע נוטה להתקלף עם הזמן, בעוד שהשמן לא. אנחנו ממליצים למרוח שמן שוב לאחר שנה, ואם אתם מעוניינים לתת לעץ הגנה נוספת, אפשר למרוח על הדק גם סילר דוחה מים במהלך השנה.

חידוש דק מחיר מומלץ דרכנו

ברוב המקרים, דקים לא דורשים חידוש כה נרחב כמו שתיארנו קודם לכן, וזאת כל עוד אתם דואגים לחדש ולתחזק את הדק שלכם באופן קבוע. במקרה שכזה תשלמו על חידוש דק מחיר שנע בין 35-40 ₪ למ"ר, וזה יהיה למעשה לליטוש ולשימון הדק בלבד. אם דרושה עבודה נרחבת יותר, סביר להניח כי תשלמו על חידוש דק מחיר למטר גבוה יותר שיכול להגיע גם לסביבות 80-90 ₪ למ"ר, אך בכל מקרה דרכנו תמיד תוכלו לקבל מחירים זולים לכל שירות.

חידוש דק מחירון לפי מ"ר

אז כמה בסופו של דבר יעלה לכם לחדש את הדק? במקום שתצטרכו לחשב בעצמכם עשינו את החשבון בשבילכם, וחשוב לציין שוב – המחירים משתנים על פי מצבו של הדק. ככל שהוא דורש פחות עבודה העלות לחידושו תהיה זולה יותר.

גודל הדק במ"ר

מחיר חידוש דק

כמה עולה לחדש דק 10 מ"ר?

חידוש לדק קטן מעץ אורן – עבודה מהירה בזמן קצר

900 – 350 ₪

כמה עולה לחדש דק 15 מ"ר?

מחדשים גם דקים סינטטיים בשיטה ייחודית להסרת כתמים עם חומר על בסיס מים

1,300 – 500 ₪

כמה עולה לחדש דק 20 מ"ר?

לחידוש דק יוקרתי מעץ איפאה ניתן לקבל הצעת מחיר בטלפון

1,800 – 700 ₪

כמה עולה חידוש דק 25 מ"ר?

המחיר כולל החלפה של עץ רקוב

2,200 – 850 ₪

כמה עולה לחדש דק 30 מ"ר?

חידוש לדק קומרו הכולל תיקונים, שיוף, ומריחת שמן וסילר

2,700 – 1,000 ₪

כמה עולה לחדש דק 35 מ"ר?

המחיר הזול ביותר רק אצלנו – בהתחייבות

3,100 – 1,200 ₪

כמה עולה חידוש דק 40 מ"ר?

זמינות לעבודה בכל חודשי השנה – כולל בחורף

3,600 – 1,400 ₪

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button