פרגולות אלומיניום חשמליות

צרו איתנו קשר

פרגולות אלומיניום חשמליות – אם כבר פרגולה, אז שתהיה חשמלית

אילו פרגולות אלומיניום חשמליות קיימות כיום, האם כדאי לשלב בהן תאורת LED וכמה אמורה לעלות הקמת פרגולה חשמלית? נענה לכם על כל השאלות במאמר הבא.

מי שחשוב לו להתקדם עם הזמנים ולחיות בהווה צריך להקיף את עצמנו בטכנולוגיה העדכנית ביותר וליהנות ממנה כמו שמגיע לו. לכן בימינו, כשיש פתרונות הצללה מתקדמים מאי פעם אי אפשר לצפות שמי שבאמת מעריך את עצמו יסתפק בפרגולה פשוטה שיש לה רק מטרה אחת – לעשות צל. פרגולות אלומיניום חשמליות יכולות לעשות הרבה יותר מזה, והן גם נראות הרבה יותר מתקדמות ומרשימות, כשאצלנו בחברת פרגולות ישראל תזכו להקים בגינתכם או במרפסת שלכם פרגולה שבהחלט מתאימה לתקופה שבה אתם חיים. הדבר הטוב ביותר הוא שנוכל לעשות זאת עבורכם במחיר הזול והמשתלם ביותר שיש, ואיננו חוסכים כלל באיכות העבודה – אתם תוכלו ליהנות מפרגולה חשמלית איכותית שתשרת אתכם נאמנה למשך שנים רבות.

בניית פרגולות אלומיניום חשמליות במחיר מדהים!
למה לבחור בנו?
 √ בונים פרגולות אלומיניום חשמליות על פי עיצוב ומידות לבחירתכם
√ מקימים פרגולה חשמלית מאלומיניום עם תאורה, מתכווננת או מתקפלת
√ משתמשים בחומרים איכותיים בלבד
√ מספקים לכם שירות בפריסה ארצית רחבה
√ גובים מחירים זולים והוגנים לבניית פרגולות

לייעוץ והצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-187

פרגולות אלומיניום חשמליות בזול

מתכווננת או מתקפלת – הגיע הזמן שתבחרו

אם אתם כבר מוכנים לקראת בניית פרגולה חשמלית מאלומיניום בביתכם, אתם בטח כבר יודעים מה אתם רוצים, אך אם עוד לא ביררתם בנוגע לאפשרויות שלכם, הנה הסבר קצר שיראה לכם מה האופציות המתקדמות שאנחנו מציעים.

האפשרות הראשונה היא פרגולה מתכווננת – זוהי פרגולה שנראית בדיוק כמו פרגולה פשוטה מאלומיניום, אך זאת עד שתלחצו על הכפתור של השלט שמגיע איתה. לפתע רפפות הפרגולה ישנו את הזווית שלהן, ואם עד לפני רגע הן אפשרו כניסת אוויר ושמש דרך הגג, כעת הן ייסגרו לחלוטין ולא יאפשרו אפילו כניסת גשם. חשוב לציין שניתן לשנות את זווית הרפפות בכל דרך שתבחרו, כך שניתן לשנות אותה לפי זווית השמש ליצירת צל ובה בעת לאפשר עדיין חדירת אוויר קר ונעים דרך הגג.

האפשרות השנייה היא פרגולה חשמלית מתקפלת מאלומיניום, שהיא מתאימה יותר למי שמעוניין להעלים את הפרגולה מן העין תוך שניות. פרגולה כזו תהיה בעלת גג שלם ומקורה, כלומר ברגע שהיא תיפתח היא תגן גם מפני שמש וגם מפני גשם, ובכל רגע אפשר יהיה להחזיר אותה למצב סגור כך שהשמים ייחשפו מעליכם במלואם. תחשבו עליה כמו רכב עם גג נפתח, אלא שבמקום רכב – זוהי פרגולה מאלומיניום.

ישנה אפשרות לשלב תאורה – וזה מומלץ

בכל סוג של פרגולה חשמלית מעוצבת מאלומיניום אפשר לשלב תאורת LED בדרכים שונות, בהתאם לסוג הפרגולה. כך למשל בפרגולה נפתחת אפשר לשלב נורות לד קטנטנות על מוטות האלומיניום שמותחים את הגג, ואילו בפרגולה מתכווננת אפשר לשלב תאורה נסתרת ישירות בתוך הרפפות. מומלץ שלא לוותר על כך, שכן אף על פי שהמטרה העיקרית של הפרגולה היא לעשות צל, כך תוכלו להשתמש בה בכל שעה ביום ולהפוך אותה לפונקציונלית גם בשעות הלילה – להזמנת הפרגולה לחצו כאן.

כמה עולה פרגולה חשמלית מאלומיניום והאם זה משתלם?

אז עכשיו אחרי שהכרתם את הפרגולה החשמלית לסוגיה השונים, אתם בטח שואלים את עצמכם האם אתם באמת צריכים מבנה כזה בביתכם. קודם כל צריך לציין שבניגוד לפרגולות אחרות מאלומיניום שלא מצריכות תחזוקה כלל לאורך השנים, פרגולות חשמליות עם תאורה, נפתחות או מתכווננות עלולות להצריך מכם תיקונים כאלה ואחרים בשל הרכיבים החשמליים שלהן. עם זאת, הפרגולה מגיעה עם אחריות להחלפת רכיבים ללא תשלום למשך תקופה ארוכה. אז כמה בעצם עולה פרגולה חשמלית? על פרגולות אלומיניום חשמליות מחיר למ"ר נע בין 1,300 ל-1,900 שקלים, בהתאם לסוג המנגנון.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button