פרגולות נגללות

צרו איתנו קשר

פרגולות נגללות ופתרון הצללה מושלם

פרגולה הוא המונח המקובל כיום להגדרה של גגון המשמש להצללה מעל חלל פתוח. בניגוד למה שאפשר לחשוב, הפרגולה איננה המצאה מודרנית כלל ועיקר. המונח הזה קיים מזה אלפי שנים, וכבר בתקופת האימפריה הרומאית היו בתי מגורים רבים של עשירי רומא מצוידים בפרגולות. נכון להיום, פרגולה מתקפלת היא אחד מפתרונות ההצללה המקובלים בבתים ומבנים אחרים. המומחים של פרגולות ישראל מתמחים בהתאמה והתקנה של מגוון פרגולות לפי הדרישות והצרכים של הבעלים והדיירים במבנים. מה הן פרגולות נגללות? מהם המחירים של פרגולות? היכן ניתן להזמין התקנה מקצועית של מגוון פתרונות הצללה? גלו את התשובות כבר עכשיו!

√ הקמת פרגולות נגללות במחיר ללא תחרות!
√ בניית פרגולות ממגוון חומרים כולל עץ ואלומיניום
√ מתאימים את הפרגולה לכל הצרכים שלכם
√ התקנת פרגולה מתקפלת במרפסת, בגינה, בעסק ועוד
√ שירות בפריסה ארצית רחבה

לייעוץ והצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
055-9380-187

פרגולות נגללות במגוון עיצובים

פרגולה – מה זה בעצם?

כאמור, פרגולה היא גגון העומד בפני עצמו או שהיא מהווה חלק מפתרון הצללה כולל באזור פתוח. ההבדל העיקרי בין פרגולות בעבר לבין אלה שאפשר למצוא כיום, טמון בעובדה שפתרונות ההצללה המודרניים מאפשרים לפתוח ולסגור את הסככה הזאת במגוון דרכים. אחת הדוגמאות הטובות ביותר היא פרגולה מתקפלת למרפסת שמש. פתרון ההצללה הזה מאפשר להשתמש במרפסת השמש לייעוד המקורי שלה ומאפשר להפוך אותה במקביל למקום מוצל, כאשר פותחים את הפרגולה. הפתרון המוצלח הזה מאפשר להנות ולמצות עד תום את היתרונות של ישיבה במרפסת בם בימים חמים, כאשר היושבים במקום מוגן מקרני השמש ומההשפעה הבעייתית שלהן על העור ועל הבריאות בכלל.

 

מה זה פרגולה שמתקפלת?

כאמור, במהלך העשורים האחרונים הצליחו אנשי המקצוע המתמחים בתחום לייצר כמה סוגים של פרגולות שלכל אחר היתרונות משלו. פרגולות מתקפלות הן רק סוג אחד של פתרון הצללה. הפתרונות הללו מאפשרים לעשות שימוש בשטח מסוים למגוון רחב של צרכים. כשרוצים לשהות במקום ולהנות מאוויר נקי בחוץ מצד אחד, אבל בלי קרני השמש המציקות מצד שני, פתרון הצללה שכזה הוא האלגנטי והייחודי ביותר. עם זאת, על מנת שהפרגולה תעשה את המוטל עליה, בניית פרגולה חייבת להתבצע בצורה מקצועית ובידיים מיומנות. זאת על מנת למנוע תקלות חוזרות ונשנות.

 

פרגולה נגללת והיתרונות הרבים שלה

פתרון הצללה נוסף שכדאי לתת עליו את הדעת הוא פרגולה נגללת. ההבדל בין סוגי הפרגולות הנסקרים כאן הוא באופן הגלילה. אבל בשני המקרים ניתן להצליל את האזור שמתחתה או לבטל את ההצללה. בגלל העובדה שניתן לחשוף אותו לשמש, אפשר לגדל באזור המוצלל מגוון סוגים של צמחים. כאשר ההצללה היא זמנית, ניתן לעצב את הגינה שבתוכה הפרגולה נמצאת ולהשיג תוצאה יוצאת דופן מבחינה אסתטית. היתרון של הפרגולה הנגללת הוא בעובדה שהיא יכולה להשתלב היטב בסביבה – להיות מוצנעת כאשר היא סגורה, ולהיראות במיטבה עם הפתיחה של הפרגולה.

 

למי מתאימות פרגולות המאפשרות גלילה או קיפול?

לכאורה ניתן להניח שהוספת מחסים לצורך הצללה היא נחלתם של בעלי בתים פרטיים או וילות בלבד. למעשה, בגלל העובדה שמדובר בפתרון מצוין ומשום שהפרגולה למעשה לא תופסת מקום כאשר היא איננה פתוחה, הרי שהיא ניתנת להקמה בכל מקום. זאת, כמובן, בכפוף לאפשרות לבנות את הבסיס שמאפשר לאותן פרגולות נגללות להתקפל או להיפרש בהתאם לצורך. בדומה לבעלי בתים פרטיים, גם הדיירים בבנייני קומות יכולים להקים סוג כזה של הצללה. למעשה, הצללה כזאת רק תשפר את התועלת שאפשר להפיק מהחצר או מהגינה ותאפשר לכל הדיירים להשתמש בה גם בשעות היום החמות וגם בשעות הערב הפחות חמות של ימות הקיץ, הסתיו או האביב ואפילו בחורף.

 

איך נקבעים מחירי התקנה לפרגולה נגללת?

המחיר של התקנת פרגולה בגינה של בית או בניין המשותף היא פונקציה של סוג הפרגולה ורמת המורכבות של העבודה. כשאנשי מקצוע איכותיים קובעים עבור התקנת פרגולה נגללת מחיר הם מתחשבים בסוג הפרגולה, בחומרים שמהם היא עשויה והאם מדובר בפרגולה קבועה, מתקפלת או נגללת המאפשרת לעשות בתא השטח שעליו היא מוצבת מגוון שימושים. בנוסף, חשוב לדעת גם את המבנה של השטח ואם פתרון ההצללה הוא נפרד או האם הוא צמוד לקיר של מבנה ומה גודל השטח המוצלל. אם יש לכם עניין בפרגולה איכותית, חזקה ואסתטית, אתם במקום הנכון. צרו קשר כעת והמקצוענים של פרגולות ישראל יבצעו עבורכם את המלאכה במהירות ובמקצועיות.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button