פרגולות בשוהם

צרו איתנו קשר

פרגולות בשוהם – אל תתנו לשמש לחבל לכם בתוכניות

הקמת פרגולה במרפסת שמש, על גג, בחצר מרווחת וגם במרחב הציבורי משדרגת מאוד את המקום ומאפשרת לבלות בו גם בימים החמים ביותר ובשעות שיא השמש. כדי להבטיח יחס עלות תועלת משתלם במיוחד חשוב להפקיד את מלאכת הבנייה בידיים מקצועיות ומנוסות – עם פרגולות ישראל מובטח לכם פתרון הצללה איכותי במחיר אטרקטיבי, באחריות מלאה ובהתאמה מדויקת לצרכים הספציפיים שלכם.

 בניית פרגולה בשוהם במחיר שובר שוק
 החל מ-450 ש"ח למ"ר
מגוון רחב של עיצובים וחומרים (עץ, אלומיניום ועוד)
התאמת גודל הפרגולה לצרכים שלכם
בניית פרגולות תלויות בשוהם, חשמליות, מתקפלות ועוד
 ייעוץ בחינם וללא התחייבות
 למעלה מ-20 שנות ניסיון!

להזמנות ובירורים הרימו אלינו טלפון:
055-9380-187

פרגולות בשוהם לגינה ומרפסת

פרגולות עץ בשוהם בעיצוב מרשים במיוחד

חומר הגלם הטבעי ביותר לבניית פרגולה בשוהם הוא עץ. את סוג העץ תוכלו לבחור מבין כמה וכמה אפשרויות – אורן, טיק, אלון, עץ גושני ועוד. לכל עץ מראה ייחודי, טווח מחירים אחר וגם התחזוקה הנדרשת שונה, אבל יש גם מכנה משותף משמעותי: התוצאה תמיד יפה מאוד, מתחברת לסביבה באופן מושלם ומשדרת חיוּת ושורשיות.

בנוסף, ניתן לעבד את העץ במגוון רחב של דרכים וכך ליצור פרגולה ייחודית שמעצימה עוד יותר את הנחת מפתרון ההצללה. פרגולות בשוהם מעץ זקוקות אמנם לתחזוקה שוטפת, אבל אם מסיבה כלשהי נוצר צורך בתיקון הוא יהיה פשוט מאוד.

 

פרגולות אלומיניום בשוהם – משקל נמוך, עמידות גבוהה

חומר גלם פופולרי אחר, גם באופן כללי, וגם לצורך הקמת פרגולות בשוהם, הוא האלומיניום. היתרונות הבולטים של האלומיניום הם עמידות גבוהה כולל ביחס לקורוזיה ומשקל נמוך. בזכות המשקל הקל של הפרגולות ניתן להתקין אותן גם במקומות שבהם אי אפשר להעמיס יותר מדי על התשתית הקיימת – למשל במרפסת שמש.

חשוב להדגיש כי למרות המשקל הנמוך של האלומיניום הדבר לא בא על חשבון היציבות. מבחינה אסתטית פרגולות האלומיניום מעניקות לחלל מראה מודרני ונקי, כשניתן לבחור בין מגוון רחב של דגמים ועיצובים. גם כשרוצים פרגולה שניתן לקפל ולפתוח בהתאם לצורך בכל נקודת זמן, כלומר פרגולה חשמלית בשוהם, אלומיניום הוא הפתרון הנכון. התחזוקה המינימלית של פרגולת אלומיניום היא עוד נקודה לזכות האופציה הזו.

 

הניסיון שמבטיח תכנון מדויק של פרגולה

פרגולות ישראל פועלת בתחום זה כבר יותר מ-20 שנים. אחרי הקמת מספר רב מאוד של פרגולות בכל רחבי הארץ ובכל סוגי המקומות, הניסיון שהצטבר בחברה מוביל לתכנון המדויק ביותר עבור כל פתרון הצללה נדרש.

התכנון כולל קבלת החלטות כמו צורת הפרגולה (לרוב מרובעת, אבל ישנן גם פרגולות עגולות שמייצרות מראה מיוחד), חומר הגלם (בנוסף לאלומיניום ולעץ יש גם פרגולות מברזל), העיצוב הספציפי ועוד – כל אלה גם על סמך קשב לרצונות של הלקוחות. עוד החלטה חשובה לגבי בניית פרגולות בשוהם היא אופן ההתקנה, כשהאפשרויות הן פרגולה תלויה או פרגולה על עמודים.

 

התקנת פרגולה בשוהם מקצועית ואחראית

אנשים בעלי מיומנות טכנית גבוהה וציוד מתאים יכולים בחלק מהמקרים לבנות פרגולה גם בכוחות עצמם – אבל באופן עקרוני מומלץ להיעזר בשירותיו של מתקין פרגולות בשוהם שכבר התקין פרגולות במגוון רחב של מקומות ובהתאם יודע בדיוק מהם המאפיינים הספציפיים בכל מקום ואיך לוודא עמידות מוחלטת ובטיחות ללא פשרות.

שיטת התקנה אחת היא על עמודים. היתרון העיקרי שלה הוא הפשטות היחסית של ההתקנה, ובנוסף היא מתאימה לכל מקום. פרגולות תלויות, שנקראות גם פרגולות צפות, מעוגנות לקירות ולכן משאירות מקום מרווח יותר בשטח שאותו הן מכסות. חשוב להדגיש שבניית פרגולה ללא עמודים מחייבת קבלת אישור ממהנדס, כך שהיא גם מעט יקרה יותר. עוד אפשרות היא פרגולה שנשענת על שני עמודים.

כדי להבטיח בחירה מדויקת גם בפרמטר החשוב הזה אנחנו נבחן את המקום שאותו אתם רוצים להצליל ונייעץ לכם על בסיס הניסיון – כדי שתוכלו ליהנות מהפרגולה הטובה ביותר, המתאימה ביותר עבורכם ובמסגרת התקציב שקבעתם.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button