פרגולה מעץ במבוק

צרו איתנו קשר

פרגולה מעץ במבוק – חזקה, יציבה ובעלת מראה טבעי היישר מהמזרח

איך בונים פרגולות מעץ במבוק, מה היתרונות והחסרונות של חיפוי וקירוי פרגולות אחרות עם במבוק וכמה עולה להשתמש בבמבוק לבניית פרגולה? נענה לכם כבר עכשיו על כל השאלות האלה.

הבמבוק ידוע כאחד הצמחים החזקים והגמישים ביותר שיש בתחום הבנייה, ועל אף שנהוג להתייחס אליו כעץ, מדובר למעשה בצמח ממשפחת הדגניים. יש סוגים רבים של במבוק וניתן לראות שימוש מגוונים איתו בעיקר במדינות המזרח, בהן משתמשים בבמבוק כמעט לכל דבר אפשרי – בניית גשרים, סלים, כלי אוכל, רהיטים, בתים שלמים ואפילו כלי נגינה ואופניים.

על כן לא מפתיע שאפשר להשתמש בבמבוק לבניית פרגולה איכותית, ומדובר בבחירה חכמה מאוד למי שחשוב לו לשמור על מראה טבעי ככל הניתן בסביבתו. אנחנו בחברת פרוגולות ישראל שמחים להכיר לכם את כל האפשרויות לבניית פרגולות במבוק לגינה, ונוכל להקים לכם פרגולת במבוק או פרגולה איכותית משולבת עם במבוק במחיר משתלם שחבל לפספס.

 פרגולות עץ במבוק במחיר משתלם לכל כיס!
בניית פרגולה מבמבוק בעלות הכי זולה – בהתחייבות!

√ בניית פרגולות במבוק וחיפוי רגלי פרגולה ממתכת עם במבוק
√ שימוש בעץ במבוק באיכות הגבוהה ביותר
√ התקנת פרגולות במבוק מעוצבות לגינה או לחצר 
√ שירות בפריסה כלל ארצית 

לייעוץ והצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-187

פרגולה מעץ במבוק בזול

בניית פרגולה במבוק – איך עושים את זה?

פרגולות הבמבוק אינן דומות לפרגולות עץ מסוגים שונים או פרגולות מתכת. בפרגולות המתכת העמודים והקורות מתחברים בעזרת הברגות, ואילו בפרגולות העץ זה נעשה על ידי פרזול. פרגולות הבמבוק לעומת זאת שומרות על מראה טבעי, וכל קורה ועמוד נפרדים לחלוטין אחד מהשני, כשהדבר היחידי שמחבר ביניהם זה חבלים – בדיוק כפי שנהוג לבנות עם במבוק בארצות המזרח.

על אף שזה ככל הנראה מראה הבמבוק האותנטי שתרצו להשיג עם פרגולות במבוק למרפסת או לגינה, ישנה גם דרך אחרת ליהנות מהחומר הזה, והיא על ידי חיפוי רגלי פרגולה ממתכת בעזרת במבוק. הפתרון הזה אלגנטי לא פחות, וחשוב מכך – הוא זול באופן משמעותי מבניית פרגולה שלמה מעץ במבוק. למעשה, זוהי הבחירה הנפוצה ביותר שאנשים הולכים עליה כשהם מעוניינים לבנות פרגולות בגינה.

חיפוי או קירוי פרגולה במבוק – יתרונות וחסרונות

פרט לחיסכון במחיר, שכן במבוק הוא חומר יקר ולמעשה נחשב לאחד העצים היקרים ביותר לבניית פרגולות, יש לחיפוי וקירוי פרגולות עם במבוק כמה יתרונות נוספים על פני בניית פרגולה שלמה מבמבוק. ראשית, אם מחפים פרגולת מתכת עם במבוק לא צריך לדאוג לצביעה שלה – במיוחד אם זוהי פרגולת ברזל שמחלידה עם השנים. שנית, הקירוי עצמו ניתן להסרה, כך שאם למשל אתם מעוניינים להציב סככה אחרת מעל הפרגולה או לגדל על הגג שלה צמחים מטפסים, תוכלו להיפטר מהקירוי ולהחזיר אותו מתי שרק תרצו.

אז מה החיסרון? ובכן, אם אכן בחרתם בפרגולה ממתכת, סביר להניח שקירוי במבוק יבוא על חשבון אפשרות אחרת של קירוי פרגולה חשמלית. קירוי שכזה יכול להיפתח ולהיסגר לפי הצרכים שלכם, והיתרון המשמעותי שלו זה שהוא מספק הגנה בעיקר מפני גשמים. אז מה הפתרון? קירוי פרגולה עם במבוק וסנטף! את הסנטף מרכיבים ישירות על קירוי הבמבוק ולא רואים אותו, אך בה בעת הוא מספק גם הצללה טובה יותר לפרגולה ומגן מפני גשם.

כמה עולה לבנות פרגולות מעץ במבוק?

על קירוי פרגולה במבוק משלמים החל מ-150 שקלים למ"ר, כשעל הסנטף ישנה תוספת של כ-100 שקלים למטר רץ. חיפוי עמודים של פרגולה קיימת עם בקבוק יעלה לכם החל מ-900 שקלים למטר ויוכל להגיע גם לעלות של 1,150 שקלים למטר. על בניית פרגולה מעץ במבוק מחיר יינתן בטלפון, זאת בהתאם לגודל הפרגולה שתרצו להקים.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button