להצעת מחיר חייגו:

להצעת מחיר חייגו:

חידוש פרגולות

צרו איתנו קשר

המדריך המקיף לחידוש פרגולות

אם יש לכם פרגולה, אתם בוודאי מודעים לכך שגם היא לאורך הזמן סובלת ממראה מיושן ואף מנזקים שעשויים לפגוע בחומרי המבנה ולערער אותו. אז איך לחדש פרגולה ישנה ומהם הצעדים הנדרשים לכך? מהי העלות הנדרשת, מיהם בעלי המקצוע המתאימים וכמובן – כיצד לשמר ולחזק את המבנה ולגרום לו להמשיך לשרת אתכם בנאמנות למשך שנים רבות? את כל המידע על חידוש פרגולות תוכלו לגלות כאן ועכשיו!

נחדש את הפרגולה שלכם במחיר הכי זול שתמצאו – בהתחייבות!
מילוי סדקים, שדרוג פרגולה וחידוש מלא החל מ-50 ש"ח למ"ר
√ משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר
√ מחדשים ומשדרגים פרגולות מכל הסוגים
√ שירות בפריסה ארצית רחבה

לייעוץ והצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-187

חידוש פרגולות בזול

פרגולות עץ – איך מחדשים אותן?

חידוש פרגולות עץ צריך להביא בחשבון את העובדה שמדובר בחומר גלם טבעי המונח במיקום חיצוני ועל כן הוא עלול לסבול לאורך הזמן מרטיבות, חשיפה גבוהה לשמש ומשקעים שונים, עובשים, סדקים ומזיקים. אנשים שבוחרים להקים פרגולה מעץ מודעים להשלכות אלה ועל כן צריכים לטפל במבנה מראש, עוד לפני שיופיעו נזקים מהותיים. בשלב הראשון יש לנקות היטב את הפרגולה על ידי חומר ייעודי, המספק הבהרה וניקוי יסודיים למבנים מעץ. החומר צריך להתאים לעץ הנוטה לספוח לכלוכים, טחב, אדמה או אצות והוא אפקטיבי מאוד לפעולת הניקיון. אם הפרגולה זקוקה לחידוש הצבע, קיימים בשוק גם תכשירים המסירים את צבע העץ הקודם כך שהוא יהיה ערוך לקבלת צבע חדש בצורה אופטימלית. טכניקה נוספת היא ליטוש, המסיר רק את השכבה הפגועה ומטשטש את הסדקים הקיימים בלבד.

אם קיימים סדקים חמורים, ניתן להשתמש בחומר מילוי לעץ או בחומר איטום מתאים. לאחר שהחומר יושם ויובש היטב, יהיה ניתן לשמן את העץ להגנה עליו או לצבוע אותו.

איך מחזירים מראה חדש לפרגולות אלומיניום?

חידוש פרגולות אלומיניום מתרחש באופן תכוף הרבה פחות מהעץ, מאחר ואלומיניום נחשב לחומר חזק ועמיד שלא מצריך תחזוקה מיוחדת. אך יחד עם זאת, אחת למספר שנים חשוב לבצע פעולות תחזוקה מסוימות לפרגולות שעשויות מאלומיניום לרבות בדיקה מקצועית של הפרגולה לאיתור ליקויים קיימים, איטום או תוספת של אלמנטים נדרשים כמו קירוי, הרחבת הפרגולה או שדרוגה. גם הפעם בשלב הראשון יש לנקות את הפרגולה והגג היטב ולאתר סדקים וליקויים שנוצרו. ניתן להשתמש בחומרי איטום למילוי הסדקים וכן בחומר מסיר אבנית או חלודה במקומות המתאימים. אם קיים חשש שישנה דליפה מגג האלומיניום, תרסיס מיוחד יסייע לכם לגלות את מקור הסדק ולטפל בו. בנוסף ניתן למרוח חומר הגנה והברקה שיעזור לחידוש המראה וימנע נזקים חדשים.

מתי נדע שצריך להחליף לחלוטין את הפרגולה?

אם גיליתם במהלך חידוש הפרגולה שקיימים סדקים משמעותיים או אפילו שברים, שישנו ריקבון מסוכן שעשוי לגרום למבנה להתפורר ולקרוס, שנוצרה "בטן" בתקרה או שקיימת חוסר יציבות, חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע מומחים בנושא ולהימנע מכל סיכון מיותר.

כמה זה יעלה לכם?

מה המחירים של חידוש פרגולות? ובכן, המחיר נקבע על פי מ"ר, כאשר התעריפים עבור חידוש מקצועי לפרגולה נעים בין 50-90 ₪ למ"ר. ככל שנדרשים תיקונים, צביעה ותוספות יש להוסיף בין 150-400 ₪ נוספים. באתר פרגולות ישראל תוכלו למצוא את המגוון הרחב והאיכותי ביותר של בעלי מקצוע מומחים לבניית וחידוש הפרגולה, שיבטיחו את בטיחות ועמידות המבנה, כמו גם השבת המראה האסתטי והזוהר שלו.

מתי יש להיעזר במקצוענים לחידוש הפרגולה?

למרות שאפשר לבצע חלק מפעולות החידוש בעשר אצבעות, עדיין קיים צורך מוגבר בביצוע מקצועי. הסיבה המרכזית לכך היא כדי שבעל מקצוע יאבחן ויאתר ליקויים שלא בהכרח שמתם לב אליהם כמו למשל ריקבון באחת מקורות העץ על הגג, או סדק חמור בתמיכה שבין הקורות לגג. בנוסף, בעל המקצוע יודע היטב אילו מוצרים וכלי עבודה לבחור לכל אחד מהחומרים הקיימים בשוק הפרגולות כך שהם ימקסמו את פעולותיהם ויבטיחו מראה מושך ובטיחות גבוהים יותר לטווח ארוך. ואם אתם עדיין תוהים כמה עולה חידוש פרגולה הכולל תוספות ושדרוגים, אנו ממליצים לפנות למקצוענים בתחום ולקבל ייעוץ והצעת מחיר מתאימים על פי הצרכים האישיים והתקציב הקיים.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button