פרגולות ברמלה

צרו איתנו קשר

פרגולות ברמלה – איך לבחור פרגולה מושלמת?

אחת הבעיות הנפוצות בבתים שיש להם גינות וחצרות היא ההגנה מפני השמש. התקנת פרגולות ברמלה פותרת את הבעיה הזאת. המתקינים של פרגולות ישראל מתמחים בתחום וישמחו לסייע לכם בבחירת הפרגולה המתאימה. מהי בעצם פרגולה? מאילו חומרים עשויות פרגולות איכותיות? מה המחיר של התקנת פרגולה בגינה או בחצר? איפה אפשר להשיג פרגולות איכותיות שישרתו את בעלי הבית והדיירים בו לאורך זמן? כדאי לקרוא – כל התשובות להלן.

 

בניית פרגולה ברמלה במחיר מבצע ענק
 החל מ-450 ש"ח למ"ר
מגוון רחב של עיצובים וחומרים (עץ, אלומיניום ועוד)
התאמת גודל הפרגולה לצרכים שלכם
בניית פרגולות נפתחות, חשמליות, תלויות ועוד
 למעלה מ-20 שנות ניסיון!

להזמנות ובירורים הרימו אלינו טלפון:
055-9380-187

פרגולות ברמלה מעץ ואלומיניום

 

מה זה בעצם פרגולה ולמה היא כל כך חשובה?

פרגולה היא פתרון הצללה איכותי וזמין. הפתרון הזה מיועד לבעלי גינות, חצרות או מרפסת שמש וכן לעסקים שיש להם צורך בפתרון הצללה שאיננו כרוך בתוספת בנייה. עם הזמן הפכה בניית פרגולות ברמלה גם לאלמנט עיצובי משמעותי ולסמל סטטוס.

 

פרגולות עץ ברמלה והסוגים השונים שלהן

ההבדל בין פרגולה איכותית מעץ לבין פתרונות הצללה אחרים טמון בשילוב בין פתרון הצללה יעיל, לבין יציבות הפרגולה. עם הסוגים השונים של פרגולות עץ ניתן למנות:

√ פרגולות איפאה: איפאה הוא עץ שמקורו באזורים הטרופיים. מדובר בעץ חזק במיוחד, שמתאים מאד לאזורים שבהם בלחות גבוהה, כמו למשל במישור החוף. פרגולות איפאה הן גם עמידות מאד בפני פגיעות ודורשות מעט מאד פעולות תחזוקה.

√ פרגולות טיק: עץ הטיק הוא בעל מרקם חזק ואיכותי, המונה היווצרות סדקים. גם פרגולות מהסוג הזה דורשות מעט מאד תחזוקה, למעט טיפולים תקופתיים.

√ פרגולות מעץ אורן: פרגולות שעשויות עץ אורן הן למעשה הסוג הפופולארי והנפוץ ביותר של פרגולות. עץ האורן הוא זול, קל לעיבוד וקל מאד לטפל בו.

√ פרגולות עץ גושני: עץ גושני הוא כבד מאד ועמיד בפני פגיעות פיזיות. בדרך כלל, פרגולות מעץ גושני שורדות שנים ארוכות. לעץ הזה יש גוון ייחודי מאד.

√ פרגולות עץ אלון: עץ האלון עמיד מאד הן בפני מזג אוויר קשה והן בפני מזיקים. בנוסף, המחיר של פרגולות כאלה הוא זול יחסית, כפונקציה של עלויות החומר והבנייה.

 

פרגולות אלומיניום ברמלה והיתרונות שלהן

אחד מפתרונות ההצללה היותר איכותיים הוא התקנה של פרגולות מאלומיניום. היתרונות של פרגולות כאלה הם משמעותיים. להלן רשימת היתרונות העיקריים שלהן:

1. מחיר: בנייה והתקנה של פרגולות עשויות מאלומיניום הוא זול מאד בהשוואה לפרגולות מעץ.

2. תחזוקה: פרגולות כאלה כמעט ואינן דורשות עבודות תחזוקה. זאת למעט צביעה מעת לעת בשביל האסתטיקה.

3. משקל ועמידות: המשקל של האלומיניום הוא קל מאד, וכך גם המשקל של הפרגולה העשויה ממנו. מנגד, מדובר בחומר מאד יציב ששורד גם שינויים משמעותיים במזג האוויר.

4. עיצוב: קל מאד לעצב את האלומיניום, ומכאן שגם את הפרגולות העשויות ממנו, במגוון צורות ודרכים.

5. קלה לפתיחה וסגירה: פרגולה עשוית מהאלומיניום היא מודולארית וקל מאד לפתוח או לסגור אותה. לעיתים, הבחירה נופלת על פרגולה חשמלית ברמלה שעושה את העבודה הזאת באופן אוטומטי בלחיצת כפתור.

 

מחירים של פרגולות מעוצבות ברמלה ומה משפיע עליהם

המחירים של פרגולות משקפים את עלות החומר ועלויות הבנייה וההתקנה. עלות התקנה של פרגולה מעץ עשויה לנוע בטווח שבין 600 ₪ לבין 800 ₪ למטר, עבור הפרגולה הזולה ביותר. המחיר של פרגולה עשויה אלומיניום כפול ואפילו יותר מכך – עד 1,800 ₪ למ"ר. עם זאת, עבודות התחזוקה של פרגולות אלומיניום הן מינימליות.

אם יש לכם עניין בשירותיו הטובים של מתקין פרגולות ברמלה, זה בהחלט המקום הנכון עבורכם. כדאי ליצור קשר כבר כעת והמומחים של פרגולות ישראל יחזרו אליכם בהקדם להמשך תהליך ההתאמה וההתקנה.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button