פרגולות ברמת השרון

צרו איתנו קשר

פרגולות ברמת השרון שילוב של עמידות ועיצוב

ההחלטה על התקנה פרגולה עשויה להתגלות כאחת ההחלטות הטובות שהבעלים והדיירים בווילות או בנייני מגורים עם גינה צמודה עשויים לקבל. התקנת פרגולות ברמת השרון עשויה לשפר בצורה משמעותית את איכות החיים של כלל הדיירים ואת היכולת שלהם לנצל טוב יותר את השטחים הציבוריים. המומחים של פרגולות ישראל מתמחים בהתקנה והרכבה של מגוון רחב של פרגולות לרווחת הדיירים. מהי בכלל פרגולה ומתי התקנה שלה בגינה או בשטחים ציבוריים פתוחים נדרשת? מהן פרגולות עץ ומה היתרונות שלהן? מהן פרגולות אלומיניום ומתי כדאי להתקין אותן? מה היתרון של פרגולה חשמלית? מהם המקומות המועדפים להתקנת פרגולות? גלו את כל התשובות כאן.

התקנת פרגולות ברמת השרון מחיר מ-350 ש"ח למ"ר
√ הקמת פרגולות בכל עיצוב בחנות, בגינה ועוד
√ מתאימים את הפרגולה לצרכים שלכם
√ מתמחים בתחום כבר 20 שנים!
√ בניית פרגולת עץ, אלומיניום, מתכת, ברזל ועוד
√ ייעוץ בחינם וללא התחייבות לפונים דרך האתר

להזמנות חייגו כעת לטלפון:
055-9380-187

פרגולות ברמת השרון מעץ ואלומיניום

 

מה זה פרגולה ומתי כדאי להתקין אותה?

פרגולה היא סככה שהמטרה שלה היא הצללה של שטחים בחצר או בגינה. בימות הקיץ החמים פרגולה יוצרת שטח מוצל שהילדים יכולים לשהות בו בשעות החמות ולשחק במקום מוצל. מי שמעוניין לצאת מהבית ולשהות בגינה אבל לא מעוניין לשהות תחת שמש קופחת, יכול למצוא בפרגולה פתרון הצללה מצוין. בניית פרגולות ברמת השרון המתבצעת בצורה מקצועית יכולה להפוך את הגינה למקום שפשוט נפלא לשהות בו.

 

פרגולות עץ ברמת השרון כחלק מהעיצוב של הגינה

מעבר לנוחות שהפרגולה מעניקה לבעלי הבית, התאמה מיטבית של פרגולה עשויה להפוך אותה לכלי מצוין לעיצוב הגינה. המגוון הרחב של סוגי פרגולות שקיים היום מאפשר לבעלי הנכס לבחור ולהתאים בצורה מיטבית את הפרגולה לצרכים שלהם. מתקין פרגולות ברמת השרון יתקין את הסככה האיכותית בצורה מקצועית ויציבה, שכל הדיירים יוכלו לעשות בה שימוש בצורה בטוחה וללא חשש. להלן סוגים שונים של פרגולות עץ וההבדלים ביניהן:

סוג העץהיתרונות שלולמה מתאימה פרגולה מעץ?
פרגולה מעץ טיקעץ טיק הוא עץ בעל מרקם ייחודי ועשיר. סוג העץ הזה עמיד מאד בפני סדקים או שבבים ודורש מעט מאד תחזוקה, למעט צביעה מעת לעת.עץ טיק מצוין באזורים לחים, שבהם מזק האוויר הלח עלול לגרום לנזקים למרבית סוגי הפרגולה האחרים.
פרגולה מעץ סקויהעץ טבעי, מאסיבי ועמיד לאורך שנים רבות.מתאים למי שלא מעוניין להשקיע הרבה עבודה בהחזקת הפרגולה. מתאים להתקנה של פרגולות שנועדו להצללת שטח גדול.
פרגולה מעץ גושניעץ כבד ודחוס מאד. לרוב פרגולה מעץ גושני בנויה מכמה שכבות של עץ.חומר חזק ועמיד מאד לפגיעות ומכות. מתאים מאד במקום שיש בו הרבה ילדים.

 

איך להתאים פרגולות אלומיניום ברמת השרון לגינה ולחצר?

סוג אחר ומעניין של פרגולות הוא פרגולות האלומיניום. מדובר בפרגולות שהמשקל שלהן נמוך מצד אחד, ומצד שני קל מאד להתקין אותן ולהתאים אותן לשטח נתון. אפשר להתקין פרגולות שעשויות מאלומיניום להצללה, ואפשר להתקין אותן כהשלמה או הרחבה של בלקון או מרפסת הפונה לגינה. לחילופין, אפשר להתאים פרגולה חשמלית ברמת השרון למרפסת פתוחה. זאת במטרה לשפר את ההצללה ולהגדיל את מספר השעות שבהן אפשר לנצל את המרפסת ולשהות בה.

 

איפה כדאי וצריך להתקין פרגולה?

אמנם הזכרנו בעיקר כי מתקינים פרגולות לרוב בבתים פרטיים וגינות, הן עשויות להיות אמצעי עזר מעולה במקומות שונים אחרים. אחד המקומות שרבים בוחרים להתקין בו פרגולות הוא המרפסת. בנוסף, בעלי חנויות מתקינים פרגולות להצללת אזור הכניסה לחנות בשעות החמות של היום. פרגולה היא אמצעי עזר מצוין גם במסעדות, ומאפשרת לבעלי העסק לתחום שטח נוסף ליד המסעדה. אם יש לכם עניין להתקין פרגולה איכותית בבית או בעסק, אתם במקום הנכון. התקשרו בהקדם והמומחים של פרגולות ישראל יסייעו לכם לבחור את הפרגולה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button