פרגולות עץ דאגלס

צרו איתנו קשר

פרגולות עץ דאגלס במחיר שחבל לפספס!

למה פרגולות עץ דאגלס הן מבין המומלצות ביותר לבנייה בגינה, מה מיוחד בעץ הזה, אילו יתרונות יש לו על פני עצים אחרים לפרגולות וכמה עולה לבנות איתו פרגולה? המשיכו לקרוא וגלו את כל התשובות לשאלות האלה.

עץ דאגלס הוא בחירה קלאסית שמאפשרת חופש עיצוב נרחב, ולמתעניינים שביניכם, מומלץ לחפש כמה תמונות של פרגולות שכאלה כדי שתבינו עד כמה אכן מדובר בעץ עם מראה מגוון ומרשים. רוצים לראות דוגמאות לפרוגולות שלנו? אנחנו בחברת פרגולות ישראל מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר כבר עכשיו כדי לקבל הצעת מחיר לבניית פרגולה בגינה או במרפסת שלכם, זאת לאחר שתתרשמו מהעבודות הקודמות שלנו ומהמחירים המשתלמים שאנחנו מציעים. אך בינתיים, בואו תלמדו עוד קצת על הדאגלס ותבינו למה אנחנו כל כך ממליצים עליו.

 פרגולות עץ דאגלס בעלות לא תחרות!
בניית פרגולה מעץ דאגלס במחיר הכי זול – בהתחייבות!

√ בניית פרגולות מעץ חזק במיוחד לגינה, מרפסת או חניה
√ שימוש בעץ דאגלס באיכות הגבוהה ביותר
√ התקנת פרגולות מעץ על פי עיצוב לבחירתכם
√ שירות בפריסה כלל ארצית 

לייעוץ והצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-187

פרגולה מעץ דאגלס בזול

מה זה עץ דאגלס?

לעץ הזה יש שמות רבים, ביניהם אשוח דאגלס, אשוחית דאגלס, צנונית מנזיס ואורן אורגון. השם האחרון מרמז על מוצאו, מדינת אורגון שבארה"ב, שבה הוא גם נחשב לעץ הרשמי של המדינה, כשהשם "דאגלס" מגיע משמו של הבוטנאי שסיווג אותו. ברחבי העולם משתמשים בעץ הזה לייצור קרשים, קורות ועץ לבוד, כשאפילו משתמשים בו לבניית מבנים ימיים, עמודי טלפון, קורות תמיכה במכרות ועוד…

אילו יתרונות יש לעץ Douglas Fir?

כפי שאתם מבינים, מדובר בעץ בעל שימושים רבים מספור ושנחשב לחזק במיוחד, לכן לא מפתיע שאפשר לבנות פרגולה איכותית ממנו. על אף חוזקו של העץ הוא אלסטי מאוד ונוח לעבודה, והבעיה היחידה איתו זה שקשה לנסר אותו, אך זאת רק מכיוון שהוא אכן חזק מאוד. היתרונות של העץ בהחלט עולים על החיסרון הלא משמעותי הזה:

√ חוזק ועוצמה יחודיים – מדובר למעשה בעץ כה חזק עד שלא צריך לבנות איתו פרגולה עם הרבה עמודי תמיכה. המשמעות של זה היא שניתן לבנות בעזרתו פרגולה פתוחה ורחבה יותר מאשר עם סוגי עץ אחרים.

√ מחיר זול לבנייה – פרגולות עץ דוגלס פייר הן זולות ביחס לפרגולות אחרות, הן מכיוון שאינן מצריכות הרבה עמודי תמיכה והן מכיוון שהעץ עצמו זול. לא מדובר בעץ באיכות ירודה, אלא פשוט בעובדה שביכולתו לצמוח לגובה עצום ועקב כך הוא מספק המון עץ לעבודה.

√ עיבוד וגימור איכותיים – העץ מתייבש מהר מאוד אחרי גשמים, נוח להחדיר לתוכו ברגים ולא צריך לחטא אותו כלל. על כן, אפשר לא לחשוש להקים פרגולה בגינה מעץ שכזה. ניתן גם ליהנות מהגוון החום-אדמדם (או ורוד אם הוא צעיר) הטבעי והייחודי שלו או לצבוע אותו בכל גוון אחר שרוצים.

כמה עולה פרגולה מעץ דאגלס בגינה?

כפי שכבר ציינו, מדובר באחד העצים הזולים ביותר לבניית פרגולה, ואנחנו יכולים לבנות לכם פרגולה איתו בעלות שנעה בין 600-800 שקלים למטר, בהתאם לגילו של העץ, רמת העיבוד שלו ועיצובה של הפרגולה.

העץ היחידי שזול יותר מהדאגלס הוא עץ אורן לפרגולות, אך ישנה סיבה טובה לבחור דווקא בדאגלס גם אם מעוניינים לחסוך במחיר. כאמור, פרגולת עץ שכזו לא מצריכה כלל תחזוקה, וזאת בניגוד לאורן שאותו יש לחטא מדי שנה. אם אתם רוצים לחסוך בטווח הארוך, Douglas fir זה בהחלט העץ בשבילכם, ואנחנו מבטיחים לכם שלא תתאכזבו מהבחירה בו.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button