להצעת מחיר חייגו:

להצעת מחיר חייגו:

פרגולות ביבנה

צרו איתנו קשר

התקנת והקמת פרגולות ביבנה – לשדרג את הבית

פרגולה היא מתקן המספק צל וקירוי לשטחים פתוחים. היא יכולה להיות מותקנת בגינה, במרפסת, מעל הבריכה, בכניסה לבית או ביציאה ממנו, בחניה ואפילו בשבילים. בניית פרגולות ביבנה תתבצע על ידי חברה מנוסה ויכולה להיות מעץ, אלומיניום, ברזל או שילוב שלהם. מבחינת העיצוב, אפשר להגיד שהשמיים הם הגבול ומתקין מומחה יידע להמליץ על החומר והצורה הטובים ביותר בהתחשב במרחב ובבקשות האישיות שלכם.

הקמת פרגולות ביבנה מתחילה בהחלטה לשנות את המראה של המקום. היא חלק בלתי נפרד מהעיצוב של המרחב ועליכם רק לחשוב מהו הסגנון שאותו תעדיפו. אתם יכולים לבחור מראה מודרני, חם, שופע אלמנטים או נקי. אין צורה אחת שנכונה לכולם אלא מראה שהכי יתאים למרחב הפרטי ולחלומות שלכם. כדי שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה כדאי להגדיר את התקציב, להכיר את האפשרויות השונות העומדות לרשותכם ולהתייעץ רק עם מומחים שיכולים להציג עבודות קודמות מרשימות.

בניית פרגולה ביבנה החל מ-450 ש"ח למ"ר
√ התקנת פרגולות בכל סגנון בגינה, בבית עסק ועוד
√ מתאימים את הפרגולה לצרכים שלכם
√ מתמחים בתחום כבר 20 שנים!
√ בניית פרגולות מאלומיניום ועץ + פרגולות בצורת קשת, תלויות כולל הכל
√ משתמשים בחומרים באיכות הגבוהה ביותר
√ ייעוץ בחינם וללא התחייבות לפונים דרך האתר

להזמנות חייגו כעת לטלפון:
055-9380-187

פרגלות ביבנה מעץ ואלומיניום

 

התקנת פרגולות ביבנה – סוגי פרגולות והיכן מתקינים אותן

ישנם סוגים שונים של פרגולות אותן אפשר להתקין. חלקן יתאימו למשטחים ישרים ואחרות יוכלו להשתלב גם בגינה עצמה. הטבלה הבאה מציגה את הסוגים השונים ונותנת לכם עוד מידע על הקמת פרגולות ביבנה.

סוג הפרגולה פירוט ומידע על הפרגולה היכן נתקין אותה?
פרגולה מעץ פרגולה מעץ תהיה כבדה יחסית ותתאים למקומות יציבים.

בניית פרגולות ביבנה מעץ יכולה להוביל לשלל עיצובים מרהיבים אך כדאי להביא בחשבון שיידרשו פעולות תחזוקה.

בכל מקום בו ישנה אדמה יציבה לרבות המרפסת, החנייה ומעל בריכה.
פרגולות אלומיניום ביבנה האלומיניום הוא חומר קל משקל ולכן יתאים למקומות בהם אי אפשר להעמיס בחומר.

קל לתחזק פרגולות מאלומיניום, העיצוב שלהן נחשב למודרני והוא לא עובר תהליך של קורוזיה בגשם או בלחות.

אפשר להשתמש באלומיניום בשלל דרכים והוא יתאים לבניית פרגולה לגינה, לחניה, למרפסת ואפשר לבנות מאלומיניום גם פרגולות מתכווננות.
פרגולות מברזל היתרון הגדול של הברזל הוא ביכולות העיצוב. אפשר לשלב מגוון אלמנטים בפרגולה אך חשוב לזכור כי הברזל דורש טיפול מתאים.

לרוב שילוב של עץ וברזל יהיה אידאלי.

הברזל מתאים למקומות שאינם לחים מדי או לאזורים שאפשר להגיע אליהם לצורך טיפול. אפשר לשלב פרגולה מברזל בגינה, בחניה ובמרפסת ובתנאי שאפשר יהיה לגשת ולטפל בה.
פרגולה חשמלית המבנה של הפרגולה יכול להיות מחומרים שונים. אפשר לקפל את האזור המצל.

אחת האפשרויות לקיפול היא חשמלית ומדובר בפונקציה יפיפייה ושימושית מאד.

הקמת פרגולות ביבנה מסוג זה אידאלית לכל מקום מודרני, לפרגולות גדולות, מעל לבריכה ובמרפסת.
פרגולה צפה התקנת פרגולות ביבנה מסוג יכולה להתבצע מחומרים שונים. הן מאופיינות במראה צף ויתאימו גם לאזורים שאינם שטוחים כיוון שאין תלות בעמודים. פרגולה זו יפה מאד ואינה דורשת משטח שטוח. היא מתחברת לקיר ישר וחזק ואידאלית ליצירת צל ביציאה מהבית או באזור הכניסה אליו.
פרגולה קשת או עגולה פרגולה בעלת צורה שאינה ישרה לחלוטין. פרגולת קשת מתאימה לשבילים ואידאלית לגני אירועים, מסעדות פתוחות ושטחים דומים. פרגולה זו מיוחדת מאד ואינה מתאימה לכל מקום. היא מעוגלת או קשתית ותוכלו לראות אותה בעיקר בגנים ומקומות פתוחים.

 

בחירת מתקין פרגולות ביבנה

מתקין פרגולות צריך להפוך את החלום למציאות. לשם כך חשוב שתבחו אילו עבודות הוא כבר ביצע ועם אלו חומרים הוא יודע לעבוד. ישנם מתקינים אשר מתמחים בהקמה של פרגולות עץ ביבנה, אחרים ימליצו על אלומיניום או ברזל ויש את אלו שמכירים היטב את כל החומרים ויוכלו להציע לכם בדיוק את הפתרונות המתאימים עבורכם. עוד נקודה חשובה היא לוודא כי המתקין מביא מצד אחד את הניסיון שלו אך בו בזמן שיחפש את הדרך הטובה והנכונה ביותר לבנות לכם פרגולה מושלמת.

כשתחפשו אחר מתקין פרגולות ביבנה תרצו לוודא כי העבודה בידיים טובות. יש לזכור כי מדובר במבנה שתשבו או תסתובבו תחתיו. אתם רוצים לדעת ששטח המגורים שלכם בטוח ולוודא מראש כיצד תצטרכו לשמור על המבנה החדש. פרגולות ישראל מביאים ניסיון רב לכל עבודה ומאפשרים לכם לבחור בין מגוון רחב של פרגולות כולל פרגולות צפות, חשמליות, מעץ, אלומיניום, ברזל וכמובן שיעמוד לרשותכם צוות מקצועי שילווה אתכם מרגע ההתלבטות הראשונית ועד לסיום הבניה המושלמת.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button