חידוש דקים

צרו איתנו קשר

כולם יודעים כי דקים לא יכולים להחזיק עשרות שנים, ובשלב מסוים של החיים תצטרכו לחדש אותם על מנת שתוכלו ליהנות מכל היתרונות שלהם שוב. אומנם ברוב המקרים הנזק העיקרי נראה במראה החיצוני של הדקים, אך הנזק שנגרם לדקים יהיה גם פנימי וחשוב לשים אליו לב. חברה שאיננה מנוסה תספק לכם תיקון חיצוני לדק, דבר שיגרום לכם לחשוב כי כל הבעיות נעלמו והדק שלכם חדש שוב. אך מה שאינכם יודעים זה שמבחינת הפנימיות, הדק שלכם נשאר בדיוק אותו הדבר. זוהי הסיבה שאסור לכם לסמוך על כל חברה שתספק לכם שירות של חידוש דקים.

אתם בטח יודעים עד כמה הדק חשוב במראה של הגינה שלכם, הוא יכול לעשות את כל ההבדל בין גינה פשוטה ובין גינה יוקרתית. חידוש רצפת עץ לא רק תשפר את המראה הכללי של הדק שלכם, אלא גם תהפוך את הדק מבחינת הפנימיות שלו לדק חדש לחלוטין. כך הוא יכול לשרת אתכם בצורה נאמנה לעוד שנים רבות, ואתם לא צריכים לחשוש שמא תצטרכו להחליף את הדק ממש בימים הקרובים. אז למה אתם מחכים? פנו אלינו על מנת שנספק לכם שירות של חידוש רצפת עץ ודקים. אנו נספק לכם שירות בשקיפות מלאה כך שתוכלו לדעת בדיוק מה אתם הולכים לקבל.

איך מתבצע חידוש דקים?

המטרה העיקרית של חידוש הדק שלכם זה להחזיר לו את הברק שכבר מזמן נעלם ממנו. על מנת שנדע בדיוק כיצד לבצע את החידוש המתאים לדק שלכם, חשוב שנדע באיזה סוג של דק מדובר. לכל סוג של דק יש פעולת חידוש שונה, ולכן חשוב לדעת באיזה דק מדובר על מנת שננקוט את הפעולה הנכונה. על מנת שתוכלו לשמור על הדק שלכם חשוב מאוד לבצע את פעולת החידוש בכל תקופת זמן מוגדרת. כל סוג של דק ידרוש תדירות תחזוקה שונה, אך אין לכם מה לדאוג! אנו בחברת "פרגולות ישראל" נלווה אתכם לכל אורך הדרך ונספק לכם בכל שלב ייעוץ מקצועי ואישי על מנת שתוכלו לשמור על הדק שלכם.

חידוש דקים

על כמה זמן מומלץ לבצע חידוש דקים?

גם כאן קשה מאוד לתת תשובה ברורה, שכן לכל סוג של דק יש את תדירות זמן החידוש המיועדת עבורו. אך חשוב לזכור כי חידוש דקים הינה שלב חשוב בשמירה עליהם, ואסור לזלזל בחשיבות של החידוש אם אתם רוצים להשיג מהם את התוצאה המרבית בכל שלב. הדעה הרווחת היא כי ברוב המקרים מומלץ לבצע חידוש אחד בכל שנתיים או שלוש בהתאם למצב שבו הדק שלכם מצוי. לעיתים התדירות של החידוש תהיה בשכיחות גבוהה יותר ולפעמים בתדירות נמוכה יותר. אם יש לכם ספקות אתם יכולים לפנות אלינו והצוות של "פרגולות ישראל" יסייע לכם בכל שאלה ובכל בעיה.

מהו המחיר על חידוש דקים?

בסופו של יום חידוש דקים יהיו זולים יותר באופן טבעי מאשר התקנת דק חדש. לכן ההמלצה שלנו היא שתשתמשו באופציה הזאת כל עוד היא אפשרית עבורכם, שכן אם הבסיס של הדק שלכם חזק ויציב אין סיבה להחליף אותו אלא רק לחדש אותו.

אנו בחברת "פרגולות ישראל" דואגים לספק ללקוחות שלנו את מחירי החידוש הזולים ביותר בשוק. כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאחרי החידוש הדק שלכם יהיה בדיוק כמו דק חדש שהותקן לכם זה עתה. בסופו של יום זה מה שאמור להניע אתכם לקבל את ההחלטות החשובות עבורכם.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button