פרגולות אלומיניום תלויות

צרו איתנו קשר

פרגולות אלומיניום תלויות – למה, איך וכמה זה עולה?

מתי מומלץ לרכוש פרגולות אלומיניום תלויות במקום פרגולה על עמודים, איך הפרגולה בכלל נשארת באוויר ועד כמה היא יקרה יותר מפרגולה רגילה? כל התשובות מחכות לכם כאן.

היום שלא כמו פעם, כבר לא צריך עמודים תומכים כדי לבנות פרגולה. המשמעות של זה היא אדירה, משום שזה משפיע על האפשרויות שלכם להקמת פרגולה בביתכם בצורה שאפילו לא שיערתם. כבר אינכם מוגבלים בגודל או מקום בהקמת פרגולה במרפסת, אין צורך לפגוע ברצפות כדי להתקין עמודים וניתן גם להתקין פרגולות קטנות מעל חלונות כדי להצל עליהם בצורה דקורטיבית. אצלנו בחברת פרגולות ישראל תוכלו להזמין פרגולה מכל סוג, לרבות פרגולה תלויה מאלומיניום, ולזכות בהצעת מחיר משתלמת ואטרקטיבית שכמותה מעטים יוכלו להציע לכם – נסו אותנו ותיווכחו!

 פרגולות אלומיניום תלויות בעלות הכי זולה שיש!
למה אנחנו?
√ מתאימים פרגולה תלויה מאלומיניום לצרכים שלכם
√ בונים פרגולות אלומיניום תלויות על פי תוכנית בנייה מסודרת
√ מקימים פרגולות תלויות מאלומיניום חשמליות ומתקפלות
√ שירות בפריסה ארצית רחבה

לייעוץ והצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-187

פרגולות אלומיניום תלויות בזול

גם בלי עמודים – זוהי פרגולה לכל דבר

יש אנשים שיגידו כי פרגולות תלויות הן כלל לא פרגולות – זהו פשוט גג שתלוי על הקיר ומספק הצללה ו/או הגנה מפני הגשם, ואילו לפרגולה על פי הגדרתה חייבים להיות עמודי תמיכה. אנחנו כאן כדי להגיד – מה בכלל ההבדל? הרי כל המטרה בפרגולה היא ליצור גג, והעמודים פשוט שם כדי להחזיק אותו. למעשה, פרגולה תלויה היא פשוט גלגול אבולוציוני בלתי נמנע של הפרגולות הישנות הנתמכות בעמודים, כשהיכולות ההנדסיות שקיימות בידינו היום מאפשרות לנו להגיע לעיצוב מינימליסטי ומתוחכם שמסייע להגיע בדיוק לאותה התוצאה. פרגולה תלויה מאלומיניום ללא צורך בעמודים בנויה בדיוק מאותו אלומיניום שבו בונים פרגולה עם עמודים, והדבר היחידי ששונה זה הדרך שבה הגג נשאר באוויר.

איך מתבצעת בניית פרגולה תלויה מאלומיניום?

אז איך בעצם הפרגולה נשארת באוויר? האם מדובר בקסם? לא ולא… עם זאת, בהחלט מדובר בפלא הנדסי. הפרגולה מחוברת לקיר חיצוני של הבית בעזרת מוט ברזל או כבל חזק. לשם כך, צריך קודם כל לוודא שהקיר אכן מסוגל לשאת את העומס שהפרגולה תציב עליו, ויש להתחשב גם באפשרות שרוחות חזקות יזיזו את הפרגולה במידה שהיא מחוברת לקיר בעזרת כבל בלבד. לכן כדאי מאוד לאבטח את הפרגולה עם מוט ברזל. בניגוד לפרגולות מסוגים אחרים, פרגולות אלומיניום תלויות אינן ניתנות לבנייה עצמית, וצריך שתוכנית הבנייה של הפרגולה מאלומיניום תקבל חתימה של מהנדס מורשה.

ההבדל במחיר בין פרגולות תלויות לפרגולות על עמודים?

במקרה של הקמת פרגולות אלומיניום תלויות מחיר יהיה יקר יותר מזה של פרגולות רגילות על עמודים, זאת על אף העובדה שמשתמשים בפחות אלומיניום – שגודלו למטר הוא מה שמייקר את עלות העבודה בדרך כלל. למעשה, המחיר של הפרגולות האלה נחשב ליקר ביותר בתחום. אז כמה עולה פרגולות אלומיניום תלויות? כיום טווח המחירים נע בין 1,500 ל-2,100 שקלים למ"ר, וזאת בהתאם למורכבות העבודה וסוג הגג שבוחרים להתקין.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים

Call Now Button